Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

dzięki Trelevinko, powiem Ci, że uspokoiłaś mnie:) też myślę, że to wynik badania, przeraża tylko ilość...w ciągu dnia spokojniej, ale rano jest sporo, do tego dwa razy chlupnęło coś więcej (stąd podejrzewam, że to część czopu) Dziś znowu ktg, sprawdzimy co tam:) agnes55...ja mam termin na 18go czerwca, ale z racji mojej migiem skracającej się szyjki raczej na pewno nie doczekam terminu, ba! mogę urodzić w każdej chwili wg lekarza. Dowiem się po południu więcej. A rodzę w Katowicach, w klinice na Łubinowej. miłego dnia, Majóweczki - ostatnia dziś szansa być jedną z Was:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes55
choc_ella ja tez rodze na łubinowej , i tez mam imie wybrane Nadia :).Dzis mam termin, ale szybko nie urodze ,mysle,.Daj znac jak wrócisz z łubinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o raaany:) ale super, no..piękne imię wybrałaś;);) ok 15 będę na ktg, dam znać wieczorkiem co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamy i przyszłe mamusie!! Bardzo serdecznie zapraszam na moje aukcje allegro, gdzie znajdziecie ciuszki dla swoich maluszków. Na aukcjach oferuję wiele fajnych ciuszków po mojej córeczce Zosi,która urodziła się w grudniu i wiele ubranek niestety ani razu nie założyła. Zatem jeśli chcą Panie efektowanie i za symboliczne pieniążki ubrać swoją córeczkę, bardzo ZARASZAM!! Znajdziecie ciuszki takich firm jak: h&m, tup-tup, pepco, disney, early days i wiele innych!! Można naprawdę skompletować dziecku fajną wyprawkę za grosze :-) u mnie te ciuszki leżą bezużytecznie, a mogą przecież przydać się innym dzieciom :)) Pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamy ;) http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=7842084

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochane:) Ja wpadam na moment ,bo mały śpi i to po moim pokarmie,bez dokarmiania MM,juupiii :D Majowe szczęście super,moje gratki!!! Fajnie,że jednak się wyrobiłaś na ten maj,buziole:* Tosia i Dudyska serdecznie gratuluję,czyli chyba zamknęłyście już naszą tabelkę rozpakowanych:) ..x.. tyle co o Tobie myslałam,że się nie odzywasz. Nasza najdzielniejsza mamo tego topiku :). Już wiekszość na szczęście za Tobą,malutki też niedługo dołączy do Was i będzie pełnia szczęścia:) Współczuję tego dochodzenia do siebie,niestety ja też tak źle dochodziłam do siebie po pierwszej cesarce stad mój strach przed teraźniejszą,wiem co to znaczy,więc tym bardziej życzę zdrówka i szybszego dojścia do siebie Emilia gratuluję plusowych kilogramów,mój też już waży 100 g wiecej :) Penelopka ja miałam podobnie z małym-tzn pił do pewnego momentu ,a potem płacz i nerwy,położna wyjaśniła mi ,że najpierw z piersi leci rzadsze mleczko,a potem cięższe i nasze maluchy nie mają siły na te cięższe,a w nocy jest jeszcze gorzej,bo te cięższe jest bardziej ciężkie. Ja w takich momentach dopajałam butelką,ale wybrałam smoczek przypominający brodawkę z malutkimi dziurkami,że mleko nie leci przez nie tak łatwo tylko podobnie do piersi,trzeba troszkę z niego pociagnąć mocniej-takie smoczki ma chicco i tommy tipee,a od wczoraj mały sobie radzi sam z piersią,bo pewnie stał się silniejszy no i dużo ćwiczyliśmy :) Reszta dziewczynek witajcie i pozdrawiam. Przepraszam ,że nie napiszę do każdej z Was,ale nie wiem ile mój maluszek pośpi jeszcze ,a taka sytuacja to dla mnie coś nowego,że mały tak śpi i chciałabym pokorzystać i porobić coś może dla siebie albo domu. Buziole dla Was:* Taka jestem dumna,że mały najedzony moim mleczkiem,ahh,cudowne uczucie:) Cv mój mały zjadł w 3 dni po szpitalu 120 ml mleka,hi hi,ale on wyjatkowy głodomorek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes jakie dawkowanie dajesz maluszkowi t-chodzi o sab simplex???????????????????? Moje krople własnie jadą z Niemiec i beda jutro wiec chciałbym już wiedzieć skoro dawkujesz. annjaa ibfacol to na te cholerne kolki, ale moja jakoś źle to znosi. Czekam na te krople z Niemiec. Jakoś przezyje tą nockę. włąsnie od rana u małej kupy nie ma. A płacze i sie spina. Wiec rurka tu była zbawienna. Kupa wyszła ze hejjjjjjjjjj. Teraz mała przysypia. aha uzywacie SMOCZKÓW USPAKAJAJĄCYCH??? jA NARAZIE NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi po słonecznej pogodzie. U mnie padają krople deszczu z nieba. Ale ja na tarasie z małą bo mamy zadaszenie wiec sobie siedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja używam. i jest to moje zbawienie:D myślałam, że będzie problem potem z cycem, ale nic z tego smoka ssie cyca też. o taki mam: http://allegro.pl/smoczek-uspok-tommee-tippee-soft-0-3m-1szt-i1576040356.html jest taki śmieszny bo widać środek ust jak zasysa, nie wiem jak wam to wytłumaczyć. zresztą wysyłam fotki na naszą pocztę sama zobacz jaki dziwny ten smoczek, ale działa i to najważniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyduska gratuuje dziekuje dziewczyny za odpowiedz z tym mleczkiem:) Atena to niedugo bedziesz miaa cud kropeki moja znajoma meczyla sie z kolkami a jak uzyla sab simplex to odrazu przeszlo heheh ja jestem w niemczech wiec tylko do apteki hop i sab simplex w moim zasiegu reki bez kombinowania:) Ja od poczatku uzywam smoczka uspakajajacego bo jesli jestem pewna ze nie jest maly glodny a marudzi cos to daje mu smoka i chwilka i go juz nie ma:)ale jeszcze nie ssie tak dobrze w sumie rzadko go potrzebuje. Moj synus ladnie przybiera w ciagu tygodnia przybral 420g:) teraz juz ma 4330g wiec juz chlop heheh wcale sie nie dziwie skoro mama takie dobre mleczko podaje z cycuchow:) trelevina z ta data chrzcin to rzeczywiscie sobie wymslilas podwojna imprezka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopisuje siebie!!:) NASZE SZCZESLIWE MAMUSIE NICK .......IMIE.......WIEK.....MIEJSCOWOSC...MALENSTWO.. ...T.C./DATA UR....GR/CM 1) Kasiulaaa s-ce.......22......Sosnowiec.......Julia...........39/22.04- SN......3100/52 2) kari86....Karolina...24......Brzeg Dolny/Wroclaw....Nela.....39/29.04-SN......3100/54 3) annjaa.....Ania......28......Gdansk.........Natalia........ .40/01.05-CC......3700/60 4) Tula.....Asia.....32......Poznan.........Gabrysia........... .40/01.05-SN......3310/54 5) Aniolek81.....Mariola....29.....lódzkie......Milena........ ..40/02.05-CC......4000/58 6) milka78.................33........Kraków ....Milena................38/02.05.-CC...2850/52 7) Znów_mama....Alicja.....33........Poznan....Zosia.......... ..40/03.05-SN......3160/.. 8) Atena_35.....ANETA.....35....BIELSKO-BIALA...Milena......... 40/03.05-SN......3000/54 9) Tigero.....Natalia.......33.......Poznan.......Tymon........ .. 40/04.05-SN......4100/57 10) DeeYaa.....Hania.......28.......WLKP........Anastazja....... 40/04.05-SN......3450/56 11) k_m_b.....Monika......27.....Wroclaw..........Maja.......... 39/04.05-CC......2640/49 12) jaTUSKA....Marta......23.....Londyn.......Alexander......... 40/06.05-sn......3400/51 13) bartolenka...Marzena...30...Bielsko-Biała....Lenka... ........38/06.05-SN......2680/53 14) masterek28...Ania......28....Bielsko-Biała...Jaś.......... ...40/ 06.05.-CC....3500/55 15) Julietta40....Aga....40.....podlaskie.......Maksymilian..... ..39/06.05-SN.....3500/? 16) Weska..........Marta.....27.....Szczecin......Hania......... .. 40/07.05-sn......3340/56 17) esti1983.......Estera....28...Warszawa...Julia........ .......40/07.05 CC......3140/52 18) Lorien........Beata.....24.....Kraków.....Kubuś........... ....40/09.05 CC......3300/54 19) Agnes71......Aga.......26.....Wrocław....Nina.............. .39/09.05-CC......2650/?? 20) klara_23....Magda......24....Warszawa.....Amelia...........4 0/11.05-CC......3960/57 21.)#stokrotka#...Monika...29...dolnośl.......synusie... .38/11.05..3510/54..i..3280/55 22) justz....Justyna.......26.............UK......Filip......... ..40/13.05-SN .....2770/? 23) bunia3....................30..........Toruń......Tymoteusz. .......40/13.05-Sn..3430/57 24) cv......wioletta...........24............Niemcy.....Alex.... ...40/ 13.05..3560/52 25) kasiaGJ.........kasia......22......opolskie.......Michał... ..42/13.05 26) JOLA1237.....Jola......27.....Wrocław.....Mateusz.....38 /15.05-SN......3810/57 27) illayla.............19..............Emilia.................. .....41/16.05-CC..3300/56 28.)milka k-ce........26..............Milena........Karol.....40/17.05 - CC..4100/66cm 29.) Emilia83..........28.............Emilia.........Adrian....39 /18. 05-CC...3980/57 30.)..x..............22.........Ania......Maja&Jaś....39 /18.05- CC...2660/1780 31.)mamuskamaj......25......Arleta.......Zuzia.......40/1 9.05-SN.....3460/56 32.Trelevinaaa...Ewelina..27...kuj-pom....Alicja........ 41/20.05-CC...3860/59cm 33)Kooralinkaa...Kornelia..22...pom........Aleksander.... ....40/20.05-CC...3450/57cm 34) Justyna_87...Justyna...24...nad morzem...Jas.......39/24.05-SN.....3845/58cm 35)Penelopa kruz..Ania.....27...śląskie......Maks......41/24.05-SN.... 3480/58cm 36) stylowaa......Ania.....30...islandia.....Nataniel...41/24.05 -CC...3616/53cm 37) tosia204.....Agata....28....kuj-pom....Mateusz...41/25.05-SN .....3330/55cm 38) Dosia255....Dorota...28....Irlandia....Amelia....40/27/05-SN.....3210/52cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenko- dawkuję tak jak jest napisane w ulotce: 15 kropelek przed lub do każdego posiłku(ja wlewam do butli)ale nie częściej niż co 4 godziny. więc daję Małej do co drugiego posiłku i pomaga. Moim zdaniem krople są rewelacja:))) Będziesz zadowolona. Ale kurczę ta buteleczka starczy myślę tylko na jakieś 3 max 4 tygodnie:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaa fajną datę na chrzciny se upatrzyłaś:) Penelopa mój mały za hiny ludowe nie chce smoczka i już,a szkoda, czasem by się naprawdę przydał Kurcze Wy o tych kolkach,a ja w ogóle na nie nie naszykowana. Jak tu pytałam położną co w razie gdyby,jakie środki na to sa dostepne to mi odpowiedziała,że jeśli bedę myśleć o kolkach to moje dziecko je dostanie,a jeśli o nich zapomnę,to pewnie moje dziecko je ominie:( Dziewczyny czy bierzecie jakieś jeszcze witaminy w tabletkach? A ja znów mam problem :mianowicie przy rozpoczęciu karmienia lewą piersią odczuwam ból,który byłby w miarę normalny gdyby nie aż tak duży,aż ryczę z bólu i trwa to jakieś 10 sekund,po czym maleje,ale mniejszy towarzyszy przez całe już karmienie. Możecie coś podpowiedzieć,proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja biorę prenatal classic. spokoooooooo właśnie patrzę, a tu mi wkładka lakt. przemokła i koszulka, matko ile ja mam mleka? wykarmiłabym cały żłobek.. lecę się przebrać :D aaaaa co do pyt o boląca pierś, nie pomogę :( zaraz kąpiel, już się boję na myśl o wieczorze, żeby tylko nie było powtórki z wczoraj :( 3majcie kciuki. aha i jeszcze jedno gratuluję wszystkim rozpakowanym mamusiom❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my już po kąpieli. Zuzia dzisiaj wyjątkowo grzeczna była. Chyba zaczyna jej się podobać zabawa w wodzie :) Pojadła i właśnie słodko sobie śpi;) Napiszcie mi kochane jak to z odbijaniem u Was? A mianowicie czy za każdym razem w nocy układacie do odbijania? Ja normalnie naczytałam się o tym i sama nie wiem. Mała za bardzo nie chce mi odbijać, mimo że czasami trzymam ją długo w pozycji pionowej. Wtedy układam ją na boczku w razie gdyby ulała. Chodzi mi dokładnie o noc, bo za każdym razem malutka się rozbudza i potem ma problem z zasypianiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, ja nie biorę żadnych witamin... Powinno się? Witam Was kochane, mój synuś jest tak absorbujący że nie mam czasu na kafe... Ciągle by wisiał na cycku. Czasami nie mam nawet kiedy zjeść, a z łazienki musze wybiegać w połowie prysznica... Mam takie chwile że płaczę, bo siedzę 2,5 godziny i go karmię, on się denerwuje nie wiadomo dlaczego, a ja nie wiem już co mam zrobić... Dzisiaj podczas karmienia przysnęłam na siedząco z nim na rękach :( Jestem przemęczona, ale wiem że to się niedługo unormuje... Zresztą jak patrzę na niego to mi wszystko mi mija... Jest tak cudowny i słodki że aż mi się ciepło na sercu robi :) Dobra, na wspólnej leci, mały śpi, to sobie pooglądam chwilkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o kąpiel to Jasiek to uwielbia. Nie lubi ubierania, rozbierania, przebierania, ale jak tylko wkładamy go do wody to od razu przestaje płakać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A smoczka na razie nie używamy w ogóle. Raz próbowaliśmy mu dać jak całą no strasznie płakał, ale go nawet nie chciał przyjąć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuskamaj u mnie to samo, po jedzonku fajnie zasypia i jak mam go brać do odbicia to się rozbudza, a dodam, że b. rzadko mu się odbija. pediatra pow. że jak mały nie lubi tej pozycji faktycznie to, żeby do snu układać właśnie na boczku. matko ja normalnie nie czuję, że mam maleństwo w domu je .. śpi 3-4h no oprócz tej akcji brzuszkowej. napisałam, zaraz kąpiel bo myślałam, że się obudzi, ale nic z tego, więc czekam.. co do witamin, nie wiem czy trzeba czy nie, ja biorę :)na pewno nie zaszkodzą, a mogą pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stylowa z ta piersią to ja tak mam moze nie 10 sek ale chwilkę zanim sie dziecko zassie. I potem mija juz wszystko. Natomiast mam coś też takiego ze czuję jak ni ekarmię ze nastepuje ostry ból jakby pokarm sie magazynował w kanalikach i mija po paru sek. Moze to o to chodzi . Moja smoczka tez nie chce a nawet płacze ze cos takiego jej proponuje. hihih agnes spoko zatem bo ida 4 butelki z niemiec.......hihihiih zasaik musi byc. Mam nadzieje ze pomoze bo dzis od popołudnia koszmar. Pomagaja rurki aby np kup[e zrobic ale juz mi sie one konczą wiec ranyyyyyyyyyyy. Nocka na bacznośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej musi się odbić bo inaczej ulewa sie jej i zwraca pokarm. Tak wiec trzymam dotąd aż się jej poprostu BEKNIE JAK STAREMU. HEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki :) nocka za Nami wzorowa :P mala obudzila sie po polnocy wzielam ja do siebie do lozka chwile pociagnela cyca i zasnela i tak do prawie 5rano slodko spala.. teraz ja nakarmilam cycem i zas spi :P wiec mam chwile na poranna toalete, internet i moze sniadanie ;) co do witamin - mi zostal jeszcze z ciazy femibion wiec go zazywam bo lekarz w szpitalu zalecil, co prawda konczy sie ale pozniej kupie sobie jakis vitaminer czy cos dla karmiacych piersia, no i poza tym lykam zelazo - zalecenie po CC... jesli chodzi o smoczek, my uzywamy ale nie bez przerwy, mala czasem jest najedzona a nie moze w lozeczku usnac to jej daje, fakt wypluwa czasem ale czasami jak zaciagnie to az jej sie na buzce odznacza ;P oo taki http://allegro.pl/tommee-tippee-smoczek-ortodontyczny-0-6m-wwa-i1642265778.html ten jest jak kulka, a z kolei ten ktory byl dolaczony do zestawu butelek z TT ooo taki http://allegro.pl/tommee-tippee-smoczek-silikonowy-pure-0-3m-1-szt-i1642717810.html juz ma inny ksztalt i malej kompletnie nie pasuje... dziewczyny a czy wy podajecie witaminy dzieciaczkom? chodzi mi tu o D+K.? u Nas w szpitalu od urodzenia zalecili podaz wit.D w kapsulkach, a od 8doby D+K - wiec dajemy wedle zalecen.. a Wy?? a wracajac do tematu kolek - kiedy po powrocie do domu ze szpitala mala zaczela jednego dnia wojowac i wlasnie nozki podkurczac myslelismy ze to wlasnie kolki (mam nawet w domu espumisan w razie W) i wybralismy sie z mala do lekarza i babka powiedziala ze na kolki za wczesnie (to byla 5doba malej) a tu z tego co czytam to Wasze bąki maja kolki tak? bo Penelopki Maksiu jest 4dni mlodszy od mojej Alicji a lekarka zapisala jej Infacol i ze to na kolke.. kurde sama juz nie wiem co lekarz to co innego mowi.. no nic uciekam cos zjesc. trzymajcie sie mamulki :) :* ps. zapomnialam sie pochwalic, ze jestem juz po kontroli skarbowej :) i nie jest zle :D jakies niedociagniecia w ksiegowosci niewielkiej wagi i korekta PIT-ow wiec niepotrzebnie sie "sralam" z nerwow :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez się melduje. Nocka fajowa. Bez napadu kolek itp. Karmienie o 0,00, potem o 4,00 i teraz. Wiec narazie norma. Gorzej jak sab ....na kolki przyjdzie bo zamówiłam 4 butelki a kolki mineły. hihihiih Poza tym dzis jade odebrac decyzje odnosnie becikowego bo oczywiscie w tym naszym kraju wszystko musi poczekac. Potem odebrac pesel małej i powrót szybkiiiiiiiiiiii. Trelev............ no widzisz nie taki straszny ten skarbowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Penelopka dzięki za info. Ja tak właśnie robię w nocy, aby nie rozbudzać małej. Trelev ja postępuję tak jak powiedzieli w szpitalu tzn. po karmieniu z rana podaję witaminkę D, a od 8 tygodnia będziemy dawkowali d+k. Sama też zażywam femibion, bo został mi jeszcze. Z tego co się orientuję, to wskazane jest przyjmowanie witamin w czasie karmienia ciąży aby uzupełniać niedobory :) A teraz pytanie z innej beczki. Dzisiaj od rana mała ma niby podwyższoną temperaturę tzn. 37 stopni. Wyczytałam, że to normalne u noworodków, ale dla spokoju doświadczone mamusie pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majóweczki!! ja od wczoraj szczęśliwa :D:D:D:D:D:D:D sab simplex chyba zaczął działać i jeszcze spadł na nas mały cud:D miałam smoczek ten taki "ortodontyczny" i mała za żadne skarby go nie chciała do wczoraj nie wiedziałam co to jest cicho leżące dziecko i spokojnie obserwujące sobie świat!!moja mała do tej gdy nie spała cały czas się darła bo nie można tego nazwać zwykłym płaczem, nic nie pomagało a jak dawałam smoka to jeszcze bardziej sie denerwowała!!a wczoraj będąc w aptece coś mnie podkusiło i kupiłam taki zwykły smoczek malutki z aventu i cud mała ciuma smoka i leży sobie spokojnie i obserwuje :D może w końcu się troche uspokoi bo już nie dawałam rady!! normalnie to od 5 rano była jazda i wogule nie spała a dziś dostała smoka i spała do 9 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamuski! Dzis pierwsze swieto w zyciu naszych maluszkow. A moj Wiktoorek grzeczniutki jak aniolek.Teraz sobie wlasnie slodko spi a ja robie "wietrzenie"hahhahha ....wiadomo czego. Nocka jest naprawde ok, maly wypija mleczko o21szej, potem budze go o 1szej, a potem jeszcze o 5tej.W miedzyczasie caly czas spi, rano budzi sie o 8.Jestem szczesliwa, iz mimo moich obaw, mleczka w piersiach mam wystarczajaco i wogole, ze to jakos tak bezproblemowo, ze potrafie itd. Wiktor niestety troche nie lubi si e kapac, ale nie jest to znowu jakos tragicznie, troche placzu.Zaparc nie ma, Bogu dziekowac.Jak bedzie ladnie, to za jakies 2 dni ruszymy na pierwszy spacerek. Dziewczynki Wiktorowi luszczy sie naskorek na calym cialku, jest u kterejs podobnie?Powiedzieli mi w szpitalu, ze to przejdzie, natluszczac, ze tak jest jak dzidzia przenoszona. Co do suplementacji to ja dostalam zalecenia ze szpitala: dla mamy omegamed pregna 500mg DHA dla diecka karmionego piersia witD400 od 1 do 7 doby witD400+witK25 od 8 doby do ukonczenia 3 miesiaca zycia. Dobra lece kochane cos zrobic. Acha powiedzcie mi boli Was jeszce krocze i szwy?Jak dlugo to moze bolec?I czy te szwy rozpuszczalne faktycznie sie rozpuszczaja do konca czy trzeba cos z tym robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari ja własnie dostałam te krople. Po jakim czasie one zaczeły działać u Tojego maluszka???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka odnosnie szwów. Mi dokładnie dziś odpadł ostatni. Czyli prawie m-c mi sie trzymały. Pekłam i musieli mi założyć (tak powiedzieli) tylko 3. Tak wiec ja osobiscie ich nie czułam bo pękłam po tkankach ale dzis pod prysznicem myjąc się nie czułam już nic oprócz tego co sam został mi w ręce. Chyba zostawie na pamiątkę......hihihiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ostatnie pytanie do mam które karmią mlekiem modyfikowanym: dajecie tez witaminy D+K???? skoro one sa juz w tym mleku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka mnie szwy przestały boleć i rozpuściły się po 3 tygodniach dopiero wtedy mogłam usiąść na tyłku!! atena u mnie te kropelki zaczęły działać po 2 dobie!!ja karmie mm i nie daje wit k!!pediatra powiedziała że jak jest połowa karmienia mm to nie dawać wit k!!a i że wit d powinno sie podawac wieczorem bo w dzien dziecko dostaje ja od slonca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×