Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Halo halo dziewczyny :) No i sobota sie konczy.. Ada - witaj, ja z chelmna to niedaleko :) akurat jutro jade do bydgoszczy na zakupy swiateczne - pewnie bedzie w pip ludzi :O Ja dzisiaj samopoczucie kiepskie - po obiedzie pojechalam do rodzicow i tak mnie rozbolal kregoslup ze ani lezec ani siedziec ani chodzic ;( nie wiem co sie stalo ;( tak jakby jakis nerw mnie tam bolal - bo to nie zwykly bol kosci... makabra dzieki bogu przeszlo ale coz to byyylo nie wiem.. teraz juz w lozku leze bo jakos tak w brzuchu dziwno, zmeczona jestem i chyba dlatego :/ Stylowa i inne mamusie za granica - wspolczuje, ja nie wytrzymalam dlugo na obczyznie - rowne 3mce brak rodziny i znajomych wzial gore i zadne pieniadze nie byly w stanie mi tego zrekompensowac :/ wiadomo ze w Polsce szalu nie ma ale przynajmniej na miejscu u siebie.. Penelopka super ze rzeczy dobre - sama mysle nad zamowieniem ;)))) Poki co znikam jakos dzis kiepsko z samopoczuciem wiec lepiej to przespac ;) Pozdrawiam wszystkie mamuski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trelevinaaaa mnie dzisiaj wieczorem tez rozbolaly plecy i to bardzoo mocno, mysle ze todlatego ze przez dluzszy czas siedzialam w jednej pozycji. Poprosilam mezulka o maly masaz i powiem Ci, ze bardzo pomoglo. Teraz jest juz ok. Ada witamy serdecznie wsrod majowych mamusiek. A teraz po dniu pelnym wrazen, pora isc do lozeczka. Dzidzia juz daje znac o sobie przez caly dzien, takze jestem bardzo zadowolona z tego faktu. Mam nadzieje, ze w nocy sobie pospi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tą nocną porą :) Zaglądam tylko na chwilę bo, rzecz jasna, uciekam spać. A tak późno dlatego że przy sobocie posiedziałam trochę u koleżanek. Mój M. też był dzisiaj na piwku z kolegami, ale go zabrałam wracając ;) Też bym pojechała na jakieś świąteczne zakupy ale znając życie to jutro będziemy spać do południa i nic z tego nie wyjdzie... Może w tygodniu. Muszę chodzić wcześniej spać bo pewnie mi się dzidzia męczy jak tak długo siedzę. Dobranoc! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE MAJÓWECZKI NOII ZACHOROWAŁAM NA DOBRE. WESZŁAM NA CHWILKĘ DO WAS bo potrzebuje rady. otóż katar - to nie panikowałm, ból gardla też nie, ale zaczynam kaszleć - jest niedziela - co robić?????????? Podobno nie wolno w ciąży bo to może wywołac skurcze. ale sie boję. Strasznie. Macie jakieś sprawdzone metody czy tylko leżenie i popijanie receptur babci???? Ale napisałyście dużo , postaram sie nadrobić jak wydobrzeje bo głowa mi leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberek Mile Panie!!!! Eni Kochana wspolczuje.Juz wczesniej pisalam, ze jak mnie wzielo to kurowalam sie chlorchinaldinem do ssania na gardlo, pilam 3 razy dziennie gorace mleko+lyzke masla{ma sie w tym rozpuscic}+zoltko+miod.To wszystko wymieszane i jeszcze gorace pic.Wiem ze paskudztwo, ale mam to w d... skoro pomaga.No i oczywiscie herbata z s malinowym,cytryna i miodem.Na bol glowy mozna apap lub panadol.Ja nie bralam, ale ostatnio pytalam p gin i te srodki sa bezpieczne w ciazy.Ale jak to nie pomoze to oczywiscie do lekarza i pewnie da jakis antybiotyk dozwolony, choc wiadomo kazda z nas chciala by uniknac.Eni powodzenia i zdrowiej. Tigero faktycznie nie ma mnie w tabelce, bo ja kretynka nie wiem jak sie kopiuje.Hanba wiem.Powinnam byc w okolicach Bartolenki, bo termin mam na 22.Na imie mi Wioleta, Tarnow, a raczej okolice. No a ja sobie siedze na sofie,pije kawke i jem to ciasto karmelowe.Jeszcze sobie dolozylam bitej smietany.Jak sobie dogadzac to na calego. Dzis na obiad bede robic kaczke z jablkami i pomaranczami, ciekawe co wyjdzie, bo robie pierwszy raz.A pieska w domu nie ma jak nie wyjdzie. Bartolenka Ty czujesz juz ruchy dzidziusia?Bo Ty tez na 22.A mi sie wydaje, ze u mnie cisza, tylko cosik burczy, znaczy jelita chyba. Ada witam wsrod majowch mam. Pozdrawiam serdecznie i zycze udanej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fauletka dziękuję za porady - tak jak myslałam to samo czytałam na necie. Mam nadzieje ze pomoże bo zdrówko najważniejsze. A jutro mam wizyte do GIna więc narazie nie panikuje. Idę leżeć bo masakra - ale mam ciężką głowę. A SHE i tak czasem daje czadu. Słodziaczek mój kochany. Całuski kochane i do potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasypalo u mnie troche w nocy.Ide sie ubrac i troszke sobie poodsniezam.Moj M poszedl na polowanie. Aha a u mnie stoi juz choinka w domku.W tym roku zrobilam ciemny roz ze zlotem.Opcja byla jeszcze niebiesko srebrna, ale taka byla w tamtym roku,wiec dla odmiany...W tamtym roku jak jeszcze nie bylam w Polsce moj M mial zakupic bombki na choinke.Dzwoni i mowi ze moga byc niebieskie, srebrne, zlote i bordo.Jak przyjjechalam i zobaczylam to bordo to o malo nie spadlam z krzesla.No pink wsciekly.Ale jak teraz ubralam to stwierdzilam, ze nawet z tym ciemnym zielonym kolorem choinki fajnie sie komponuje.Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo.Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Eni boroczku kuruj sie nam i wracaj szybciutko do zdrówka Fauletka my wczoraj chcieliśmy kupić choinkę ,bo nam się ubzdurała żywa tego roku,ale jakoś tak nie moglismy sie zdecydować czy nie za wcześnie,muszę to jeszcze raz z mężem przedyskutować;) Zresztą zaraz wyruszamy na zakupy ,między innymi po bombki,bo też chcę inny kolorek od zeszłego roku,to już akurat sie tak nastroimy i może już dziś kupimy choinę:) No nic my sniadanko i wyruszamy,bo sklepy w Stolicy i tak najwczesniej o 12.00 otwierają Spokojnej niedzieli mamulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! Eni ja to od razu pilam ta herbate z lipy z miodem i cytryna. Do tego 3x2 tabletki echinaceii i 3x1 engystolu. zatoki i szyję nacierałam amolem. lekarka na ból gardła zaleciła łyzeczkę wody utlenionej rozpuścic w szklance wody i tym płukac, na zmiane ze srebrem koloidalnym (tez tylko płukac).nadal pije wapno 2x dziennie i biorę rutinacee. mleko z czosnkiem u mnie nie przejdzie, bo strasznie mi po tym niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na kaszel to syrop z babki lancetowatej, stodal, drosetox, prawoślazowy chyba tez można w małych ilosćiach. na przeziębienie pomaga tez prenalen- syrop dla ciężarnych. zdrówka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.................TERMIN/PŁEĆ🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn.........................01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna......................01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie.......................01.05 4. annjaa............Ania..........28......Gdańsk.....................03.05/C (Blanka) 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA................05.05/C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. .......06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.....................09.05 13.Kankuun...........Dorota......32........UK..........................12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ... .........12.05 15.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia.....................13.05 16.justz..............Justyna......26..........UK........................15.05 17.kaasiaa76........kasia.......34.......Mikołów......................16.05 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław...................16.05/C 19.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 20.Ada1982.28..Bydgoszcz17.05 21.asia76...............Asia........34........Poznań....................18.05 22.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom.............19.05 23.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia.....................19.05/S (Mikołaj) 24.Gonia..............................31.......Irlandia. ... ..............19.05 25.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 26.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie...................20.05 27.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 28.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 29.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. . ..........22.05 30.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa..............22.05 31.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie............ 22.05 32.czekoladowa91...Angelika.....19......Szczecin......... .........24.05 33.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 34.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław................24.05 35.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie...................24.05/C (Karolinka) 36.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandia........24.05 37.Lorien..............Beata........23..........Kraków.................25.05 38.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdańsk..........25.05 39.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA.......................28.05 40.maryla86 ........ .Maryla.......24......Zachodniopomorskie......30.05 41.moniasky80........Monia........30........Mazury..................30.05 42.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem..............31.05/S? Eni_35- na gardlo polecam cukierki do ssania szałwiowe Verbena, do kupienia w aptece i niektorych sklepach spozywczych. I mozesz na katar inhalacje sobie robic z Inhalolu, powinno udroznic troche nos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszzcze raz tabelka bo cosik skopalam :P 🌻 NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO.................TERMIN/PŁEĆ🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn........................01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna......................01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie.......................01.05 4. annjaa............Ania..........28......Gdańsk.....................03.05/C (Blanka) 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA................05.05/C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. .......06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.....................09.05 13.Kankuun...........Dorota......32........UK..........................12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ... .........12.05 15.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia.....................13.05 16.justz..............Justyna......26..........UK........................15.05 17.kaasiaa76........kasia.......34.......Mikołów......................16.05 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław...................16.05/C 19.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 20.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz.................17.05 21.asia76...............Asia........34........Poznań....................18.05 22.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom.............19.05 23.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia.....................19.05/S (Mikołaj) 24.Gonia..............................31.......Irlandia. ... ..............19.05 25.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 26.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie...................20.05 27.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 28.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 29.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. . ..........22.05 30.fauletka..........Wioletta................ok.Tarnowa..............22.05 31.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie............ 22.05 32.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin...................24.05 33.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 34.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław................24.05 35.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie...................24.05/C (Karolinka) 36.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandia.........24.05 37.Lorien..............Beata........23..........Kraków.................25.05 38.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdańsk..........25.05 39.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA.......................28.05 40.maryla86 .........Maryla.......24......Zachodniopomorskie......30.05 41.moniasky80........Monia.......30........Mazury...................30.05 42.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem..............31.05/S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie no teraz cos przy Maryli wskoczylo za data, skasujcie to przy nastepnym kopiowaniu tabelki bo ja juz nie bede po raz trzeci zasmiecac teraz topiku. A teraz zmykam bo muszekonczyc obiadek dla corci 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane posłałam Wam mój brzucho w prawie 17 tyg:) rośnie mi i to szybkooooooooooooooo!!! A jutro wizyta więc może sie dowiem kto tam jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigero dziekuje Ci slicznie.Jak bedziesz jeszcze raz kopiowac, to dopisz mi prosze, ze syn co?Prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka, mój brzuch też jest teraz mniej więcej takich rozmiarów :) Jaka Ty opalona, no i śliczna córcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszzcze raz tabelka bo cosik skopalam NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 4. annjaa............Ania..........28......Gdańsk............. ........03.05/C (Blanka) 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA.......... ......05.05 /C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. .......06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05 13.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ... .........12.05 15.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ..............13.05 16.justz..............Justyna......26..........UK........ ................15.05 17.kaasiaa76........kasia.......34.......Mikołów....... ...............16.05 18.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław....... ............16.05/C 19.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 20.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ..........17.05 21.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 22.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 23.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... ..............19.05/S (Mikołaj) 24.Gonia..............................31.......Irlandia. ... ..............19.05 25.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 26.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 27.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 28.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 29.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. . ..........22.05 30.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.. ............22.05 /S 31.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ....... 22.05 32.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 33.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 34.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 35.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie......... ..........24.05/C (Karolinka) 36.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05 37.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 38.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk..........25.05 39.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA.......................28.05 40.maryla86 .........Maryla.......24......Zachodniopomorskie......30.05< 41.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 42.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem..............31.05/S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo kurcze przy kopiowaniu tabelki skopiowałam nagłówek TIGERO. sorkkiiii No więc musze WAM pilnie napisac ze ta LIPA-MIÓD-CYTRYNA działa naprawdę. Teraz jestem wśród żywych ale od wczoraj umierałam. Dziękuję za wszelkie rady. Tigero inhalacja I klasa. Od jutra mam zaległe wolne (cały tydzień oprócz czwartku) jupiiii wiec rano na pobór krwi i na 13,00 z wynikami do GINA. Ciekawe jaka będzie bo to moja I wizyta na NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka_87 jaka ja tam opalona. to pewno światło... blada jak d... węża jestem:) my własnie z córcią upiekłyśmy Frankilinowe ciasteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze coraz czesciej wklejacie tabelke. Tak sobie mysle, ze poczekam jeszcze troche. Jak tylko dowiemy sie co bedzie, to wowczas sie dopisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eni - można w ciąży zażywać leki homeopatyczne, napewno w aptece Ci doradzą. Z tego,co pamietam Osscilococcinum (takie granulki) a na kaszel chyba Tantum Verde. Dla pewności zapytaj farmaceuty. Cieszę się, że herbata z lipy pomogła. Zaraz napiszę o tym koleżance z drugiego topiku bo już o to pytała;) Życzę zdrówka! fauletka - a to żółtko to takie lejące? Bo w ciąży surowych jajek nie bardzo można ze względu na salmonelle. Uważaj na siebie z tym odśnieżaniem. Co do ruchów - zaczęłam czuć dość wcześnie i potem odczuwałam je co jakiś czas. Niestety od kilku dobrych dni - cisza. Martwię się,ale staram się nie panikować. Koleżanka z drugiego topiku (Maj 2009) powiedziała,że też tak miała. maluch tak się ułożył, że mimo wczesnych pierwszych ruchów, potem długo nic. Mam nadzieję, że u mnie też tak jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wpadłam chociaż na chwilkę żeby Was poczytać. Boziu dziewczyny skąd Wy tyle wiecie co i jak. Ja jestem zielona w tym co można brać, jeść itd. Dobrze, że Was tu odnalazłam :) Byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam legginsy ciążowe ale niestety jeszcze troooochę za duże na brzuszku. Mógłby ten czas szybciej lecieć :) Co do ruchów to mi się wydaje czasami wieczorem jak leżę w łóżku i położę rękę na brzuchu, że coś tam się dzieje ale nie wiem czy to to. Ostatnio jak byłam u lekarza to ewidentnie było widać, że maluch kopie ale ja chyba nie mam czucia. Lekarka tylko się ze mnie śmiała:) Pozdrawiam Was wszystkie gorąco i życzę miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ada1982 to wcale nie jest tak, ze nie masz czucia. Na poczatku twoj maluszek nie ma takiej sily przebicia i dlatego go nie czujesz. Zobaczysz przyjdzie czas, i to juz za niedlugo ze bedziesz czula wyraznie ruchy Twojej dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam nadzieję :) Chciałabym już dostać takiego porządnego kopniaka. Przynajmniej bym się nie martwiła, że coś jest nie tak. Póki co zostaje czekanie od wizyty do wizyty. Jeszcze półtora tygodnia i znowu podejrzę maleństwo. Już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartolenka no brzusio sliczny ale polowe mniejszy od mojego :P za to corcia jeszcze piekniejsza! Mój m dzisiaj tak spojrzał na mnie i mowijeju ale ty masz wielki ten brzuch jak w 7 miesiacu :O no miło mi się zrobilo, nie powiem.wczoraj oglądałam wybory miss Polonia no i mojemu wpadla w oko panna nr 3 i ochy i achy mi nad nia to się wkurzylam i przelaczylam program akurat jak biegaly w strojach kąpielowych ale polapal się w mig i zaczal mi mowic ze przeciez tak szczuplo wygladam w tej ciazy w ogole jestem ukochana zoncia :P ;) och faceci Ale tak miedzy Bogiem a prawda to mój brzuch naprawde wyglada jak 6-7miesiac :( Fauletka proszę bardzo :) Eni_35 dobrze ze poprawilas te tabelke i ciesze się ze już lepiej się czujesz :) Powodzenia jutro na wizycie u Ginamoże jednak te 2% i cos tam wypatrzy miedzy nozkami :P Mamuskamaj Ty nie czekaj co będzie tylko się wpisuj od razu, potem się dopisze plec Kankuun nie denerwuj się na pewno maluszek gdzies się schowal z nozkami i dlatego niw czujesz ruchow, albo masz łożysko na przedniej scianie. Kiedy masz wizyte? Może zjedz cos skrajnie kwasnego albo słodkiego to wtedy może intensywniej zacznie się ruszac. Ada1982 no my wiemy co i jak bo my matki-polki :P jak się oczekuje kolejnego dziecka to już zupełnie inaczej się przechodzi ciaze, już się wie co i jak i czego się spodziewac wiec przynajmniej ja się jakos tak mniej ekscytuje. Miłego wieczorku kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To posluchalam i wpisuje sie tez :) NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. TERMIN/PŁEĆ 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna............... .......01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 4. annjaa............Ania..........28......Gdańsk............ ........03.05/C (Blanka) 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA....... ......05.05 /C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. .......06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn....... ..............09.05 13.Kankuun...........Dorota......32........UK............ ..............12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała. ... .........12.05 15. mamuskamaj..Arleta24..Lubin.13.05 16.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ..............13.05 17.justz..............Justyna......26..........UK........ ................15.05 18.kaasiaa76........kasia.......34.......Mikołów....... ...............16.05 19.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław..... ............16.05/C 20.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 21.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ..........17.05 22.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 23.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 24.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....................19.05/S (Mikołaj) 25.Gonia..............................31.......Irlandia. ... ..............19.05 26.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 27.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 28.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 29.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 30.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. . ..........22.05 31.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa.. ............22.05 /S 32.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie..... ....... 22.05 33.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 34.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 35.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 36.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie...24.05/C (Karolinka) 37.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05 38.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 39.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk..........25.05 40.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA.......................28.05 41.maryla86 ........Maryla.......24......Zachodniopomorskie......30.05< 42.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 43.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem...........31.05/S? spokojnych snow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyczne poprawki tabelki :) NICK..........IMIĘ........WIEK......MIASTO................. TERMIN/PŁEĆ 🌻 1. elcia1984.........Ela..........25......Londyn............... .........01.05 2. ad888888........Ada..........22......Pszczyna......................01.05 3. Aniołek81.......Mariola.......29.......łódzkie........... ............01.05 4. annjaa............Ania........28......Gdańsk.......................03.05/C (Blanka) 5. PaulinaKiss.....Paulina........23.......Kraków............. .........05.05 6. kaka80............Kaśka.......30...... Kraków.......................05.05 7. ENI_35...........ANETA........35....BIELSKO-BIAŁA...............05.05/C 8. Znów_mama......Alicja.......32........Poznań.............. .......06.05 9. tigero............Natalia.......33.......Poznań............ ..........07.05 10.bunia3..........................30........Toruń..... ... ..............08.05 11.Asiula1381........Asia.........28........Skarżysko... ... ..........08.05 12.jaTUŚKA...........Marta.......23........Londyn.....................09.05 13.Kankuun...........Dorota......32........UK..........................12.05 14.masterek28........Ania........27.......Bielsko-Biała...............12.05 15. mamuskamaj.....Arleta.......24........Lubin......................13.05 16.patixxx...........Patrycja.....23........Belgia....... ..............13.05 17.justz..............Justyna......26..........UK........ ................15.05 18.kaasiaa76........kasia.........34.......Mikołów....................16.05 19.k_m_b.............Monika......27.......Wrocław..... ............16.05/C 20.aleksandria88.....Olka........22......Ruda Śląska.................17.05 21.Ada1982.........................28.......Bydgoszcz....... ..........17.05 22.asia76...............Asia........34........Poznań.... ................18.05 23.Trelevinaaa.......Ewelina......26......kujawsko-pom... ..........19.05 24.missrossini........Karolina.....29.......Gdynia....... .............19.05/S (Mikołaj) 25.Gonia.............................31.......Irlandia.....................19.05 26.Agnes...........Agnieszka......27........Szwecja...... .. .........20.05 27.wiolasek_81......Wiola.........29.......lubelskie..... ..............20.05 28.penelopa kruz.....Ania.........26........śląskie................... 21.05 29.Stylowaa........ ..Ania..........30......Chorzów/Islandia........21.05 30.bartolenka......Marzena.......30......Bielsko-Biała.. . ..........22.05 31.fauletka........Wioletta................ok.Tarnowa................22.05/S 32.pierwszamamusia89...Karolina..21........Pomorskie............ 22.05 33.czekoladowa91...Angelika......19......Szczecin........ ...........24.05 34.Migrena73.........Monika.......37........Warszawa..... .........24.05 35.JOLA1237..........Jola..........27.........Wrocław... .............24.05 36.majowe_szczescie....Aneta....22......lubuskie..................24.05/C (Karolinka) 37.Dosia255............Dorota.....27....Waterford/Irlandi a.........24.05 38.Lorien..............Beata........23..........Kraków.. ...............25.05 39.Pristina86..........Natalia......24.......Gdynia/Gdań sk..........25.05 40.Pigula1111........Edyta........31..... ...USA.......................28.05 41.maryla86 .....,,...Maryla.......24.....Zachodniopomorskie......30.05 42.moniasky80........Monia.......30........Mazury........ ...........30.05 43.Justynka_87......Justyna......23.......Nad morzem.............31.05/S?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie?a co wy jeszcze spicie? no kozystajcie jeszcze ze snu bo od maja to juz chyba nie pospimy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×