Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sossenka82

Usta i język kontra ręka. Jest różnica panowie?

Polecane posty

Gość sossenka82

No bo zdziwiłam się, że dla mojego nie ma różnicy czy robię mu to ręką czy ustami. Myślałam, że oralny jest dużo przyjemniejszy niż zaspokajanie ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak to jest z facetami, ale patrząc z babskiego punku wiedzenia, to jednak język ma przewagę ;) i myślę, że z facetami jest podobnie- chyba przyjemniej wsadzić penisa w ciepłe usta i dać się pieścić językiem, jeśli oczywiście partnerka umie to robić, niż tak po prostu ręką. Ręką to sobie facet sam może zrobić i zazwyczaj lepiej od kobiety, bo jednak zna swoje ciało i lepiej wie, co mu się podoba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natury nie można oszukać, a ta stworzyła Twoją ..... do jak najlepszego zadowolenia, zaspokojenia, wyciągnięcia odpowiednich czynników z Twojego samca Inna opcja to połączenie wysiłków dłoni i ust Tylko czy to potrzebne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytyr
nie zapominajmy od cipie . Jaka roznica miedzy cipa reka i ustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sossenka82
chciałabym wiedziec, niestety mój mnie nie zaspokoil jeszcze ani tak ani tak ani w żaden inny sposób:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chyba każdy rodzaj zaspokajania to inne przeżycie i nie można wrzucać wszystkiego do jednego worka :D chyba najfajniej jak jest wszystkiego po trochu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna kombinacja to też połączyć obydwa sposoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, popieram przedmwoce- najlepiej polaczyc jedno z drugim, ale osobiscie, uwazam, ze jednak jezyk+usta maja pzewage ;) Lady- podoba mi sie twoja stopka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha najważniejsze, to umieć korzystać z życia ;D hmm... coś kafe szwankuje, czy tylko ja mam jakieś problemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka cyganka
u mnie tez cos nie tak dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka cyganka
a jak u was gg dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×