Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAMDOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!

Mam dość !!!!!!!!!!!!!!1

Polecane posty

Gość MAMDOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!

Mam kurwa dość olewającej mnie dziewczyny która woli uganiać się za innym facetem !!! Mam dość swojej koleżanki która nie umie pojąć że nie dam rady nic z nią zacząć ponieważ mam problem w związku i jej wiecznych fochów !!! Mam dość swoich starych którzy ciągle tylko wychwalają brata i siostrę a mnie mimo że staram się jak mogę ciągle gnoją !!! Mam dość fałszywych przyjaciół którzy tylko udają że są !!! Mam dość tego pierdolonego życia i porażek jakie ciągle przechodzę !!! Mam dość tego stanu który trwa już parę chujowych lat !!! Mam dość tego wszystkiego !!! ale przede wszystkim MAM DOŚĆ zaparcia by moje samobójcze myśli zrealizować !!! Świat i tak mnie nie zna mimo tego że ja tak bardzo bym chciał go znać !!! Komu będzie przeszkadzało że taki ktoś jak ja nie będzie istniał ? Nikomu ! dlatego odchodzę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladaco
żegname

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc mdndjcfbdu
jestem takiej samej sytuacji tylko jestem laska masz moze ochote pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietam jak też tak myślałam A potem mój facet się powiesił i to wszystko zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej autor!!!!
nie zaparcia, tylko SAMOzaparcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty chcesz od swiata???
jestes tylko malutkim trybikiem w maszynie, jak kazda istota na ziemi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella//
ja też często mam dość wszystkiego ale szybko przypomina mi się z jakim politowaniem ja zawsze myślę o ludziach którzy stchórzyli bo jak nie dajesz sobie rady z krótkim życiem, to jak dasz sobie radę z wiecznością? tym bardziej, że nie wiadomo, co dobrego i czy w ogóle coś dobrego Cię tam spotka próbuj sobie ułożyć lepiej to życie które masz, zacznij od zerwania z dziewczyną, urwania kontaktów z koleżanką, ograniczenia do świątecznego minimum kontaktów z rodziną szybko poczujesz różnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAMDOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!
mdndjcfbdu to moje gg 25619195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×