Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Trailer

Polecane posty

Nie wiedziałam gdzie umieścić, bo w sumie pod żaden temat nie pasuje. Po skończeniu sesji narzeczeńskiej przygotowujemy się do trailera a pracy jest więcej. Trailer nasz ma być rozesłany z save the date, będzie on trwał 1 - 1.5 minuty. Będzie to dynamiczny filmik, opowiadający trochę o nas, trochę zapowiadający wesele a trochę taki filmowy. Będzie pięć "planów". 1. Jak załatwiamy coś związanego z przygotowaniami, np. w Andel'sie. 2. Na kolacji w susharni 3. Zia z wami na forum a narzeczony w swoich sprawach(figurki, książka itd) 4. W szkole 5. W JazzRocku, mrocznie, rockowo. Tutaj to w ogóle zastanawiam się czy nie wziąć całego naszego orszaku i zrobić to przed otwarciem. Co myślicie? Stylizacje do lokalizacji się tworzą. Mamy problem z wyborem piosenki, 1. [url=http://www.youtube.com/watch?v=wa2nLEhUcZ0]klik[/url] 2. [url=http://www.youtube.com/watch?v=qNhrd7H3Y6A&;feature=related]Klik[/url] 3. [url=http://www.youtube.com/watch?v=nZ7ZvxXvn90]Klik[/url] 4.[url=http://www.youtube.com/watch?v=tHZ3dwljzcM&;playnext=1&videos=iF4QG4pBDmc&feature=rec-LGOUT-exp_fresh%2Bdiv-1r-12-HM]klik[/url] pomożecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
nie wsłuchiwałam sie dokładnie w słowa, ale podoba mi sie muzyka z nr 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie wydaje,ze
nie rozumiem za bardzo czemu ma to sluzyc...proponuje sie skupic na duchowyh przezyciach w dniu slubu zamiast na glupotach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to nie jest na dzień ślubu tylko przed. :) Już tłumaczę, ten trailer będziemy rozsyłać jako save the date. Są różne std, można je zrobić w formie papierowej, jako magnesy na lodówkę lub jako haftowane serwetki. :) Raz widziałam nawet z klocków lego. My ponieważ taki trailer, zapowiedź czy coming soon dostajemy od kamerzystów gratis, dlatego też stwierdziliśmy, że to właśnie on posłuży nam jako std. :) Jest to filmik który ma opowiadać o nas(bo np. przecież nie każdy z rodziny zna drugą połówkę i o ile Pannę Młodą na weselu rozpoznać łatwo, to Pana Młodego już mniej ;)) i zapowiadać nasz nadchodzący ślub i wesele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rob co chcesz bo std jest
tylko i wylacznie podnieta panny mlodej. ten kto dostanioe to w jakiejkolwiek formie i tak to wysmieje (delikatnie, za plecami czy tez w twarz - bez roznicy). nikomu na tym nie zalezy tylko pannie mlodej wiec rob jak uwazasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie wydaje,ze
no i co ktos taki ma z tym zrobic?na lodowke sobie przyczepic?dla Was moze fajne,ale gdybym ja cos takiego dostala to nie wiem czemu mialoby mi to sluzyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Save the date wysyłane są po to, żeby podać wszystkim gościom datę ślubu. :) Np. w takiej formie - http://decostudio.pl/images/images_extra/std5.JPG Jest to szczególnie ważne przy ślubach wakacyjnych, często w momencie otrzymania zaproszenia goście mają już zaplanowane wakacje i może się okazać, że urlop wypada w okolicach ślubu. A tak wpisuje się tą datę do kalendarza i ma uwadze przy planowaniu wakacji, wyjazdów biznesowych, spotkań itd. Oprócz tego gdy ma się gości zza granicy a to teraz bardzo częste w czasach tak wielkich emigracji, mogą oni wcześniej zarezerwować tańszy lot. Jest to też potwierdzenie, że chcemy tą osobę zaprosić, nie do wszystkich przecież dojdzie informacja, PM bierze ślub a nawet jak dojdzie do ludzie nie wiedzą czy zostaną zaproszeni czy nie. Pozwala się do gościom odpowiednio wcześniej przygotować, np. rozłożyć wydatki(nie mam tu na myśli prezentu), lub też można na wyprzedaży po sylwestrowej kupić świetną sukienkę z myślą właśnie o weselu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoho
żaden z tych trailerów mi się nie podoba... zajeżdża tańszą wersją holiłód + trochę żałosnego romantyzmu a po zmieszaniu wychodzi tragedia. Ktoś tu pisał, ze goście to wyśmieją - ma rację. Może zrobić coś z poczuciem humoru? :) Zia86 - mogłabyś napisać jaki masz "scenariusz" do tego filmiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurela wytłumaczyłam w poście powyżej twojej wypowiedzi o co chodzi.:) Ohohoho, scenariusz nie jest jeszcze do końca dograny. Na pewno zaczyna się wolnym najazdem jak ja siedzę na forum. ;) Następnie staje się bardzo dynamiczny, ujęcia się mieszają, przyspieszają aż w końcu wszystko wybucha i jest tylko napis coming soon. :) Ma być w tym stylu jak trailer filmowy. :) Tak jak pisałam planów ma być 5. Jeden z komputerem a narzeczony zajęty swoimi rzeczami. Drugi na kolacji w susharni naszej ulubionej, romantycznie itd. Trzeci na uczelni, oboje w jakiś stylizowanych mundurkach a nasz campus się idealnie nadaje do takiej roli, czwarty to klub rockowy w którym często przesiadujemy, tutaj zastanawiam się czy nie poprosić orszaku o pomoc, no i piąty przy przygotowaniach ślubnych, mega elegancko ubrani, jakieś ujęcia z hotelu, kościoła, przy np. wybieraniu tortów albo kwiatków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zia, czyli taka forma zaproszenia, tak? Pierwszy raz się spotykam z czymś takim, pomysł całkiem fajny, za moich czasów ;-) wysyłało się po prostu zaproszenie (w formie papierowej) - do tych, którzy mieli sie bawić na weselu i zawiadomienie dla całej reszty. A tak całkiem z zupełnie innej beczki, z ciekawości, jaką planujesz oprawę muzyczną do kościoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tonitoni, to nie zaproszenia. :) Zaproszenia będziemy wręczać osobiście w formie papierowej. To takie zasygnalizowanie, że się coś dzieje, że będzie ślub i kiedy będzie. :) Jeszcze do końca nie wiem, zastanawiamy się nad tradycyjnym kwartetem smyczkowym plus śpiewaczką a czymś bardziej oryginalnym, np. harfą i fletem, kusi nas też chór. :) Co do utworów to na razie wiemy tylko co będzie na wejście i na wyjście. :) Na wejście narzeczonego i orszaku - http://www.youtube.com/watch?v=8Af372EQLck Na wejście moje z tatą - http://www.youtube.com/watch?v=P6rX3wlDsVI No i na wyjście tradycyjnie Mendelson. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś może o trąbce? Podesłałabym Ci kilka fajnych pomysłów, zwłaszcza wokalnych (bo to moja działka). Nie mam w tym żadnego interesu - jestem z zupełnie innego rejonu Polski ale jak bedziesz chciała to służę radą bo podoba mi się z jaką pasją organizujesz sobie ten dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam. :) Ale nie wiedziałam z czym ją połączyć. Bardzo chętnie skorzystam jeśli masz ochotę podzielić się pomysłami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohohohohoho
Pomysł spoko, ale podejdź do tego bardziej na luzie. Coś takiego w Polsce robi się rzadko i dla gości może to być zaskoczenie. Gdybyście to zrobili w formie czegoś śmiesznego (a nie poważnego jak piszesz) to wyszłoby o wiele fajniej. Moja reakcja na trailery, które pokazywałaś to było: ja pierdole, ale masakra. Co więcej! Myślę, że nie tylko ja miałam takie odczucia :) Nie podchodź do tego na poważnie! To jest klucz do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Z ciekawości: jak ma wyglądać dystrybucja tego filmiku? Płytka CD, załącznik do maila, link w mailu? Jeśli link, to gdzie będzie umieszczony sam film: na Waszym serwerze, na serwerze firmy, która go robi, czy na Youtube? Co do idei std: żeby wysłać, trzeba mieć adres pocztowy lub e-mail. Czyli całą bazę adresową, potrzebną do zaproszeń, trzeba mieć nawet wcześniej. A to oddzielna robota, takie robienie bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Z ciekawości: jak ma wyglądać dystrybucja gotowego filmu? Płytka CK pocztą, załącznik do maila, link do strony? A jeśli link do strony, to gdzie będzie film umieszczony: na Waszej stronie, na stronie wykonawców czy na Youtube? Problem z std jest taki, że do wysyłki potrzebujesz adresu pocztowego lub e-mail gościa. Czyli potrzebujesz bazy teleadresowej jeszcze wcześniej niż do zaproszeń. A zrobienie bazy teleadresowej to cała oddzielna robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Dwie wersje tej samej myśli, bo myślałam, że Kafe zeżarła publikację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłamy do gości tych których mamy daleko a naszym przyjaciołom z którymi się spotkamy pewnie damy przy okazji jakiejś większej imprezy(bo 70 gości naszych to przyjaciele i znajomi), na pewno taką bazę warto zrobić, bo i tak będzie potrzebna przy zaproszeniach kiedy będziemy każdemu osobiście wręczać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Czyli film będzie wysyłany/wręczany na CD? Na Waszym miejscu wolałabym albo dawać linka do strony, albo zgrać film na jakieś zabawne pendrivy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak bo na okładce CD będzie nasza karteczka z save the date. :) Ale pomysł z pendravami też fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale maja niektorzy problemy
to bedzie jak zawiasun filmowy, mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, jak taki zwiastun filmowy. :) Tylko w mini wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga zia
wali ci na dekiel!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dóoóo
super zwiastun !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×