Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lovela

Iwona Wieczorek

Polecane posty

skoro sprawa ucichla to ucichla po cholere wznawiasz temat o tej pannicy? Glosno o niej bylo bo rodzice kase mieli, ale to dobrze ze sprawa zostala naglosniona. Moze dzieki temu troche panienek zrozumialo czym grozi lazenie po nocach w mini bez towarzystwa. Nie wiadomo co z dziewczyna jak i z setkami innych osob, ktore zaginely. Jaki wiec cel twojego tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfhghyjyh
jestes jakaśgłupia? nikt Ci nie kazal odpowiadac i nie zakladalam nowego tematu. po co o tym pisze? po to ze jak sprawa byla naglosniona to nie zagłębiałam sie w nia, ostatnio wiecej poczytałam o całym tym zaginieciu i poprostu mnie to zaqintrygowalo, interesują mnie takie sprawy;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mareta sobanka
Dlaczego zlikwidowano glowne forum dotyczace Iwony? czy ktos chcial aby pamiec o Niej zaniknela? :-((( smutne to wszystko. czy ktos z Was ma jakies nowe informacje i wiadomosci na ten temat? Moze piszmy na tym topiku, nie chcialam juz zakladac nowego. Za[raszam wszystkich zainteresowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez nosze i tez mi
podniose, piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszcie piszcie
nie dajmy zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja zadam pytanie
co z tą dziewczynką co tak pare dni temu bylo o niej glosno. Jechala do szkoly rowerem i pozniej jej rower znaleziono niedaleko domu a dziewczynki brak? wie moze ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie_cos
dzisiaj czytalem, ze jakas dziewczynke co kilka dni temu zniknela, jej biologiczna matka porwala, wywiozla do niemiec... sprawy rodzinne. Nie wiem, czy to o ta chodzi wlasnie. Jest gdzies na gazeta.pl czy onetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filiżanka_kawy
gdzieś czytałam na necie o jakiejś kobiecie- wróżce czy jasnowidz, ona pisała że Iwona w ciągu doby została wywieziona zagranicę i niestety ale nigdy jej nie odnajdą:( Kurczę nie mogę sobie przypomnieć kto to napisał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego zlikwidowali glowne
forum dotyczace Iwony? Czy naprawde chca zapomnienia? szczerze wspolczuje matce teraz przed swietami i na swieta. Ta niepewnosc co z jej ukochanym dzieckiem...Brak slow by wyrazic co matka musi przezywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest wyjście
To było jakieś forum główne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego zlikwidowali glowne
Tak, ale nie na kafe. Bylo zaginelaiwonawieczorek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle osób codziennie zostaje uznanych za zaginione, a tu cała Polska szuka głupiej i bezmyslnej cizi. Tylko o niej się mówi, bo rodzice kase mają, Dla mnie niepojęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helpingones.com
POMOŻEMY POMAGAMY POMOGLIŚMY www.helpingones.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że sprawa tej dziewczyny została tak nagłośniona, by pokazać nieprofesjonalizm, policji. Okazało się ,że badzo ważne szczegóły z monitoryngu, w miejscu, gdzie dziewczyna przechodziła przez jezdnię, zostały wykasowane, a jest możliwe, że wsiadła do jakiegoś samochodu, albo została porwana. Niestety tego się nigdy nie dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musimy sie dowiedziec
wczesniej czy pozniejprawda wyjdzie na jaw. Piszcie nie zapomnijmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej nie zalamuj sie
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×