Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alexander20

Zgubiłem się w tym wszystkim.

Polecane posty

Gość alexander20

Jest taka sprawa. Chodziłem kiedyś z taka jedną dziewczyną ale zerwaliśmy i ona znalazła innego z którym jest zaręczona już a ja cały czas byłem samotny. Kiedy powiedziałem że znalazłem sobie kogoś i mówiłem o tej nowej same komplementy stała się bardzo zazdrosna i ostro się pokłuciliśmy zrywając przy tym jaki kolwiek kontakt. Z początku przepraszałem ją za tą całą sytuację i podałem rękę na zgodę ale ona delikatnie mówiac potraktowała jak psa i zmieniła numer po czym kontakt sie zerwał. Ja też zmieniłem aby nie robić sobie złudnych nadziei że się odezwie. Po 2 miesiącach dostałem smsa z przeprosinami i jak się okazało od niej. Z początku nawet z nią rozmawiać nie chciałem nawet ale pomyślalem że nie ma sensu złościć sie całe życie więc utrzymywałem z nią kontakt ale z dystansem. Puźniej nie dawałóa znaku życia przez 3 tygodnie. Powiedziałem że skoro ma mnie teraz w d0pie to ja mam to wszystko gdzieś. następnego dnia pisała i dzwoniła z tłumaczeniami najpierw że nie miała czasu a potem że miała konto zablokowane. Co ja mam myśleć o tym wszystkim? O co jej może tak naprawdę chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borynowa ta od Antka
a zrobiłeś jej kiedykolwiek pierogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h e h e :D
Typowy pies ogrodnika! Zlej ją sikiem prostym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TeKet
Pewnie czuje semtyment i moze cos do ciebie, ale mimo wszystko woli byc z kims inym...tez tak mialem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cougargirl21
Robisz błedy ortograficzne! Wstyd !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×