Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

martika 7 kg - więcej mi nie trzeba.... Ale Tobie to się udało 18 kg....szacun babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! Widze cale mnostwo nowych twarzy.Fajnie... Atena to gratuluje silnej woli.Ja poki co nici z diety, bo karmie tylko cycem, ale tez waga powolutku sama idzie w dol.Na razie jest 58.Jeszcze ze 3 i bede zadowolona.Tylko brzucho taki troche do dupy.Trzeba by bylo cos pocwiczyc.Balsamuje balsamem ujedrniajacym z avonu ale samo to nie pomoze, nie ma sie co ludzic. Pristina te chusty faktycznie fajnie wygladaja, jeszcze jak bylam w ciazy to sie nad nimi zastanawialam.I mowisz, ze ta Twoja fajna.Kurde za ta cena to sie chyba skusze, mi sie podoba ten kolor niebieski z brazem. Pristina a Ty nie masz teraz wracac z nad morza? X cos sie nie odzywa, ale tez sie nie dziwie, ma naprawde dziewczyna co robic. A gdzie Kropeczka miedzy..? Dzis ma do mnie wpasc kolezanka, juz sie ciesze, bo tez ostatnio cierpie na brak towarzystwa troche.Blisko nas mieszkaja tesciowie, mam tez dosc fajne szwagierki, ale wiadomo czlowiek zwierze stadne. I musze konczyc, bo koniec cycowania. Fajnego dzionka babolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, dzięki, cóż z tego że schudłam jak przed ciążą znów przytyłam i teraz się męczę, ale też jeszcze z 7 kilo spadnę i będę zadowolona, od porodu już 15 mniej. Po porodzie samym jak wróciłam do domu zważyłam się to 7 poszło - moja niunia i cała reszta:) Od tamtej pory 8. Więc planuję jeszcze z 7 może nawet 5 wystarczy i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martika moze poslesz na maila ten jadlospis swoj na dukanie? atenka a kawe pijesz biala czy czarna?? no i skoro cukier zakazany to tylko aspartam?? Wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cukier to najzdrowszy brązowy, albo trzcinowy:):P:P:P odstawienie tej wstrętnej witaminy K naprawdę 'wyleczyło' mojego malca:) jaka jestem happy :) do tego podaję ten priobotyk na jelitka dicoflor i takie piękne bąki bez napinki puszcza :D a w nocy spi jak suseł:)aaaahhhhhh widzę, że stron przybyło jak w fazie dwupakowej :) atenka wyszukaj tam jakiegoś maczo niech Cię porzadnie wymasuje :D esti, weska kurcze.. współczuje, że robi Wam się ten zastój w piersiach;/ mój je co 2,5-3h czasem częsciej wiec u mnie nawet nie ma się kiedy ten zastój zrobić :D ale wkładki przemakają. dzięki za info dotyczące tych rossmanowskich na pewno skorzystam. na razie mam te z johnsona 50-za 13zł na allegro, ale przemakają:o martika dzięki za przypomnienie o usg bioder kurcze muszę się zapisać na NFZ bo inaczej czeka mnie wizyta prywatnie. no własnie.. czy któraś korzysta z nosidełka i jest zadowolona????? atenko, próbowałas już to swoje???? daj znać proszę. http://allegro.pl/babybjorn-comfort-nosidlo-ergonomiczne-baby-bjorn-i1704913135.html :D fajne, nie? cena też ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
penelopko jestem jestem. W kuchni najcześciej jestem więc laptopa mam ciągle włączonego. Ja dostałam takie nosidełko Infanity Mała super w nim sobie siedzi, sztywno ma na plecach. GIT. Ale ponieważ jeszcze sztywno głowy nie trzyma więc kręgosłup miękki, po 4 m-cu ją w nim bede nosić. Ale dla mnie bombaaaaaaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa, mam sporo fajnych przepisów, może konkretnego jadłospisu ni podam bo na tej diecie jesz co chcesz z rzeczy które Dukan pozwala, kwestia tego żeby tak sobie urozmaicić jadłospis żeby się dietka nie znudziła bo wtedy dupa. A tak to bez wysiłku chudniesz i już. Jak chcsz mogę Ci podać przykładowy jadłospis i troche linków do fajnych przepisów.Podaj namiary na maila, mój to : salmo40@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelopa, zrób koniecznie usg bioderek bo lepiej zapobiegać niż leczyć.A z tym nie ma żartów im wcześniej wykryta jakaś nieprawidłowość tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak , tak wiem. my już jestesmy po 1szym USG bo u nas robili w szpitalu. teraz muszę się umówić na to drugie własnie.. i chyba potem jest 3 jak malec kończy 6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dzieczyny ja was podczytuje i mam do was pare pytan bo moj syn tez z maja dokladnie 23 mam pytanie czy wasze dzieci tez prostuja nozki i strasznie nimi wierzgaja?bo moj tak bardzo chce je prostowac i jak lezy blisko mnie to kopie a drugie pytanie jak czesto zmieniacie pampers?przed kazdym karmieniem?a ile razy w nocy?bo mi sie wydaje ze ja chyba za czesto zmieniam ale jakos wole wiedziec ze ma sucho pozdrawiam was i czytam was bo dajecie takie swietne rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że ruch na forum coraz większy. Zresztą co się dziwić, jak pogoda do bani :( Moja dwa skarbki też kimają na łóżku i zaraz chyba do nich dołączę, bo normalnie czuję że oczka mi się zamykają. Dzisiaj na obiadek były pierożki, mniam... To czas poleniuchować ;) Martika dzięki jeszcze raz za cynk co do lekarki na Słonecznej. Pójdziemy prywatnie, niby wszystko z bioderkami ok, ale jak sama napisałaś lepiej zapobiegać niż leczyć A i Atenko zazdroszczę diety i tego, że tak ładnie lecą kilogramy. Ja na razie karmię piersią, więc odpada :( Do wagi wyjściowej zostało 8 kg :( Ulala, ale coś powolutku zaczyna się ruszać- oby tak dalej. A o swoich spodniach na razie to mogę zapomnieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deser ja osobiście w nocy zmieniam pampersa 2 razy, ale to zależy. Jak czuję, że napęczniał to wtedy. I oczywiście przed jedzeniem, bo później nie chcę małej wybudzać :) A co do wierzgania nóżkami, to moja też zaczyna już kopać, także myślę, że to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deser pyszna nazwa..hihih ja zmieniam w nocy tylko raz, bo mała malo sika. w ciągu dnia co 3 h, no chyba ze jest szybciej mokry. narazie jade na DADA3 są spoko i to z BIEDRONKI ...ULALALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska608
włąsnie wybierałam sie na spacerek a tu pogoda sie popsuła i pada;-( tak czytam i czytam i tak bym chciała juz wrócić do rozmiaru 36 u mnie najgorzej jest z pupa i udami ;-( i mysle ze od poniedziałku wzeme przyk,ład z Ateny i zrobie diete dukana ale czy dam rade heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deser ja zmieniam po kazdym karmieniu malej pieluszke bo sie zlapalam na tym ze jak zmienie przed jedzonkiem to maala w trakcie kliknie niespodzianke wieeeelką a w nocy jej nie wybudzam na zmiane pieluchy wiec jak zasnie o 22 to do 6 rano ma ta pieluche - ale wiem ze gdyyby jej przeszkadzalo to by ryczala fest jak przy kupie. co do prostowania nozek - moja pitronela oczywiscie prostuje - szczegolnie przy przewijaniu napina tak nogi wrr no i jak lezy to wymachuuuje tymi nozkami i lapkami :) my na 2usg 18/08 ejjjjjj moja malutka konczy dzisiaj 2m-ce!!!!!!!!!! wow szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie panie. Czasem wskoczę coś poczytać. Dziś mały ruch w kawiarni, więc może uda się też popisać. Nie da rady odpisać wszystkim, bo mam sporo zaległości. Narzekacie na bóle kręgosłupa - i mnie niestety on doskwiera. Ja nie miałam znieczulenia podczas porodu, ale parę innych powodów z tego artykułu podlinkowanego przez atenę do mnie pasuje. Najbardziej boli rano po przebudzeniu, później jakoś się "rozchodzę" i jest lepiej. Postaram się zaglądać częściej i może wreszcie będę na bieżąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, masakra, u nas upał koszmarny, duszno strasznie, do tego plaga komarów i spacery do lasu odpadają. Jula mi dziś urządziła taki wrzask, że spory kawałek drogi musiałam ją nieść, bo o karmieniu wśród komarów nie było mowy. Julka ostatnio znów marudzi na spacerach:( mam nadzieję, że chusta przyjdzie w tym tygodniu! Na szczęście jakimś cudem udało mi się ugotować obiad i ja jem smażonego kurczaka z mieszanką chińską, odrobiną curry z ryżem, a Jula oczywiście przy cycu. Teraz śpi, chyba się obie położymy, bo padam z nóg. Trelevinaaa, najlepsze życzenia dla Ali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów mamo witaskiiiiiiiiii zaglądaj częściej Ty nasza Matko POlko!!!!!! Jak Zosia??? Bo ona z tego samego dnia co moja SHE. Ten kręgosłup to przejerombane jest. Piekę teraz sernik bardzo prosty przepis. Moge podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej majoweczki!pisze z tel wiec przepraszam za bledy:-) oczywiscie zasiegu z internetu nie mam a teraz jestem w miescie wiec mam chwilke zeby napisac!mala bdobrze zniosla droge pierwszy dzien byl okropny bo mala byla marudna ale juz jest ok!nie mam czasu poczytac ale nadrobie jak wroce!:-) w lesie super mala cale dnie na dworze przesypia az dziecka nie poznaje ;-) a i ja odpoczywam bo babcie i moja mama pomagaja! Pozdrawiam was wszystkie i bede sie odzywac w miare mozliwosci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kari wspaniałego wypoczynku kochana. Wypoczywaj każdą chwilkę. Ale masz słodziaka super ze śpi tak długo. PS. Sernik w piecu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow-Mamo fajnie, ze sie odezwałaś :) Lenaa witaj, napisz coś więcej o sobie Kari wypoczywaj babo i zbieraj siły :) To fajnie, że mała śpi ładnie i powietrze jej służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atena, sernik... Mniam, mniam Ale trzeba uważać :( Jak dojdę do rozmiaru 38, to wtedy się może skuszę, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaa_29
Mam 29 lat, mieszkam w woj.śląskim. 27 maja urodziłam synka Adasia.Zaszłam w ciąże zaraz po ślubie, w czasie podróży poślubnej :) Ciąże dobrze przechodziłam, poród siłamy natury, waga synka 4400 dł.60 cm. Po porodzie miałam komplikacje, ale wszystko dobrze się skończyło. Adaś od urodzenia daje am popalić. Na początku strasznie dużo płakał, oczywiście było podejrzenie kolek, podaje mu krople espumisan. Potem okropna wysypka na twarzy - podejrzenie skazy białkowej. Karmie małego piersią, czasem dokarmiam bebilonem pepti. Moja waga...hmmm lepiej przemilcze ten temat chciałabym już zacząc diete sb, ale póki co karmie wiec nie ma szans. Czytałam Was już od jakiegoś czasu i dajecie naprawde cenne rady pozdrawiamy wszystkie mamuśki i Maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 29 lat, mieszkam w woj.śląskim. 27 maja urodziłam synka Adasia.Zaszłam w ciąże zaraz po ślubie, w czasie podróży poślubnej :) Ciąże dobrze przechodziłam, poród siłamy natury, waga synka 4400 dł.60 cm. Po porodzie miałam komplikacje, ale wszystko dobrze się skończyło. Adaś od urodzenia daje am popalić. Na początku strasznie dużo płakał, oczywiście było podejrzenie kolek, podaje mu krople espumisan. Potem okropna wysypka na twarzy - podejrzenie skazy białkowej. Karmie małego piersią, czasem dokarmiam bebilonem pepti. Moja waga...hmmm lepiej przemilcze ten temat chciałabym już zacząc diete sb, ale póki co karmie wiec nie ma szans. Czytałam Was już od jakiegoś czasu i dajecie naprawde cenne rady pozdrawiamy wszystkie mamuśki i Maluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×