Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmarnonowow

JAK W DNI NIE PLODNE MOZNA ZAJSC W CIAZE??

Polecane posty

Gość zmarnonowow

JESTEM PO DNIACH PLODNYCH I KOCHALAM SIE Z CHLOPAKIEM 5 DNIO PO SKOCZENIU DNI PLODNYCH!! ETRAZ JESTEM 2 DNI PRZED OKRESEM! CZY TAK MOZNA ZAJSC W CIAZE?? NIEKTÓRZY MOWIA ZE TAK ALE DLA MNIE TO JEST NIE MOZLIWE!!!!! ; o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien plodny przy 28-dniowym cyklu to 14 dzien a takze trzy dni przed i trzy dni po czyli np dostalas okres 5 lutego,dzien plodny to 19 luty a takze 16,17,18 luty i 20,21,22 luty.Tych di plodnych jest tyle poniewaz plemnik wpochwie kobiety moze zyc do 72 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnonowow
a ja mam cykle co 32 , 35 dni! okres mialam 12 lipca to kiedy mam plodne? czyli jak dzisiaj kochalam sie z chlopakiem a np jutro mam dostac okres to nie zajde?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnonowow
14 lipca przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinnas zajsc po jestes po dniach plodnych.Ale pamietaj ze zdarzaja sie przypadki ze kobiety zachodza w ciążę nawet podczas okresu.Nieraz cykl miesiaczkowy zmienia sie pod wplywem stresu,leków itp.Jezeli uprawiasz zeks musisz sie liczyc z konsekwencja zajscia w ciąże.Nikt nigdy nie da Tobie 100 % gwarancji ze nie poczniecie nowego zycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarnonowow
lady dziękuje za odpowiedz;) ja ide dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak masz nieregularny okres to sobie nie wyliczysz co do dnia dni płodnych. Wystarczy że miałaś 4 dni później, komórka jajowa 24 godz. wytrzymuje- i ciąża :) Ja miałam właśnie cykle 30- 31 dni, praktycznie żadnych większych wahań, wiedziałam kiedy mam dni płodne, a usg pokazuje mi ciążę o tydzień młodszą- bo pewnie później właśnie były dni płodne. Nawet jak masz okres regularnie i teoretycznie możesz sobie wyliczyć dni płodne, to pamiętaj że zawsze aktualny cykl to może być akurat ten jeden na rok np. w którym dni płodne przestawią się z powodu stresu czy choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a słyszałaś o owulacji
indukowanej? Moz ja wywolac silne podniecenie, emocje itp. I wtedy wpadka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala ma kotaa
skąd ta pewność, że byłaś po dniach płodnych ? Prowadzisz samoobserwację ? Jeśli tak i od skoku minęły 3 dni a później doszło do współżycia to ciąża jest niemożliwa. Jeśli jednak dni płodne/niepłodne wyliczyłaś tylko za pomocą kalendarzyka z netu to współczuję niestety ciąża możliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież dni płodne mogą się przesunąć np. po silnym stresie, chorobie lub po prostu jak ma się nieregularne @ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatia
to prawda ze dobrze nie wyliczysz dni płodnych bo podczas stresu moze sie przestawic ja byłam u lekarza i mowił kiedy mam i wyliczałam sobie a jednak teraz jestem mamą i wcale tego nie załuje bo mam wspaniała córeczke:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meggy& Peggy

Sprawdź. Niech Ci się zleje i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rzucilam kosci- mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Trafienie podczas planowania dziecka w idealny dzień czasami bywa dość trudne. Jeżeli też macie tak problem to u nas bardzo dobrze spisał się ovu control, który dokładnie pokazuje kiedy są dni płodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kathe

Współżyjąc bez zabezpieczenia to bardzo prawdopodobne, ja podczas starań, w dni płodne używałam jeszcze żelu wspomagającego zapłodnienie- prefert vaginal, a kupowałam go na stronie sklepu naturalnaplodnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×