Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kawkazmleczkiem

facet ktorego poznalam w necie a jego prawdziwa tozsamosc

Polecane posty

Gość kawkazmleczkiem

Poznalam pewnego faceta w internecie. Wydal mi sie calkiem fajny i sympatyczny. Przedstawil sie za czlowieka odpowiedzialnego, dojrzalego, uczciwego. Zachecilo mnie to, bo szukam wlasnie kogos takiego "na powaznie". Ale... zaczelam przegladac jego wypowiedzi w internecie i....odnalazlam pelno ogloszen, ze szuka kobiet na seks bez zobowiazan, ze jest szalony, gotowy na wszystko, otwarty na wszelkie propozycje i eksperymenty. znalazlam duzo jego wypowiedzi na forum dotyczacym zdrad, szczegolnie w malzenstwie. widzialam anonse ktore pisal, ze chetnie zostanie kochankiem mezatki ktorej nie uklada sie w malzenstwie, ze lubi starsze zdecydowane kobiety. z tego co widze to pisze to juz od kilku lat. Zglasza sie na jakiejs anonse mezatek z dziecmi, starszych od niego o 10 lat. Generalnie zglasza sie na wszytskie ogloszenia. Co robic, ludzie doradzcie !!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty sie jeszcze zastanawisz? przeciez to nie jest twoj maz, nie masz zadnych zobowiazan... olac kolesia i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokijskazagadka
do archiwum z nim; szukaj dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvscdv
glupia jestes?pytasz sie jeszcze?olej typa, bo pozniej bedziemy czytac topik, ze cie zdradzil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cytryna z lublina
i ty sie jeszcze namyślasz? normalny bawidamek, lovelas i pies na baby o wiernosci z nim mozesz zapomniec to chyba prowokacja, nie wierze ze sie pytasz umawia sie na seks , chetnie byłby kochankiem? jezu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jak
sprawdziłaś jego wypowiedzi na internecie i odpowiedzi na ogłoszenia towarzyskie ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmleczkiem
nie, no jestem w szoku.... a czy nawet jakby byl juz moim mezem...przeciez tez chyba nie powinnam tego zaakceptowac zastanawiam sie kto sie na to da nabrac co to za czlowiek w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmleczkiem
normalnie... poznalam go na forum wpisalam jego uzytkownika w forumowa wyszukiwarke i pokazalo sie wszystko co pisal przez ostatnie lata w roznych dzialach na tym forum chodzi mi o to, czy gdybyscie sie dowiedzialy dzioewczyny ze wasz facet cos takiego robi...czy byscie zrezygnoiwaly ze znajomosci z nim a co jesli byscie sie spotykaly juz pol roku czy rok...i byscie to znalazly? mi jest latwiej bo nie musze w to w ogole wchodzic ale juz chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe jak
jakie to forum ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmleczkiem
tak w ogole to jestem umowiona z nim na jutro, na 18, no ale teraz... fgadalismy dosc dlugo, kilka tygodni szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokijskazagadka
niezle jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tacy faceci są z niewiadomych przyczyn pociągający dla kobiet więc uważaj żeby się to nie skończyło ciążą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmleczkiem
kurde, ale mnie to nie pociaga a obrzydza zastanawiam sie tylko co by bylo gdybym tego nie przeczytala i zxaczela sie z nim spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiuh
oczywiscie, ze bym zrezygnowala z bycia z takim kims i to jak najszybciej:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmleczkiem
a gdybyscie sie dowiedzialy podczas trwania "zwiazku' ze wasz facet robil cos podobnego, co byscie zrobily?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męski nick na wieczór
daj mu szansę:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romanowaromana
a jak ma na imie?bo tez na takiego trafilam tylko ze za pozno przejzalam na oczy i troche mi w zyciu namieszal.olej gnoja na bank chce <c<ie tylko zaliczyc raz lub dwa i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmleczkiem
na co mu dac szanse strach takiego dotknac w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość męski nick na wieczór
może się poprawi :D:D:D: dać szansę grzesznikowi zastanówcie się.......................... a jak ma dużego? szkoda by było :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmleczkiem
co za oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wymagająca
faceci z Internetu kreują się albo na prawików albo na macho - to sposób na podryw. często są to nieśmiali, zakompleksieni faceci którym nie chce się w realnym świecie zdobywać kobiety. Tutaj jest to łatwiejsze zero wysiłku a efekt taki sam. wśród tych którzy tu są kilku jest rzeczywiście inteligentnych i może wartościowych ale czy zrezygnują w trakcie ewentualnego zwią zku z tak łatwej rozrywki tutaj? czy separacja od łoża choćby na krótko będzie jakąś karą dla niego(wiadomym jest że taki sposób by osiągnąć cel kabiety stosują często)? na te pytania musiałabyś odpowiedzieć sobie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmleczkiem
to znaczy ja wiem ze faceci z neta sa na ogol...nie bardzo ale to bylo takie normalne forum, ten dzial w ktorym sie poznalismy, wydal sie normalnym facetem... ale okazalo sie ze byly tez inne dzialy i tematy zastanawia mnie jakie kobiety ida na cos takiego, na takie ogloszenia, orzeciez to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawkazmleczkiem
nie chce dorabiac, komu mozna ufac? nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tokijskazagadka
ludzie maja wiele twarzy :D wiec co? idziesz na to spotkanie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×