Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kairka

Promocje w sklepach

Polecane posty

Gość kairka

Cześć dziewczyny :) Nie wiecie może gdzie w internecie mogę znaleźć strony, na których są zamieszczone gazetki z promocjami z hipermarketów? Ostatnio trochę krucho u mnie z kasą i próbuję jakoś oszczędzać. Mogłabym pochodzić po hipermarketach i pozbierać gazetki reklamowe, ale to jest sposób na raz, dwa. Nie będę przecież latać codziennie po marketach i znosić do domu makulaturę :) Gdyby coś takiego można było znaleźć w necie to mogłabym sobie sprawdzać oferty bez wychodzenia z domu :) Pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrotka bez kółka
Może sprawdź strony hipermarketów, powinni coś takiego umieszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaaaa
Przecież autorka napisała, że chciałaby zeby gazetki były w jednym miejscu ;P Ja polecam ci stronę : http://www.promoceny.pl/gazetki/ Tutaj znajdziesz aktualne gazetki promocyjne wielu sieci handlowych. Nie tylko artykuly spożywcze, ale też AGD, RTV, itp. Można czasem upolować jakąś okazję jak się sprawdza na bieżąco. Ja sobie kupiłam nową pralkę w promocyjnej cenie, bo stara się zepsusła ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaaaa
malgo_slonko widze, że się zdublowałyśmy :) widze że strona promoceny.pl jest coraz bardziej popularna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×