Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość Joanoula
Kobitki,pedze do obowiazkow domowych!Moze potem lub jutro znajde Was na forum???Mam nadzieje,ze tak,ze bo fajnie sie z Wami plotkowalo-a jak juz pisalam nie jestem typem forumowiczki,wiec tym bardziej milo mi bylo.Pozdrawiam i zycze powodzenia-wiecie w czym!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach wszystkie chopy chyba tak mowia. Moj juz gotowy byl powiedziec rodzicom ze zaciazyllam ale powiedzialam zeby chociaz poczekal do @. A dzis go poinformowalam ze wtorek to ostatni dzien w ktory mam dostac @ to sie usmiechnal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Joanoula---->Miło że popisałaś z nami. Wpadaj tu i informuj ;). Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Z tymi informacjami to nawet jak wyjdzie ciąża, to chyba lepiej poczekać. No ale niektórzy to po sąsiadach już od 5 tygodnia rozpowiadają ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez szybko ppowiedzielismy z tym ze o 1 ciazy dowiedzialam sie w 8 tyg bylo wtedy bardzo gorace lato i nawet nie zauwarzylam ze okresu brakuje a pozniej to tylko juz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
8 tydzień, to już 2 miesiące, no ale powiedzieć rodziców, to też co innego niż wszem i wobec...ja bym chciała tak do 12 tygodnia przynajmniej poczekać jeśli chodzi o jakąś dalszą rodzinę i znajomych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my znajomym powiedzielismy ok20 tyg w 1 ciazy a z druga juz wiedzieli jak do szpitala trafilam w 6 tyg to juz byla sila wyzsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Dziewczyna brata mojego męża jest teraz w ciąży, termin ma na luty. Także jakby się okazało, ze ja też, to by teściowa była w wniebowzięta z radości :D. A z jakiego miesiąca jest Twoje dziecko, chyba dziewczynka, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super by bylo obie w ciazy fajnie:) dziewczynka wrzesien. Nigdy nie rob dziecka w styczniu bo przechodzic przez lato to udreka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
A ile już ma? No fakt ostatnie miesiące latem w ciąży...A myślisz, że w zimie lepiej?, jakby nam teraz wyszło, musiałyśmy się opatulać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naukowcy odkryli, że blastocysta jeszcze przed zagnieżdżeniem daje mamie znać o swoim istnieniu. Hormon ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG) pobudza pęcherzyk, z którego zostało uwolnione jajo, do wytwarzania progesteronu. Ten z kolei zapobiega wystąpieniu miesiączki, która spowodowałaby złuszczenie się błony wyściełającej jamę macicy, a tym samym... utratę ciąży. Teraz czas już wybrać się do apteki po test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ma 23 miesiace. w zimie chodzilam w 1 ciazy uwierz mi lepiej nogi i ogolnie cale cialo tak nie puchnie jak latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Jeśli bym mogła wybierać ;). To wolałabym nie rodzic dziecko na sam koniec roku, a więc listopad, a szczególnie grudzień, no i tak na początku też nie, styczeń, luty...ale w gruncie rzeczy, to nie ma znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewneie ze nei ma jak sie chce dziecka to nie wazne kiedy bedzie poczete i kiedy sie urodzi tylko by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
O to już masz pewnie niezłą rozrabiakę, jak 2 lata :). A nie obawiasz się, jak sobie poradzisz z dwójka małych dzieci w domu? Chociaż zanim się urodzi, to starsza już aż taka mała nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co z nasza dorota26XO czy zrobila jednak ten test czy czeka z nami do srody?? a ty jak tam ciaza czy .... ??? bo moja intuicja podpowiada mi ze to nie ten czas jeszcze moze nastepny miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz troche sie obawiam ale jak sie nie uda to sie nie dowiem. Narazie o tym nie mysle bo nic nie jest pewne ale mysle ze damy sobie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
edzia---. Nie wiem naprawdę :), jakoś dziś niekoniecznie wierzę, że to już, ale i tak trzeba poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No tak nie jest pewne, ale nawet jak nie teraz, to za jakiś czas na pewno się uda, więc pewnie miałaś myśli jak to będzie ;). No na pewno sobie poradzisz. Wyślesz starszą do przedszkola, jak się młodsze urodzi ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niwazne kiedy wazne zeby bylo zdrowe ty monia tez stracilas dziecko ja tez tylko ze ja w 3 misiacu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem rozdarta z jednej strony wierze a z drugiej jestem pewna ze okres bedzie jak nie dzis wieczorem to jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia chyba każda ma takie myśli :). Ja niedawno zauważyłam że mam delikatnie brązowy śluz, którego też jest bardzo mało, więc może okres się zaczyna rozkręcać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża czy nie ciąża dla mnie tez sie to wydaje za wczesnie zeby sie potem nie rozczarowac ale nic jak nie w tym miesiacu to w nastepnym kiedys sie nam poszczesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia przykro mi. Nie jak bede w ciazy to wtedy mlodsza bedzie z nami siedziala w domku i tak od 5 roku do przedszkola. Chociaz narazie jeszcze nie wiem czy wogole w ciazy jestem tak daleko sieżnych planow staram sie nei robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewneie jak teraz nie wyjdzie to przeciez nic straconego sa kolejne cykle az do menopauzy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
jasne jasne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×