Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

w sumie nie rozumiem dlaczego od razu nie wyjasnil...moze wszedl do domu po calym dniu pracy,zmeczony,ewke lubi,jeszcze 20 minut temu z nia gadal i sie smiali...no wiec wchodzi do domu skonany,a tu zamiast obiadu wyrzuty:P to sie facet wkurzyl... jedyne co jest dziwne,ze dzien w dzien zostaja tam dluzej..ale to jeszcze o niczym nie swiadczy w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwdfrefrfrf
Tak szczerze to... jesteś ślepa o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sie wkurzyl,ze mu grzebieasz po kontach,wiec uznal,ze da ci nauczke..troche sie poszarpiesz jeden dzien i wiecej grzebac nie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze- wiesz, ja też nie pochwalam dużej zazdrości, nadwrażliwości na pewne kwestie. Nie można przesadzać. Ale taka sytuacja to już naprawdę czarno na białym... to już oszukiwanie siebie. oczywiście, że koralik może wszystko z nim wyjaśnić i ciągle z nim być, to jej życie i wybór. ale chodzi o uczciwość partnerską i szacunek, których tutaj nie ma za grosz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko mowie,ze za szybko go spakowala.ja bym poczekala na wyjasnienia.wywalic go moze rowniez jutro przeciez.przeciez jak bedzie klamal,to to wyczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeżZraniona
Koralik nie łam się! Nie słuchaj, że to nieprawda, masz wystarczająco dużo dowodów. Wywal mu te łachy przed drzwi i żyj swoim życiem już bez tego gnoja. Ja zakończyłam związek we wtorek w podobny sposób. Co dzień jest lepiej. Jest taka piosenka Kasi Cerekwickiej NA KOLANA włącz sobie i niech wypier**la z twojego życia sk**wiel!!!!! Trzymam kciuki! Ja też właśnie zaczynam nowe życie, lepsze, bo bez oszusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szczerze. nie mam zamiaru znim w jakikolwiek sposob dzis rozmawiac. nie chce go znac!!!! mog przezcaly dzien pracy wymyslic jakas ladna historyjke go usprawiedliwiajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwdfrefrfrf
Nie chciała bym żyć z facetem który od roku ru***ł inną ci*ę... Brzydziła bym się go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież Autorka napisała , że na widok bransoletki i tekście , że Ewce się spodobała aż zamarł :O Dla mnie jest czarno na białym napisane zdrada . A może mam zbyt ograniczoną kreatywność , ponieważ jak mam tutaj te wszystkie fakty i nie potrafię wymyślić , jak fagas mógłby się wytłumaczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
koralik już samą ''popie**oloną idiotkę'' bym z nim zerwała. Ty masz swój honor i godność kobieto?!?! Koles po tylu latach związku odzywa się do Ciebie jak do jakiejś obcej zuki!!! Jak Ty możesz na to pozwolić!? To taki jest szacunek w waszym ''związku''? A czy wcześniej w kłótniach tez cię jakoś wyzywał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty go w sumie lepiej znasz...ja wiem,ze moj nie potrafii klamac,zaraz widac...moze twoj potrafii dostatecznie dobrze. zastanow sie,byliscie razem 5 lat.nawet nie ma 100% pewnosci,a juz go wywalasz.mogl miec wczoraj zly dzien,a ty dolozylas do ognia.ja bym jednak wysluchala.a potem w zaleznosci od tego jak bardzo drga mu glos-wywalila lub nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfpfpfpfpf
tak szczerze - ciekawe czy gdyby to dotyczylo ciebie to bylabys taka opanowana i spokojna:o i tak tłumaczyla swojego faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wyzywal? byl porywczy, gniewny, nieraz cos mu sie wymsklo, ale nigdy az tak. zawsze staralam sie byc ugodowa. miał małe występki, ale ta bransoletka to ostre przegiecie. dzieki bogu, ze to odkryłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfpfpfpfpf
znalzła sie specjalistka od facetów:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwdfrefrfrf
Rzadki i beznadziejny seks, bransoletka, nieobecność po pracy, spóźnienie na rocznice, olewający stosunek ewy do koralika, wczorajsza kłótnia, nocne sms-y, zgrywanie niewiniątka, SMS dzisiejszy - próbujący zalagodzić sytuacje, rzadkie prezenty w postaci kaktusow, zmiana hasła na allegro, codzienne wożenie dupy panny ewy do domu MAŁO? Jeśli ty tego nie widzisz że to ewidentny romans to podejrzewam że twoj facet może od 10 lat szlajać sie z innymi a ty tego nie widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotkom akurat się wierzyć nie powinno, bo ludzie na ogół gadają bzdury ;) ale za to okropne wyzwisko, taki brak szacunku ewidentnie powinna się z nim rozstać. związek w takim przypadku w ogóle nie ma sensu. widocznie juz nei raz się tak zachował, skoro koralik nie była zaskoczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
Nie pobić, ale Boże broń mu wybaczać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwdfrefrfrf
tak szczerze - chyba jesteś w gimnazjum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm....mimo wszystko bym wysluchala...moze ma troche jaj i sie przyzna... ciezko powiedziec jakbym sie zachowala.jestem na innym etapie zwiazku.mimo wszystko chcialabym uslyszec te wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wiecie co? podczas jazdy samochodem z nimi, czulam się obco. miałam wrażenie, że on mnie nigdy tak dobrze nie traktował! kiedy ją odwieźliśmy pod blok i weszla do niego a ja się przesiadłam na przód, kamil niesamowicie sie zmienil. znów był twardy, znów był sobą:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,jak w wieku 27 lat mozna byc w gimnazjum,to ok;) moze dlatego,ze wychodze za maz za miesiac...hormony dzialaja,a swiat jest idealny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pau-Pau
Pójdźmy dalej tym tropem... Rzadki i beznadziejny seks W KTÓRYM COŚ WYGASŁO, DO TEGO RAZ NA DWA TYGODNIE, bransoletka ZŁOTA, ZA 400ZŁ, Z SERDUSZKIEM!, nieobecność po pracy NAWET DO 2 GODZIN! A FIRMA ZAMYKANA JEST O 19stej, spóźnienie na rocznice 2 GODZINY, I TO PRZEZ EWKĘ..., olewający stosunek ewy do koralika WRĘCZ EWA MA JĄ W DUPIE, POMIATA NIĄ, wczorajsza kłótnia A RACZEJ BRAK KONKRETNYCH ARGUMENTÓW Z JEGO STRONY I CHĘCI ROZMOWY, nocne sms-y KILKADZIESIĄT! można tak iść dalej i dalej.. wystarczy otworzyć oczy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwdfrefrfrf
czulaś się jak gość prawda? jakby to oni byli związkiem... On ci mowi ze cie kocha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfpfpfpfpf
chyba się zakochał :o widac ze ta evka go zmiękcza od wewnątrz. ehh nie wazne jaka , byle obca kobieta :o ten temat mi uswiadomil zeby bardziej uwazac na mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro sama czujesz,ze cos nietak,to zostaw juz te walizki spakowane,ale chyba po 5ciu latach mozesz go wysluchac? moj ex tez mial taka kolezanke,co to super byla,piekna,madra i chuj wie co jeszcze.ona byla za nim posrana,on dla niej milusi jak cholera,ale mnie nie zdradzil.co lepsze-jak juz sie rozstalam z tym pacanem (z innego powodu),to laska ostro zaczela do niego podbijac i on jej ODMOWIL.szok,nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×