Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Hej Ja rowniez tak jak Wy staram sie o dziecko u mnie juz troszke więcej niz u Was bo teraz leci dziewiaty cykl od kad zaczelismy starania a wszystko ma sie wyjasnic niebawem bo termin @ mam na 2 września. Nie robię sobie zbyt wielkich nadziei chyba przywyklam do tego ze @ przylazi co miesiac...... Podczytuje ostatnio Wasz topic i stwierdzam ze jestescie naprawde sympatyczne kobitki ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki! Kamilla23 witamy witamy:) U mnie dzis nic nowego nie robie sobie nadziei ale widze ze ze wszystkie praktycznie w tym tygodniu sie dowiemy oj co to za tydzien bedzie moze pelen niespodzianek:) miejmy nadzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Hej dziewczyny! U mnie bez objawów tylko niepokoi mnie, że mam tak sucho, jak zazwyczaj przed okresem... Monia, to skoro wczoraj miałaś dostać okres, to dlaczego czekasz do środy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was wszystkie kobitki i te starsze i te nowsze :) u mnie dzisiaj dzien jak codzien zauwazylam dosc tak bialego sluzu takiej sredniej konstytencjii ale nie wiem czy moja kokoszka :) przygotowuje sie do @ czy czegos inego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze jest was coraz wiecej Witam wszystkie!!!!! A nop wszystkie sie dowiemy w tym tyg co wyszlo z naszych przytulanek. ja czekam nie wiem na co zeby sie nie rozczarowac a wtorek to taki ostatni dzien jak powinnam dostac@ A śluz troszke go jest ale tak słabo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Rozumiem monia...No ja tez mogę dostać teoretycznie od środy do piątku, więc w sumie nie wiem, czy nie lepiej poczekać z testem do pt. No bo jak zrobię test w śr rano, a wieczorem dostanę okres, no ale może tak czy siak lepiej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chetnie zrobila tylko nie mam testu a przy mezu wole nie kupowac i nadzieji mu nie robic chociaz coraz czesciej mam przeczucie ze @ przyjdzie predzej czy pozniej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Ja też nie mam testu w domu. Mi jakoś też nadzieje dziś opadła, nie wiem czemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze to jakies glebokie przeczucie ze jednak sie nie udalo???? Mialam ostatnio takie chwile ze siadlam i mi sie plakac nagle zachcialo ale za kilka min minelo ale na chustawki nastrojów chyba zdecydowanie by bylo za wczesnie. Nie martw sie to przeciez nie koniec świata tez sobie to tak tłumacze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki to tak jak u mnie dzis rano jak wstalam tez jakos nadzieja mi opadla ehhh chyba im blizej do testu tym bardziej mi nadzieja opada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiecie co to jakas paranoja bo nie wiem czy jestem w ciazy a juz sie oszczedzam z jedzeniem jem wiecej warzyw nabiału malo smażonego TO JEST CHORE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No absolutnie to nie koniec świata :), tylko chodzi mi o jakieś takie myślenie...bo to plamienie to z jednej sttrony może być ciąża, a z drugiej jakieś problemy z hormonami mogą się zaczynać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Ja się póki co za bardzo nie oszczędzam ;), tylko w sb odpuściłam sobie picie piwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAZA- ja wlasnie mam t osamo ten bol w tych dniach co moglo dojsc do zagniezdzenia minie dziwi nigdy takich nie bylo. Widzisz ty mozesz miec problem z hormonami(oby nieee) a ja wyszlo by na to ze sobie cosik uroiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie nie na wakacjach bylam i piwko tez co drugi dzien bylo ale tylko jedno. Dziwne jest ze wczesniej pilam po 4 kawy dziennie a teraz nawet jednej nie moge (chyba musze do psychologa isc bo cos mi sie wydaje ze to urojenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanoula
Hej.Jestem tu pierwszy raz,w zasadzie nie udzielam sie na forach,ale cos mnie tchnielo:o) Staramy sie z mezem o dziecko,pierwsza ciaza obumarla co bylo szokiem bo dowiedzialam sie o tym na kontrolnym USG(w 14tym tc) i nie mialam zadnych objawow,ze cos idzie nie tak.Teraz jestesmy 6 miesiecy po tym zdarzeniu i bardzo chcielibysmy znow cieszyc sie szczesciem od momentu kiedy zobaczymy dwie kreseczki...Aktualnie czekamy na @ a raczej na jej brak:o) Zycze powodzenia wszystkim "starczom"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanoula przykro mi ze tak sie stalo ale mysle ze tez szybko bedziecie sie cieszyc z tych 2 kreseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No właśnie jakieś bóle, to zdarzają się w różnych fazach cyklu, jak się nie czeka na ciążę, to się nawet ich nie zauważa, no chyba że są mocne...Mnie teraz jak jajnik troszkę zakuje, to od razu myślę nad tym ;). No to krwawienie, to miałam raczej takich omamów nie mam ;). Ja akurat to z jedzeniem, piciem nie mam problemu ;), nawet wydaje mi się, że mam większy apetyt ostatnio, ale to absolutnie o niczym nie świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanoula
Jak widac nawet "buzki" mi nie wychodza-mialy byc z usmiechem!I nie "starczom" ale "staraczkom"...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Hej Joanoula! Będzie dobrze, musi :) Monia---> Przypomniałam sobie, że pisałaś wczoraj, że Twoje koleżanki też miały takie plamienia jak zaszły. A wiesz może kiedy i jak to wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAZA-niestety nie wiem jak te plamienia chgladaly nie pytalam dokladnie. A takich boli w sumie nie mialam bo bym pamietala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanoula
Dzieki monia za wsparcie! Piszecie tu o roznych objawach-z wlasnego doswiadczenia wiem,iz takie zapatrywanie sie w nie moze doprowadzic do stanu wariacji na tym punkcie.Pamietam,ze w ciaze zaszlam gdy odpuscilam wsluchiwania sie w siebie i obserwacji wszystkiego,co mozna zakwalifikowac jako objaw ciazy.Ale to co pamietam,gdy okazalo sie,ze w ciazy jestem to fakt,iz po 5 dniach od domniemanej owulacji obudzilam sie z bolem w dole brzucha-byl krotki ale tak,jakby ktos sie wpial ostrymi haczykami w tkanki-nigdy czegos takiego wczesniej nie czulam i w zasadzie zaraz potem zaczely mnie bolec piersi,az w dniu oczekiwanej miesiaczki to w zasadzie nie moglam sie do brodawe dotknac-nie chcialam wtedy zapeszac ale bylam na 90% pewna,ze jestem w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanula to ja mialam wlasnie taki sam bol wieczorem tydzien temu w sobote i dlatego mnie to zastanawia i popycha do tego ze wierze ze sie udalo:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia---> więc może to jednak ciąża, tym bardziej, że już Ci się trochę okres spóźnia...ja też nigdy w tej fazie cyklu nie miałam żadnych plamień...My poki, co to nie jesteśmy mocno napaleni, że chcemy dziecko już, tylko że to tez nie do końca tak działa, że jak niekoniecznie już chcesz, to zupełnie o tym nie myślisz i jak będzie, to będzie...W tamtym cyklu kochaliśmy się 10, 11 dc, teoretycznie okres płodny przy cyklach 28 dniowych, ale wtedy były te duże upały i mój cykl był dziwny, okres dostałam w terminie i nie powiem małe rozczarowanie było...Po prostu na to irchę patrzy się pod kątem porażki, jak się nie udaje nawet w tej kwestii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz bylam w ciazy tylko tyle ze urodzilam a do 6 tyg nawet nie mialam objawow jakichkolwiek a mdlosci mialam tylko raz w 7 tyg. Kazda z nas szuka tu wsparcia i wszyskie sobie chetnie pomagamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz u nas tez jest tak jak bedzie to super ale ja niemam tak ze o tym wogole nie mysle wlasnie jest na odwrot:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Ja do momentu tego plamienie starłam się do tym nie myśleć, no ale jak dostałam tego plamienie, to niestety się trochę nakręciłam, ale spokojnie do wariaci mi daleko, bo jakby tak było, to bym już 5 testów zrobiła, a już i z krwi bym mogła zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ze mam jakies dziwne uczucie w brzuchu tylko nie wiem czy to pochodzi z macicy czy moze z jelit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh roznie to bywa moze to macica cie informuje o nowym lokatorze kto to wie. Pewnie beta jest czulsza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No właśnie cholera wie z tymi bólami, kłuciami w podbrzuszu do końca nigdy nie wiadomo, co to czy macica, czy właśnie jelita...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×