Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Dosia ja zaparzałam rumianek zwykły dla małej 7 min. I taki bez dodatków jej podawałam. Robię to nawet profilaktycznie co 3 dni. Czy wasze maluchy nadal dają strita??? Czyli ze zezują, bo moja chyba lewym oczkiem ucieka do środka???!!! hm STYLOWAAAAAA rzuć te fajki - a feeeeeeee mama będziesz !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosia ja tez robilam z tej herbatki hipp w granulkach i tak jak mialam zrobic mleko ze 120ml wody to najpierw do wody dawalam ok.lyzeczke herbatki mieszalam i dopiero dodawalam mleko i mala normalnie wypijala ;))) x- mozesz wiedziec- nie w kazdej aptece pracuja farmaceuci z powolania tak samo jak nie w kazdej przychodni sa lekarze z powolania :P laski chyba sie skicham za przeproszeniem - patrze na prognoze pogody na jutro i u mnie w miescinie ma byc 34st toz to kuwa nie moze byc Co to Egipt Teneryfa czy Majorka Ja pierdyle :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa a nie mówisz może o karuzeli z Fisher? Pytam bo jak żeśmy teraz kupowali karuzelę,to wybierałam pomiędzy tą moją,a Fisher i babka z obsługi odradziła mi tę z Fisher ze względu na duże zwroty z powodu wad. Kochane słonko się wychyla coraz bardziej,może to te Wasze,hi hi Trelevinaa masz rację ,należy mi się porządne manto,no cóż ,zostawiam sobie jeszcze ten weekend i potem męka,zresztą temperatury zbyt wysokiej to tu długo nie będzie,a z fają trza na balkon latać,brr Mój Nataniel to się tak ślini non top,że śliniaczki nie wyrabiają,mam 5 i brakuje na cały dzień,a potem mały ma zaczerwienienia pod bródką od wiecznie mokrego śliniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atenka moja ala juz generalnie przestaala stritowac ale ostatnio patrze a ona jak cos jest bardzo blisko niej (np butelka podczas jedzenia) to walnie takiego zyzola ze beka na calego wiec od razu mowie nie ZYZUJ :P heheheh Kasiulka jaka to masz karuzelke?? nie masz gwarancji do niej?? tyle hajsu w dupe by poszlo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa na 24 września tego roku więc ten dzień zbliża się wielkimi krokami:) Wrzucę fotki, mam nadzieje, że wyjdą ładniusie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaa - gwarancja jest ale huj wie gdzie rachunek jest już cały tydzień chyba go szukam i nic. Chyba przy przeprowadzce się zagubił :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorien no to już za chwileńkę,nio:) Kasiulaa a może uda się zwrot bez rachunku? Aj,jak by człowiek miał trzymać te wszystkie paragony,to miejsca by brakło w domu ;) Ale jak na allegro kupowane,to w sumie jest do udowodnienia u kogo kupione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stylowa-Kupowałam w sklepie, ale sklep zlikwidowany i bym musiała bezpośrednio reklamować u producenta ;/ JA się śmieje ze kupię nową na allegro taka samą - bo i tak kupić muszę, a odeśle im tą starą ze mi się zepsuła ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorien- czekamy na zdjecia ze slubu, my mamy rocznice 29wrzesnia-4 juz:p atenka- moje juz nie zezuja tylko jak u treveliny jak maja za blisko przedmiot to wtedy jeszcze tak kasiula- na allegro moze ci gosciu przyjmie bez paragonu, spytaj w mailu. szkoda kasy. ja mam 2 karuzelki z fisher price i jestem zadowolona no i maluchy tez hehe:P ja kupywalam uzywane bo u mnie to podwojny wydatek a one w pip drogie. dziolchy to gdzie tansze te sloiczki mozna dostac? bo za miesiac podam jabluszko a teraz mam 100zł bo mi rodzice dali i mam dzieciom kupic juz deserki na potem:P hehe zaszaleje. no i jeszcze pytanie jakiej firmy mam je kupic? hipp, gerber czy bobovita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula- no to chyba nie masz wyboru i musisz kupic nowa:P ja dla Majki mam taka http://allegro.pl/fisher-price-karuzela-z-misiami-projektor-muzyka-i1766439793.html a dla Jasia mam taka http://allegro.pl/fisher-price-karuzela-karuzelka-rainforest-pilot-i1771579915.html obydwoje lubie swoje:P a hula hop to ja mam to http://allegro.pl/show_item.php?item=1765962452 trevelina- u mnie jutro to samo ale pociesz sie kobito ze w niedziele juz ochlodzenie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trevelinka- dzieki to ide do rossmana dzis:P Majka sie budzi wiec uciekam juz kobity, milego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulaa pomysłowe :D ..x.. właśnie między tą karuzelą wybierałam Ja miałam w lipcu 7 rocznicę ślubu,ale łącznie to już nam 15 latek strzeliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! STYLOWA ja w tym roku mam 10 lat jak rzuciłam ten wstrętny nałóg i nigdy nawet nie podpalałam. Pewnie znowu bym w to wpadła:-P Nigdy więcej fujjjjjj Mamae powodzenia z tą pracą;-) Mój Oskarek ma fryzurę prawie jak jego dziadek;-) Z przodu rosną mu nowe z tyłu głowy ma stare i długie:-P Ja dawałam syropek strzykawką na gorączkę i spoko a miał wtedy 5 tyg. DZISIAJ SPAŁ REWELACYJNIEpobudka tylko po 5;-) Kiedyś się Was pytałam o następne foteliki, bo jak przyjdą kombinezony to do tych ich nie zmieścimy. Ja wahaam się między firmą ramatti a coletto od 9 do18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim termometrze w cieniu wskazuje 34 st Wy hulaj-hop, a ja czekam nadal na moją skakankę. Pisza towar przyjdzie do 48h a tu juz 72 mija i nadal jej niet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izamaj jesli chodzi o foteliki to ja osobiście kupię ten spośród najlepszych CONCORDE. Ponoć najlepszy no ale to tez opinie. Widziałam go na żywo i powiem wam jest boski nie dośc ze wizualnie to jeszcze wygląda na bardzo wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevina - O na pampki się skuszę dzieki :) Czarna - dzeki za link A z tym fotelikiem kurcze nie pomyślałąm faktycznie, mała się nie zmieśći w zimowych ciuszkach, niech to szlak .... Nie wiem zupełnie z jakiej firmy nie znam się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×