Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

a dodam,ze ta idealna paniusia tez mnie miala za nic...mimo wszystko pozostal wierny.tez mnie bolalo jak ja wychwalal,ale potem,jak jej odmowil,to az mi sie smiac chcialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwdfrefrfrf
Koralil - on wróci tak jak wczoraj ? kolo 21? Mam nadzieje ze sie wieczorem odezwiesz a nie zrobisz nas w konia znowu i napiszesz jutro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
Matko, jakiej rozrywce? ;/ To wcale nie jest śmieszne... Piszemy tu, czuwamy dzień i noc, doradzamy, to chyba chcemy się dowiedzieć co wynikło, czy to takie dziwne?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wróżka Edyta
chcialabym zobaczyc zdjecie tej Ewy. Potrafiłabym wyczytac jej cechy charakteru oraz spróbować, podkreślam spróbować przewidzieć dalszy tok wydarzeń co do jej życia z Twoim chłopakiem. Może chciałabys skorzystać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwuje was :)
Ja w ogóle zastanawiam się jak oni wszyscy wyglądają, ciekawi mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
No tak, tacy zawsze się znajda, ale i szybko wykruszą.. A najwierniejsi pozostaną :D 3maj się Koralik & keep in touch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nadal jestem od wczoraj i obserwuje tyle tylko ze nie pisze caly czas bo wiadomo obowiazki domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeżZraniona
A po co go wysłuchiwać. Tu nie ma nic do wyjaśniania. Zdradza bez wątpienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nadal jestem od wczoraj i obserwuje tyle tylko ze nie pisze caly czas bo wiadomo obowiazki domowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wróżka Edyta
przecież po samym zdjeciu nie znajdziemy jej na nk czy fb, wiec jakbyś mogła to pokaż nam tą zołzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siedzę tu dzień i noc
pod różnymi nickami, czekam na przebieg wydarzeń, mam nadzieje ze zdrajca dostanie za swoje, żal mi autorki A TAKA TAK SZCZERZE KTÓRA NIE WIDZI W TYM ZWIĄZKU NIC DZIWNEGO NAZWIE MNIE CZYCHAJĄCĄ NA ROZRYWKI HIENĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomiędzy 7 a 25 to po prostu wszyscy rozmawialiśmy :) Przecież byśmy nie czekali w milczeniu :D A to , ze nas ciekawi jak się wszystko potoczy , to chyba normalne :) W końcu bez opisania sytuacji nie da się wyrazić swojej opinii i doradzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde nie wyczailyscie tych momentow,jak hieny sobie tu wpisywaly to i tamto,wzajemnie sie zagrzewajac..to bylo chyba gdzie miedzy 21:30 a 22...nie chce mi sie szukac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie,to nie byly takie wpisy...bardziej w stylu "czekamy na sensacje"...nie przytocze teraz,to stron za duzo i mi sie szukac nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooj,juz nie robcie z igly widly...przeciez wiecie o co mi chodzi 21:39 [zgłoś do usunięcia]W kształcie serduszka Psujecie zabawę . 21:41 [zgłoś do usunięcia]to chyba prowo------- nie chce psuć zabawy. W tamtych topikach było podobnie. Milion ludzi że prowo a drugi że nie. Nikt z nas tego nie odkryje do póki autorka sama tego nie napisze 21:45 [zgłoś do usunięcia]sophialoren jestem zdegustowana rozwojem akcji, mój men wrócił i się czepia, że ja tu pisze do jakichś chłopów tego typu wpisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .wróżka Edyta
a jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee tam , wyrwane z konteksty :P Mój wpis , że psują zabawę dotyczył jakiejś tam rozmowy , przecież nie siedzieliśmy w grobowej ciszy :D Trochę się pośmialiśmy , a o północy czekaliśmy na Autorkę i gadaliśmy o meteorytach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze nie wiem o co Ci chodzi jesli masz jakies watpliwosci przeciez nikt nie trzyma Ciebie tutaj na sile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Właśnie!!!!
Nawet serdecznie poproszę cię o to żebyś wyszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koraliku, nie chcę cię martwić, ale raczej na 100% mają romans. Miałam to samo, ale to ja była Ewą. Też zostawaliśmy po pracy razem (aby nikt nie chciał mi się do auta wtranżolić bym nie musiała z nikim wracać tylko z nim), też się super rozumieliśmy, też spedzaliśmy razem dyżury, tez traktowałam jego laskę z góry (ale jej akurat się nalezało, bo krytykowała nasze towarzystwo, wszystkie dziewczyny, niemal w oczy). Teraz jestesmy razem, rozbiłam ich związek, chociaż tak naprawdę to związek rozbity był już 4 lata zanim się rozstali, ona go zdradzała, on ją, żyli jak znajomi i wcale się z tym nie kryli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×