Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koralik bez enduuu

kurwa co to ma byc???

Polecane posty

Gość Pau-Pau
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim dla mnie.
Jaka dziewczyna rozstajac sie z chlopakiem i majac w domu kolezanke co chwila dawalaby wpisy na kafe o calej sytuacji? czy wy kurwa jestescie slepi? sorry, do pewnego momentu wierzylam, ale teraz juz nie. Tak, szaleje z rozpaczy, rozstaje sie z facetem po pieciu latach i jeszcze znajduje czas na opis calej sytuacji na forum.?!??? zwiazek sie rozpad,l kumpela lata z walizkami, a autorka daje wpisy na kaffe. wy chyba nie chcecie wierzyc ze to prowokacja:) wasz wybor:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE PRZECIEŻ TO
Poczekajcie,musi najpierw załatwić sprawę z chłopakiem,co kupił złotą bransoletkę Ewce,http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4560576&start=0 Zdołowana żona pewnego męża-załatwic mieszkanie bez teściowejhttp://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4552646 i na innym topiku sprawę z byłym chłopakiem odnośnie opieki nad ich córkąhttp://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4560219& A swoją drogą to laksa ma niezły talent do wymyślania problemów.Szkoda tylko,że nie zmienia stylu pisania. I do tego inny topik autorkihttp://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4553346&start=0 lUDZIE POPATRZCIE NA PIERWSZE POSTY NA TYCH TOPIKACH.nAPRAWDĘ NIE WIDZICIE PODOBIEŃSTW?WY,STARZY WYJADACZE KAFE??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja akurat to rozumiem ze pisze roznie ludzie reaguja ja jak mam problem musze wlasnie pisac obojetnie czy sms czy na forum czy tylko tak sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAAAAAKK
TO PROWO! TERAZ WIERZE! TEN SAM STYL PISANIA! RZADKO DUZE LITERY NA POCZATKU ZDAN KURWA PROWO XDDDD NAJLEPSZE NA KAFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież trzeba się komuś wygadać i poradzić , co miała niby Autorka robić , pytać o poradę ludzi na ulicy . Jedna koleżanka to trochę mało . No i wątpię , żeby Autorka chciała , żeby wszyscy wiedzieli o tym , że facet ją zdradza . Wybrałyście sobie na cel wmawianie ludziom , ze wszystko to prowokacja :O To nie Wy ale My się nabrałyśmy , więc spierdalajcie :O . Matki Teresy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahavvvv
Dawno się tak nie wkręciłem :PP Prowo na 100% widac po stylu pisania autorki przemyślane... nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha brecht
ja jebie to było prowo?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim dla mnie.
Mysle tez ze osoba o niku "do bojaboja" to autorka! chodzi mi o slownictwo, sttyl pisania i te wypowiedzi- tak dobrze rozeznana w calej sytuacji, zero subiektynej oceny, wypowiada sie jak autorka....i jak sie udziela to koralik milczy. jesli to prowo to zal ze sa tacy ludzie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie to jeszcze nie może
no tak spojrzałam na tamte tematy i styl na prawdę podobny...i te ciagłe "jestem w szoku" nie chce mi isę wierzyć że autorka bedąc z koleżanką i zrywając z factem siedzi i relacjonuje na jakimś forum swoje przezycia..a kolezanka niby co? siedzi i sie patrzy? Temat chwytny bo kobiety kochają takie lov story z szybkimi akcjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahaha brecht
Powiem Wam nie wiem, czy to było prowo, ale ja sama udawałam na tym topicku kilka osób, więc jak tu mozna komuś wierzyć? :D:D proffo jak nic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie to jeszcze nie może
po przeczytaniu tamtych postów też już nie wierze siedzi jakaś kobieta i się nudzi i stwarza jakieś historie mi na początku przeszkadzały te imiona, przecież normalny człowiek nawet jak się żali to nie podaje takich danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pseudonim dla mnie.
nie widze 66..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammazmija
hej autorko. Gratuluje tak zgrabnej i przemyslanej prowokacji. Masz naprawde talent. Zastanow sie nad praca w redakcji jakichs czasopism - pani na goraco :)czy cos w tym stylu. "myslalam, ze to dla mnie, jakoze zblizaly sie moje urodziny. na urodziny jednak nie dostałam bransoletki zapomniałam całkiem o tym az do wczoraj." Ja sie zorientowalam po tym tekscie. czy naprawde ktoras z nas by o tym ot tak zapomniala? Facet zamowil droga bransoletke, ktorej nie dostalas na urodziny i ty o tym zapominasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammazmija
hej autorko. Gratuluje tak zgrabnej i przemyslanej prowokacji. Masz naprawde talent. Zastanow sie nad praca w redakcji jakichs czasopism - pani na goraco :) czy cos w tym stylu. "myslalam, ze to dla mnie, jakoze zblizaly sie moje urodziny. na urodziny jednak nie dostałam bransoletki zapomniałam całkiem o tym az do wczoraj." Ja sie zorientowalam po tym tekscie. czy naprawde ktoras z nas by o tym ot tak zapomniala? Facet zamowil droga bransoletke, ktorej nie dostalas na urodziny i ty o tym zapominasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bojaboja
niech ktos to kurva w koncu naprawi!:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahavvvv
wyswietl sie jebana stronno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurcze nie jestem przekonana
czy to prawda czy prowokacja Niby wszystko ok , takie sytuacje , takie historie się zdarzaja , w takim razie kto pisał za autorke na 18 stronie , ze kafeterianki sa naiwne i ze wejdzie sie z nich posmiac Nick identyczny jak ten z ostsnich stron , wiec nie do podrobienia :-0 Takze nie wiem co o tym myslec , czy to prawda czy autorka się nabja , po 18 stronach chciała zamknąć topik ,ale sie rozmysliła i ciągnie go dalej Autorka pisze wiarygodnie , ale nie podoba mi sie identyczny czarny nick :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×