Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

onaxyz nie martw siepoczekaj do soboty mnie piersi tez nie bola tylko mam widoczne żyly ale tez wg mnie o niczym nie swiadcza ciaza a nigdy wczesniej tak nie mialas bo moze to okres sie rozkreca ( chociaz zycze by bylo to zagniezdzenie) <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee nic nie czulam w poprzedniej ciazy i dlugo mnie piersi tez nie bolały ani nic nie zauwazylam wtedy <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
onaxyz---> poczytałam że trochę masz to skomplikowane...a długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 miesiac takich pozadnych staranek wczesniej byl przerywany <stopka>.....</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
tzn. to różowe plamienie wczoraj, to właśnie myślałam, że może okres przyszedł wcześniej, ale póki co nic się nie rozkręciło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiem wam jeszcze cos ciekawszego kiedys wtedy co 1 raz do szpitala trafilam wyszedl mi test pozytywny ale dlatego ze mialam torbiel rozumiecie to??bo ja do dzis nie ale podobno gdy jest torbiel test moze wyjsc falszywie pozytywny tak mi lekarze mowili <stopka>.....</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
onaxyz---> Mówią że 3 miesiące, to jest mało nawet u osób, które nie mają problemów z cyklem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialam jakies chyba 5 cykli temu ale wtedy bralam jeszcze te tabletki anty od gina i moze dlatego ja tak mialm ale mialam wlasnie tak ze poplamilam pozniej nic i dopiero sie rozkrecil po 5 dniach okres ale u mnie to mowie moglo to byc przez tabletki <stopka>.....</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
ciaza... ty jutro z rana rob test !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez kilka rzeczy moze wyjsc test pozytywny ale rzadko wiemy przez co i co nam w danym momencie jest. Przynajmniej wiez ze mozesz sie starac a 3 cykl to dopiero poczatek <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciążą czy nie ciąża
monia poczekam sobie do śr ;). a dlaczego uważasz, że nam się udało? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
onaxyz---> ale ja nie biorę tabletek żadnych, nigdy nie brałam, a po anty to są różne plamienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jednak poczekam do wtorku i jak nie dostane to wtedy kupie test chociaz nie powiem ciezko wierze w to ze okresu nie bedzie przez najblizsze 9m-cy ciaza a ty nie czekaj i zrob test bo beda 2 // :D <stopka></stopka> <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
tzn. nie to że się jakoś nakręcam, tylko wam opisuję co miałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby 3 to poczatek ale u mnie to jest ze im szybciej tym lepiej a im pozniej to juz coraz gorzej i coraz mniejsze szanse <stopka>.....</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz po tych plamieniach(chociaz na wszystko jest ten pierwszy raz) moze u ciebie jest inaczej ale juz kilka kolezanek mi mowilo ze mialy tak jak zaszly <stopka></stopka> <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia powiem Ci szczerze, że bardziej wierzę, że jestem niż że nie jestem, ale poczekam do środy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaxyz w ten sposob(nawet jesli tak jest) to nie mysl bo to nic dobrego nie przynosi jak mozecie macie ochote i checi to wspołzyjcie sobie co 2 dzien przez caly miesiac i napewno sie uda(moze juz sie udalo) <stopka></stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
nie wiem jak wy, ale ja juz padam :o zmeczona jestem jak..:x im dluzej spie tym mnie czekania :D dobranoci i do jutra:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmyslona
ja tez czekam, ale ja nie chce byc wiec sie denerwuje dzis wogole mialam jakis dziwny sluz taki biały metny, a do okresu 10 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja wiem staram sie wogole nie o tym nie myslec ale to jednak gdzies w tej glowie siedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
onaxyz---> Oj wiesz tego to żaden lekarz nie jest w stanie na 100 proc. stwierdzić, znam przypadki, gdzie ciąża była prawie niemożliwa, a jednak mają dzieci... monia---> A jakie plamienie miały te koleżanki, wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wypilam ziolka i lece lulu dobranoc papa:* <stopka>.....</stopka> <stopka>.....</stopka>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Dobranoc tym co ida spać ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Paniom!!!!! Jak sie dzis czujecie jakies nowe objawy sa czy moze nie?? Ja bez zmian z tym ze zobaczylam wczoraj w kalendarzu ze wczoraj powinnam dostac @ (teoretycznie oczywiscie) ale czekam dalej:) 3mam za was kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja rowniez tak jak Wy staram sie o dziecko u mnie juz troszke więcej niz u Was bo teraz leci dziewiaty cykl od kad zaczelismy starania a wszystko ma sie wyjasnic niebawem bo termin @ mam na 2 września. Nie robię sobie zbyt wielkich nadziei chyba przywyklam do tego ze @ przylazi co miesiac...... Podczytuje ostatnio Wasz topic i stwierdzam ze jestescie naprawde sympatyczne kobitki ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×