Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ojojojojjjjjjj

laptop czy stacjonarny gdy w domu jest małe dziecko?

Polecane posty

Gość ojojojojjjjjjj

Moje 13 miesieczne dziecko upolowało sobie komputer, mamy kawalerkę, komputer stoi w kuchni - stacjonarny. Zakupiliśmy laptopa, dzisiaj ma być, ale teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam. Laptop i tak ma kable i czy to właściwie nie będzie dla mojego dziecka bez różnicy żeby "upolować go". Moja znajoma z 3 małych dzieci jakiś czas temu zrobiła taka zamiane komputerów i mówi, że to lepsze rozwiązanie. Czy Wy macie jakies z tym doświadczenia, że przenośny komputer jest dla dziecka mniej dostepny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też tak miałammmmm
nie prawda- jak chce dorwie wszystko. a to ciekawe bo moje nie tykały komputerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mysle
przeciez laptop nie ma zadnych kabli oprocz do baterii......poza tym jesli masz internet sieciowy to chyba kupisz ruter by rozdzielic sygnal a do tego tez nie ma dodatkowych kabli przy laptopie...... laptop jest najlepszy...nie zajmuje miejsca, moze byc w kazdym miejscu w mieszkaniu, mozna go schowac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam i taki i taki
stacjonarny lubią włączać i wyłączać przyciskiem bo się świeci na fioletowo. Laptopa nie ruszają bo wiedzą, ze to święta zabawka mamy. Ale kilka razu udało się go zrzucić i był już w naprawie. Moja wina bo w złym miejscu położyłam i zahaczyli o kable i spadł. Ja wole laptopa bo mogę go zabrać do ogrodu, do sypialni, kuchni itd. Stacjonarny jest męża on tam sobie grywa w durne gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfokatka
Laptop lepszy. Ja mam dwoje malych dzieci i juz majstruja przzy wszystkim co sie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam i taki i taki
Mój laptop jest wiecznie podpięty do sieci bo niestety po 2 latach użytkowania bateria już nie trzyma tak jak przedtem. A internet mam bezprzewodowy. W innym wypadku laptop nie miałby sensu gdybym miała podpinać internet na kablu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojjjjjjj
no właśnie tego sie obawiam, że jak chce to dorwie wszystko :) a teraz bardzo go interesuja sprzęty, narzędzia, wszystko co ma guziki itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojjjjjjj
ja też mam internet bezprzewodowy, zobacze jak przyślą, może faktycznie będzie mi go łatwiej składać, a nie zagradzac krzesłami i wszystkim co sie da tamta stacjonarna landarę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam i taki i taki
no ale laptop połozysz na szafie, albo schowasz do szafki na kluczyk i ci nie dostanie się do niego. Ze stacjonarnym ciężko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×