Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

aha już woiem z tym KONIEMMMMMMMMM gRA GRA DŁUŻEJ - tylko trzeba pociągnąć z tyłu za ten paseczek biały. A ja go obciełam.....buhahahaha ale ze mnie blondynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estki współczuję. Tak jak pisałam wcześniej - widać nie tylko nasze Małe mają wiele wspólnego :D. Ja ibupromu nie brałam ale wiele się naczytałam i z tego co wiem można i zaleca się w takich sytuacjach. Z mojego doświadczenia jeśli chodzi o zaczerwienienie to mogę polecić, jeśli nie masz kapusty, sodę oczyszczona. Gdzieś w necie znalazłam taką informację - 1 łyżeczka na pół szklanki cieplej wody i okłady. Mi to pomogło na zaczerwienie i ból ale guz oczywiście nie zniknął. Ja się ciągle zastanawiam skąd mamy to świństwo. Nie wiem jak Julka ale Hanka naprawdę wygląda jakby dobrze ssała, może czasami nie dossie do końca ale piersi miękną. U mnie to naprawdę mam wrażenie, że wystarczy lekki ucisk przy spaniu czy noszeniu Malej i już zastój. Nie wiem z czego ja mam te kanaliki :(. Atena kurczę ależ Ci się Sprzedawca trafił :(. Ja oglądałam na youtubie konika to grał dłużej. Coś czuję, że trafił Ci się zły egzemplarz :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atena jaki paseczek bialy ja tu nic nie mam!!gdzie on jest?? moj gra 8melodyjek czyli bedzie to jakies 5min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, Weska:) mam tak samo, jak śpię na boku, to na tej piersi mi się robi pod pachą. A jak byłam kiedyś u ginekologa na studiach, to mi powiedziała, że muszę często robić usg piersi, bo mam dużo kanalików. Może to dlatego. Julka też chyba dobrze ssie, piersi robią się miękkie i słyszę, jak połyka, przybiera bardzo dobrze. Już sama nie wiem, te zastoje to straszne świństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nawet na orginalnym opakowaniu pisze ze gra 5min wiec chyba nie ma opcji na dluzej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari86 to z waszego konika już ktoś wyjął:) bo mi też gra 5 min, 8 melodyjek:)) atena, ja też główkowałam z tym paseczkiem:d, dopiero mąż wyjął i normalnie grał:P moja mała dziś przespała w dzień może 3 h łącznie;] przed momentem musiałam ją przewinąć bo zbączyła się przez sen, starałam się na maksa delikatnie, żeby jej nie obudzić, ale się nie udało:P cała w strachu, że znów mnie czeka usypianie godzinę, ale sama zasnęła szybko, więc uffff trochę chodzę jak trup ostatnio, bo nie dość, że chora to nie wyspana, chyba muszę małą którejś z Was podrzucić, żeby się od małych waszych uczyła spać tak ładnie!!!:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristina byle nie do mnie, bo moja np dzisiaj pospała dokładnie 25 minut :-/. Esti no wypisz wymaluj ja i moje cycki jak Cię czytam :D. U mnie też i Hania w rybkę usta układa ładnie przy piersi, na wadze przybiera wzorcowo a mimo to cyce wyznają teorię 'dzień bez zastoju dniem straconym". Ehhh czasami powiem Ci szczerze mam ochotę to walnąć, zwłaszcza jak muszę Małą na rękach nosić i mi uciska guzy, ból świetny. No ale póki pokarm jest a Hania tyje to karmić będę. Aha a czy czujesz czasami jak Ci mleko leci ?? Nie wiem czy mnie zrozumiesz ale czasami mam tak, że czuję ból pod pachą, takie kłucie jakby, potem się przesuwa, patrze i już mleko na wierzchu. Nie wiem czy to normalne. Muszę wreszcie znaleźć porządnego gina ale jakoś ciągle czasu mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari ten pseczek jest w środku konika z tyłu kochana. Ale gra tylko 5 min. Moja usnęła w 4 minucie wiec wystarczy. hihiihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh, czuję, dokładnie tak jak to opisałaś, takie kłucie albo jakby cierpnięcie, od pachy do sutka. Tylko mi czasem mleko nie wycieka, a czasem leci jak z kranu. Nie wiem, od czego to zależy. Też będę karmić, nie poddam się:) widzę, że Julci służy, a czego się nie robi dla dziecka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie tez nie potrzebuje dluzej bo moja w trakcie zasypiania wypluwa smoczek i chce zeby jej go wkladac wiec zawsze moge jej znow wlaczyc bo i tak musze do niej chodzic!!mam wrazenie ze ona go specjalnie wypluwa zeby zobaczyc czy jestesmy!!a wogule to moja mycha spi jak mumia!!cala glowe sobie owija pieluszka!!a jak chce jej sciagnac z buzki to krzyczy i znow sie owija:D hihi powiedzcie mi czy ktoras z was ma moze mixplusa i uzywa w nim internetu??bo od niedzieli bede w lesie gdzie nie mam netu wiec zastanawialam sie jak wytrzymam bez kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenka, ale mnie nastraszyłaś z tym konikiem, bo też zamówiłam a Ty piszesz że gra kilka sekund:) Mam nadzieję że mi przyjdzie różowy. Byam dzisiaj na targu, kupiłam małej śliczne opaski na główkę, wygląda słodko, tym bardziej że ma dużo włosków ciemnych i na takiej czuprynce opaska, słodziak:) Byłam dzis na USG bioderek z Paulinką i jakaś dziwna doktorka robiła badanie, powiedziała że nie jest źle ale mogłoby być lepiej. Jak zapytałam jak to rozumieć to powiedziała że ortopeda oceni jak zobaczy opis i zdjęcia i do poniedziałku będę się martwić bo w poniedziałek wizyta u ortopedy. A jeszcze mówi: "O, jaka dziewczynka kudłatka, jakie ma rączki owłosione, jak małpka hihihi" No zamurowało mnie. Paulinka ma meszek taki na rączkach i pleckach ale żeby małpka? przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika wporządku z konikiem. Tez sie wystraszyłam, ale moja duża SHE specjalistka od trudnych rzeczy rozgryzła konia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okieyyyyyyyyy To ja zmykam. Nocna zmiana widziałam działa ale beze mnie. Jak tylko przytule twarz do puduchy - od razu mam szach-mat. spojnej nocki dziewczyny i do jutra. ja mam mixplusa ale nie mam interentu w nim. W drugim tel. mam internet ale plus słono mnie za niego kasuje więc nie włańczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena Twoja córcia już duża panienka, moja dopiero ma miesiąc i tydzień, zobaczymy czy jej się konik spodoba. Od kilku dni dopiero karuzelką się interesuje ale to po tym skoku rozwojowym nastąpiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOnik super. Sama chyba go włącze na bezsenne nocki........buhahahahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari86 moja cwaniara też wypluwała smoka, i za chwilę ryk, i szukał go :) przy zasypianiu:) ostatnio wypluła i zaczęła ssać w powietrzu a skończyło się na ssaniu pyszczka konika morskiego:D co zauważyłam chwilkę potem;) komicznie wyglądało:), noo ale sama znalazła na siebie sposób i jak smoka ma w buzi to przyciąga blizej konika tak, że nie wypluje go bo nie ma gdzie i jak wypaść bo konik do niego przytulony, więc nie wypluwa i zasypia po 5min melodyjki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc nocka superowa. 22,00 spanko, o 4,00 jedzonko i spi gwiazda do teraz. Słoneczko już świeci - żyć się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moja gwiazda nieźle pospała:) o 20 zasnęła, o 23 karmiłam przez sen i spała do 4 prawie:)) w końcu się troszkę wyspałam:) teraz leży i się uśmiecha;) Miłego dnia dziewczyny:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pristinka to super. Ja też wkoncu moge dłużej mieć zamknięte łoczętaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny witajcie! Ja na chwile, bo wiadomo jak przy sobocie.No wiec wpadlam sie przywitac i ponawiam pytanie o ten termometr z brauna.Jak to uzywac tak dokladnie i czy trzeba po zmierzeniu odejmowac pol stopnia czy nie.Pomozcie prosze jak ktos ma, bo ja wczoraj mierzylam malemu i za kazdym razem wychodzilo mi co innego. Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika a u jakiego lekarza byłaś z tymi bioderkami?? Bo też muszę się wybrać i obym nie trafiła na tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ 😘 u mnie nocka super - malenstwo od 22 do 6.30 spalo, pogoda zas kiepska wiec kima juz kolejny raz - fakt ze to krotkie drzemki nooo ale zawsze cos :)))) zycze milej soboty do pozniej Hejooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki :) Fauletka ja nie pomogę, bo nie mam z brauna. Jam mam na podczerwień z lidla i muszę powiedzieć, że jestem miło zaskoczona. Co prawda jeszcze nikt nie gorączkowal i porównać z termometrem rtęciowym nie możemy, no a wynik ze skroni lekko różni się od tego z środka czoła ale jestem dobrej myśli. Jak się zbliża do tego samego miejsca to wynik w większości ciągle taki sam więc chyba działa. U rodziców jest rtęciowy to jak będę to sobie porównam wyniki. Milej soboty Kobitki 🌼 P.S. Moja właśnie zasnęła w bujaczku w kuchni przy chodzącym okapie, w szoku jestem bo ona w dzień nie sypia. Sporadycznie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas dzisiaj bardzo gorąco i małej chyba przeszkadza, bo coś nie może zasnąć. Od 8 zrobiła sobie 2 drzemki po 10 min. Ale teraz chyba w końcu jej się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny, u nas nocka spoko, spałyśmy do 10tej z dwoma przerwami na karmienie, więc wypoczęłam na maksa a teraz Paulinka znów śpi, kochane dziecko:) Mamuskamaj, nie wiem jak miała na nazwisko ta babka od bioderek ale to bylo na Słonecznej w przychodni.Tam był najkrótszy czas oczekiwania na wizytę dlatego tam małą zarejstrowałam. Na Bema już nie ma ortopedy dziecięcego, a jeszcze próbowałam na Kombinacie ale długo się czeka, zaproponowali mi wizytę na 26sierpnia!!! Masakra jakaś, już mieliśmy prywatnie iść ale dowiedziałam się że na Słonecznej robią te badania i czas oczekiwania był krótki może nie chcą ludzie tam chodzić ze względu na lekarza właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł. patrzcie jaka zmiana. nie dawałam wczoraj dziecku memu żadnych kropli.i od rana spał praktycznie do 18 z przerwami na jedzenie.... myślałam ze bede się musiała męczyć znowuwieczorem, ale nic z tego o 19 kąpiel o 20 kima szzzzzzokkkkkkkkkkk pobudka o 2, potem o 5 troszke marudzenia standardowo ;-) ale i tak krócej niż zawsze o 6 zabragała go moja mama :P i wstałam o 9.30 :D wyczytałam wczoraj, że jak sie dziecko przetrzymuje jak jest senny to potem przegapiamy czas na sen i dziecko ma problem z uśnieciem. ciemieniucha chyba atakuje :o, u nas tez się pojawiła, więc broń w rękę i trza działać, na razie 15 min przed kąpielą i oliwka (mam taką w żelu) potem wyczesywanie i mycie włosków. po pierwszym razie już widzę efekt, mam nadzieję, że zniknie szybko, bo chociaż nie jest to groźne w żadnym stopniu to jednak uniemozliwia skórze oddychanie. na szczęście po 3 miesiącu gruczoły łojowe już ładnie pracują i nie powinno być problemów. atena Tyś jest udana, pado, że oberwała sznurek;p pristina mój np ssie pieluchę która mu główkę podtrzymuje;p widok komiczny :D smoczekiem więcej pluje niż chce, a szkoda bo ułatwiłoby mi to zycie.. a mój usnął przy chodżacej kosiarce:D no nic, my dziś grill u znajomych, zobaczymy jak mały będzie się zachowywał;) ciao bambino;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Majóweczki :) Wiem, że mój wpis nic nie wnosi. Mogę co najwyzej was podczytywać, ale ponieważ mam dla was pomocną radę postanowiłam, że napiszę. * Kari - ja korzystam z internetu w telefonie a należę jak Ty do MixPlusa. Za 6zł jest fajny pakiecik, na nim naprawdę dużo można posiedzieć. Aktywujesz go numerem *121*11*04# :) * X - nie wiem ile osób mówiło Ci już jaka jesteś dzielna, ale chcę być kolejna. Jesteś wyjątkowa ! Wszystkiego masz razy 2, a tu jeszcze ta kicia. Koty mają 9 żyć ? Jeśli tak jest to twoja zacznie nowe życie z twoimi maluchami. Modlę się za nią, za Ciebie i twoja niemałą rodzinkę :) * Laseczki mam patent na to by wasze maluchy były spokojniejsze. Moja koleżanka mi poradziła z doświadczenia. Świetna sprawa. Tetrową pieluszkę potrzeć o swoją skórę, aby dzieciątko czuło wasz zapach i wylać na nią trochę mleka z piersi. Ten skrawek materiału działa na mojego syneczka, aż jestem trochę zazdrosna, że mnie zastępuje, hihi :) Ale można się oderwać i bobasek szybciej zaśnie. * Dla mam, które nie mogą uśpić dziecka, a nie mają żadnych przytulanek i karuzel z melodyjkami - zgrajcie na płytę kołysanki, piosenki dla dzieci i puszczajcie im przed snem, już w czasie karmienia. Wyłączcie dopiero jak same pójdziecie spać. Rewelacja :D U nas to już tradycja i mały bez swoich pioseneczek nie zaśnie :) Pozdrawiam cieplutko Was i Wasze pociechy ! Mam nadzieję, że nie jesteście złe iż napisałam ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×