Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pimpa

czy gdy myslicie o dawnych zwiazkach widzicie te dobre czy moze zle rzeczy?

Polecane posty

Gość pimpa

Czy gdy myslicie, wspominacie poprzednie zwiazki, stare romanse, milosci...czy na ogol przed oczami pojawiaja sie te mile chwile, fajne wspomnienia zwiazane z danym czlowiekiem czy raczej na pierwszy plan wychodza zle rzeczy, klotnie? Co jest wasza pierwsza mysla, skojarzeniem, obrazem? Czy myslicie ze ludzie maja tendencje do wypierania zlych rzeczy i chca pamietac te dobre czy raczej odwrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumba203
Tak,wiekszosc chce pamietac tylko dobro,ale ja zazwyczaj wysuwam na pierwszy plan te zle zeby nie przyszla mi do glowy "cudowna " mysl ulegniecia prosba o powrot.Ale pamietam tez te chwile dobre,choc wydaje mi sie ze bylo ich mniej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamelijka.....
ja pamiętam jedne i drugie - bo przez pare lat razem zdarzyło się masę cudownych ale i okropnych chwil - myślę,że to zdrowe myślenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertertert
Czasami dobre rzeczy... A jak złe, to nie z czasów trwania związku, ale z okoliczności zerwania lub to jak się czułam po zerwaniu.... I tez od związku zależy... Bo te wczesniejsze wspominam raczej ciepło, są przedawnione, a ja byłam wtedy gówniarą. Ale mój przedostatni związek wspominam z bólem, rozstanie strasznie mnie bolało, nie chcę o tym myśleć . Mimo że jestem w udanym - innym - związku od 2 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×