Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

broTka n

słyszeliście że niedziele ma być koniec świata czy jakaś katastrofa ??

Polecane posty

ja z lubelskiego mnie tez niby ma ominąć to mamy wierzyć w to ?? a w tv coś o tym gadali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szszszczecinianka
szczecin tez ominie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhj
na bbc nic nie pisze o burzy na niedziele. ma byc slonce. ktos bzdury wymyslil znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania Zielinska56
Sprawdzcie sobie na BBC albo innym porzadnym serwisie..Boze..nie wierze w to. Podobno pozary w Czarnobylu emituja w powietrze promieniowanie radioaktywne jak kiedys, bo teren z racji katastrofy, nie mogl byc odkazony zupelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aminne
Nie zesrajcie się przypadkiem ze strachu :P Jak te barany wierzycie we wszystko co wam rzucą , i trzęsiecie majtami :D A historyjka o Czarnobylu to już w ogóle porażka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytam BBC i
cytuje: A New Age interpretation of this transition posits that during this time Earth and its inhabitants may undergo a positive physical or spiritual transformation, and that 15.08.2010 may mark the beginning of a new era. Others suggest that the 2010.08.15 date marks the end of the world or a similar catastrophe. Scenarios posited for the end of the world include the Earth's collision with a passing planet (often referred to as "Nibiru") or black hole, or the arrival of the next solar maximum and also thunders.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko łatwo powiezieć nie bójcie sie ??? ja już shizuje strasznie sie przejmuje ;( :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytajcie to : Całkiem niedawno, bo w kwietniu tego roku, pojawiła się nowa przepowiednia dotycząca daty 15 sierpnia. Ewa Rygielska przekazała orędzie jakie usłyszała od Pana Jezusa. Według niej, właśnie 15 sierpnia w niedzielę, w święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny ( Święto Matki Boskiej Zielnej),w godzinach od 10.00. do 12.00 na świecie rozpęta się niewyobrażalna burza z piorunami. Będą to ataki szatana. Ludzie zaczną umierać ze strachu. Potem Bóg ma opuścić Swoją rękę. Przestaną działać komputery, znikną pieniądze z kont w bankach. Z tego też powodu ludzie mają wyrywać sobie z głowy włosy i tracić rozum. Z kolei egzorcysta, ksiądz z okolic Nałęczowa, cytowany przez tygodnik „Nesweek, zapowiada, że w dniu 15 sierpnia, w święto Matki Boskiej Zielnej otrzymamy jakiś znak, że coś ma się stać. Ksiądz przeczuwa, że stanie się coś ważnego dla Polski i Polaków. Nie będzie to jednak nic złego. Niestety, żeby się o tym wszystkim przekonać musimy cierpliwie poczekać do 15 sierpnia. Ja tam w to nie wierzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhj
w pakistanie 1300 osob utonelo w powodzi!! a 14 milionow jest nia dotknietych. ludzie bedzie glod na swiecie. boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy moze sobie troche zartujecie ale tak naprawde to ja wierze ze zbliza sie konie swiata i czuje ze jest blisko. Zauwazcie ze od kwietnia od tej katastrofy ciagle sie cos dzieje... potem ten pyl wulkaniczny, powodzie, ten krzyz i wojna polsko-polska i znowu powodzie w Bogatyni... teraz znowu zapowiadaja jakies burze.. w Rosji deszcze nie padaly juz chyba miesiac :O koniec swiata jest bliski... a ludzie nic z tym nie robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ....
szczerze? Ja tez panikarą nie jestem,ale sie boje w koncu to słowa Jezusa. Nie powiedziane że to bedzie teraz , ale akurat w niedziele przypada tego roku.... tak cyz siak, wschodnia Polska najbardziej ucierpieć. Mnie to ominie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekajcie sie Pana
poczekamy, zobaczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhj
wschodnia polska ma najbardzej ucierpiec a skad takie info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhj
ja generalnie czuje wlasnie ze cos bedzie. ale co mozna zrobic? tylko modlic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo jestem mile zaskoczona
pierdoły piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej naprawdę szok
hahaha, tak jasne, w bbc o nibiru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Burze będą naprawdę silne i podczas nich, należy spodziewać się intensywnych opadów deszczu, który może lokalnie doprowadzić podtopień i zalań, grad może mieć średnice 3-5 cm, wiatr w porywach przekraczać 80km/h. Tego typu zjawiska spowodują wiele zniszczeń. Noc z niedzieli na poniedziałek burzowa w całym kraju, ale zjawiska będą o wiele słabsze. Całkowite uspokojenie aury nastąpi w poniedziałek (16 sierpnia). No ta prognoza poogody optymistyczna nie jest, ktoś widział kiedyś grad o średnicy 5 cm? Ja myślę, żeby nikt nie wychodził lepiej w niedzielę z domu.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koniec swiata tuz tuz
ja nie wiem, plakac mi sie chce. Strasznie sie boje. Wyplacilam pieniadze z banku, zrobilam zapasy zywnosci i czekam, modlac sie. Ratuj Panie nasze dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ....
jhj - czytalam w przepowiedni bardziej obszernej ale nie mam linka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stella barc
O Jeju..wlasnie wyczytalam prognozy pogody ! To jakas masakra, mam nadzieje, ze skonczy sie szczesliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, głupoty piszecie. Tu co druga osoba ma dość swojego życia i czeka z utęsknieniem na koniec świata. Jakby naprawdę miał być to by jakieś święto było. Redakcja Kafeterii jakieś bony na zakupy by dawała, jakieś występy zespołów pieśni i tańca by zorganizowali. Nie będzie końca świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boidusza
tak czytam i czytam i powiem wam ze niegdy nie wierzylam w te daty jakie podawali na temat konca swiata.jakies pare miesiecy temu mialam sen o koncu swiata nie mam pojecia skad sie to wzielo przeciez nigdy nie myslalam o tym (nie pamietam tylko czy ten sen byl przed ta katastrofa w smolensku czy po ale chyba przed) po tej katastrofie naczytalam sie w necie roznych rzeczy i glopot i potem znowu mialam sen o koncu swiata.teraz czesto mysle o tym i tez jakos boje sie czy czuje ze to moze nastapic.boje sie aby nie bylo to za zacia mojego i mojej malej coreczki.ale mysle ze cos sie swieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh ....
ja dla bezpieczenstwa tez wybralam kase, bo maja pasc kompy i kasy nie bedziecie mieli chociaz tyle przepowiedni bylo,no ale ta daje do myslenia bo to mowil podobno Jezus, kto wie co sie stanie.... ja bede spac w tych godzinach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Też nie rozumiem, dlaczego ludzie jak ma padać większy grad, prognozuja koniec świata.... Ale z domu nie wychodziłabym w ta niedzielę... I tak jutro mam jechać do stajni rowerem 10 km, mam nadzieję że nie lunie.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×