Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

słyszeliście że niedziele ma być koniec świata czy jakaś katastrofa ??

Polecane posty

Gość Aminne
Ciekawe jak będziecie się czuli , w poniedziałek po tych " strasznych " burzach :D Pewnie tak samo jak wyborcy PO - czyli wyruchani :D Płaczę , boję się , zrobiłam zapasy i wykopałam bunkier :D :D :D Zaraz umręęęę , koniec świata ! hahahahhahhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie znowu jakas zagrywka bardziej chyba mozna wierzyc ksiedzu niz wrozce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wstyd Wam?
straszyc ludzi?? Jestem przed porodem, na niedziele mam termin :-( ludzie!! Przestancie prosze, blagam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość księdzu się nie wierzy
NIGDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ....
napewno cos sie swieci. Ja na biezaco sledze(moze dla Was to smieszne) to co mowil Jezus, tzn tam gdzie sie objawial itd. W 1993 roku została otwarta 6 pieczęć ,czyli kataklizmy,kazdy kto choc troche ma pojecia to wie ze w Biblii te pieczecie byly tuz na koncu swiata,my jestesmy jak to powiedziec,w ostatnim rozdziale Biblii, teraz sie dzieja te rzeczy a potem bedzie pozorny chwilowy spokoj i dopiero sie zacznie:-o a te sny.. dużo osób je ma wejdzcie na nautilus.org.pl i w archiwum pelno . mi z kolei dzis sie snil szatan...nie wiem czy to ma jakis zwiazek z tym wszystkim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ....
dla tych co sie smieja- a jak beda to wam bedzie do smiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanko co do tego text
wschodnia polska ma najbardzej ucierpiec a skad takie info?;; po wschodnia polska to polska B ,a ona jest zawsze gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej bez zartow mi tez snil sie szatan ze chcial opetac moj umysl i wejsc w tyl glowy ale sie obudzilem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ....
polo nie wiem czy żartujesz ale mialam cos podobnego ,potem walka w kosciele itd:-o brr a pare miesiecy wczesniej mialam sen z Jezusem ze pokonalam szatana :classic_cool: ja mam pytanko co do tego text jesli chodzi o mnie,bo pisalam wczesniej,czytałam gdzies to pare dni temu ale nie mam linka bo bym dała. tam byla obszerna przepowiednia co do 15.08 , ta na blogu jest skrócona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhj
dajcie linki do przepowiedni o 15.08. ja mam stracha juz od katastrofy smolenskiej. a teraz jak ogladam profanacje krzyza to krew sie mrozi. czuje wiem ze cos bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh pisze serio nie powiem ze nie zszokowala mnie twoja wypowiedz mam nadzieje ze to zbieg okolicznosci-ale on okrutnie sie smial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ....
Według anonimowego jasnowidza z Polski (sprzed drugiej wojny światowej): - w roku, w którym święto Matki Bożej Zielnej (obchodzone 15 sierpnia), wypadać będzie w niedzielę, od godziny 10 do 12 na całej kuli ziemskiej szaleć będzie potężna burza, tak straszna, że przypominająca biblijny potop. Ma wtedy padać deszcz ognisty, połączony z piorunami i trzęsieniem ziemi. Budowle zmienią się z gruzy. Podczas nawałnicy zniszczeniu ulegnie wschodnia część Polski. Ludzi ogarnie paniczny strach. Wielu z nich straci mowę. Wielu także zginie. W samo południe burza ucichnie. Patrząc w kalendarz widzimy, że dokładnie w tym roku 15 sierpnia wypada w niedzielę. Data z przepowiedni miała też miejsce między innymi w latach 1999 i 2004 roku, a wtedy żadnych nadzwyczajnych zjawisk nie zaobserwowano. Gdyby jednak w tym roku, również nic nadzwyczajnego się nie wydarzyło, to kolejny raz święto Matki Bożej Zielnej w niedzielę obchodzić będziemy dopiero w roku 2021. Przepowiedni jest bardzo wiele. Większość z nich raczej nie napawa optymizmem. Niektóre mogą przestraszyć nawet największych niedowiarków. Pojawia się tylko pytanie czy w nie wierzyć, ale na nie już każdy z nas powinien odpowiedzieć sobie indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze w ta niedziele nic nie bedzie , mysle ze o przyjdzie z nienacka bo nie raz byly jakies przepowiednie a nic sie nie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanko co do tego text
czekam z nieceprliwoscia ze scisnieta w pochwie koscia na niedziele ............ w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grażynka ze szczecinka
ja tam nie wiem czy to koniec świata, ale na wszystkich serwisach pogodowych ostrzegają przed niedzielą: Niedziela (15.08) będzie apogeum burz i upałów. Szczególnie niebezpiecznie będzie na zachodzie i północy Polski, dlatego w tych regionach lepiej nie planujmy wyjazdów na otwartą przestrzeń. Burze mogą przynosić nawet ponad 50 litrów deszczu na metr kwadratowy ziemi w ciągu jednej godziny, grad o średnicy 5 centymetrów oraz wiatr w porywach przekraczający 100 km/h. Możliwe są nawet lokalne trąby powietrzne. Na wschodzie kraju pogoda będzie sprzyjająca, bez opadów i ze słońcem. Temperatura powietrza bez większych zmian, a więc na ogół 32-35 stopni, a na krańcach wschodnich powyżej. http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/106598,5-dni-z-upalami-i-groznymi-burzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam pytanko co do tego text
eee jak juz mam wierzyc w konice swiata to juz bardziej przekonmywauje mnie ta data na 21grudnia 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ....
oby to nie teraz ja chyba nie wytrzymam ze strachu:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boje sie ze naprawde moj umysl opeta szatan od dwa dni temu nic nie jadlam a teraz znowu mam apetyt na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ....
oj tam od razu przepowiadają;) mi do smiechu nie bedzie jak w niedziele faktycznie bedzie wielka burza, a wy tylkami ze strachu bedziecie trzasc... pewne jest ze koniec juz niedługo a kiedy to nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhj
ja tylko mysle czemu nie powiedzieli w tv ze czarnobyl znow promieniuje od tych pozarow i dlaczego nie mowia ze w chinach i pakistanie w powodziach zginelo tysiace ludzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiolo
To w takim razie muszę wybrać się do spowiedzi... Zazwyczaj nie czytałam tych przepowiedni, uważałam je za bzdety, ale jak zobaczyłam prognozę pogody to przeraziłam się nie na żarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiolo
Jhj, Fakt dzisiaj wspomniał o promieniowaniu Czarnobyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhj
ja nie zlalazlam zadnej prognozy na bbc pisze ze bedzie slonecznie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhj
dupa gadaja tylko o meczach i bzdetach i pseudogwiazdorach a o prawdziwych wydarzeniach cisza. przeciez jezeli jest w czarnobylu promieniowanie to trzeba pic jod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej naprawdę szok
z tym czarnobylem to jakies bzdury. podaj link prosze skoro tak uporczywie twierdzisz ze to czytalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×