Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

monia juz sie pogodzilam z tym nieszczesciem ale zal w sercu zostaje. ty jestes w lepszej sytuacji bo jedno juz masz :) a ja staram sie dopiero 2 cykl ale juz sie nie cierpliwie bo zpierwsza ciaza udalo nam sie za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylam ze od kilku dni mam cos takiego jak mi sie chce siusiu a jestem leniem i nie chce mi sie isc do łazienki to mnie podbrzusze zaczyna lekko bolec. Czy tez tak macie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam sie udalo i z 1 i z 2 ciaza za pierwszym razem. Jak dobrze zrozumialam to ty poronilas w 3 miesiacu czy mialo 3 miesiace jak zmarlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mam a to dlatego ze mialam problemy z pecherzem to znaczy czesto chorowalam na zapelenie pecherza na szczescie teraz mi to przeszlo i mam nadzieje ze sie nie bedzie powtarzac. i teraz jak mi sie chce siusiu to musze isc do razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 3 miesiacu ciazy poronilam wydaje mi sie to juz bylo duzo to znaczy ciaza byla obumarla :( zadnych objawow nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mam nic z pecherzem wszystko jest git a w sumie co to za roznica kazdy moze miec inna przyczyne tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No to obie niezłe jesteście za 1 razem ;), wzory płodności ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie spokojnie nie mow hop a skad ty wiesz ze nie zaciazylas moze i ty bedziesz takim wzorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Z chęcią bym to Was "wzorów" dołączyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszamy zapraszamy, ale bez niedomowien jak uda ci sie dopiero w 3 cyklu to nie znaczy ze twoja plodnosc jest gorsza. Zrozumiano??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia masz racje kazda nie donoszona ciaza jest bolesna a ty ciaza czy ... ja mysle ze zafasolkowalas a to dlatego ze milas lekkie plamienia a wczesniej mowilas ze nie mialas cczegos takiego :) mam nadzieje ze za pare dni napiszesz nam ze test byl pozytywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Zrozumiano :). Ale jak w 3 cyklu, to koniec ciąży będę przechodzić latem, a tego mi nie polecasz ;). Więc nie mam wyjścia musiało się teraz udać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik89_wawa
a może mi ktoś powiedzieć, kiedy najwcześniej pojawiają się pierwsze oznaki ciąży?... wszędzie czytałam że najwcześniej w 4-5 tygodniu. Współżyjemy z chłopakiem dość regularnie, ale zawsze był to albo stosunek przerywany, albo z zabezpieczeniem (prezerwatywa). Jakiś tydzień temu trochę nas poniosło i bum :) skończył we mnie... kupiłam test... bo zaczęły dziać się ze mną jakieś hece na kiju... miałam go zrobić w dniu spodziewanej miesiączki czyli za niecały tydzień, ale... za bardzo byłam podenerwowana ta całą sytuacją i zrobiłam dziś - jedna kreska uff... nie mogę wykluczyć, że nie zaszłam podczas stosunku przerywanego, dlatego zrobiłam ten test teraz, bo mnie też jakoś mało prawdopodobnym się zdaje, by objawy ciąży mieć po tygodniu :o słyszałam, że testów negatywnych nie nalezy brać serio, że tylko pozytywne dają 90% pewności, negatywne trzeba powtarzać... Jak myślicie, które objawy mogą pojawić się najwcześniej i w którym stadium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
edzia---> oby, oby, wiesz tak napisałam, że nigdy czekać takiego nie miałam, tzn. nie przypominam sobie w powiedzmy ostatnim roku, bo przecież nie pamiętam wszystkich cyklów z powiedzmy ostatnich choćby 5 lat ;), ale w tym momencie już szukam dziury w całym ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja bylam w ciazt to pierwsze objawy pojawily sie dopiero w 6-7 tygodniu a tak to dzien jak codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza czy ... oby okazalo sie ze zafasolkowalas :) ale bedziemy sie cieszyc. jeszcze tylko pare dni damy rade ja to juz nie moge sie doczekac najchetniej to bym chciala zeby byl juz 4 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
witam :*:* ale popislays za ten dzien :D tyle stron i tyle "nowych tawrzy" jak tam somopoczucie ? ciaza ...zrobilas test ..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jak EDZIA mowi mialam tak samo tylko ze w 1 ciazy zaczelam wymiotowac w 8 tyg i trwalo to dzien w dzien 2 tyg, a w 2 nie mialam zadnych objawow i do poki brzucha nie bylo widac nie bylo oznak ciazy. Tydzien przed miesiaczka to zdecydowanie za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza czy... nie wiem czy to czytalas na netmam ale przesle ci taki krotki artykul Jeśli znowu się nie powiedzie, pamiętaj, że nawet w najbardziej płodnej fazie prawdopodobieństwo zapłodnienia wynosi tylko 30%. I nawet, jeśli zapłodnienie się uda, to dalej rozwija się tylko jedna trzecia zapłodnionych komórek jajowych. W takim wypadku jest jasne, że trzeba wiele razy próbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
dorota---> Jak tam? Nie zrobiłam testu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasik89_wawa
no właśnie... :o 6,7 tydzień... ja mam od tygodnia karuzelę jakąś... test negatywny a... 1. Nudności w postaci wiecznego kaca, jakbym tydzień wcześniej balowała i chlała na umór i w ogóle nie kładła się spać 2. Wilczy apetyt a potem jego brak... albo mam wrażenie, że pochłonę wszystko co mam na talerzu a za chwilę odchodzi mi ochota i najadam się jednym lub dwoma kęsami :( 3. Huśtawki nastrojów, na co już zaczął narzekac mój chłopak, że nawet jak mam PMS to taka nieznośna nie jestem... 4. Senność i zmęczenie... 5. Jakaś biała wydzielina na gatkach, nigdy wcześniej takiej nie było... 6. Mój facet twierdzi że ostatni gdy się kochamy nie wchodzi we mnie do końca, jak zawsze, mimo, że uderza z całej siły :( i że tak mu dziwnie ostatnio "tam"... na pytanie "jak dziwnie" - odpowiedział: "no dziwnie"... ehh (że niby ciaśniej i jakby coś blokowało czy co... nie wiem... ja w sobie nie byłam to nie wiem) a poza tym... zachcianek jeszcze nie mam, siusiu chodzę tak jak zwykle... wymiotów też nie... może to objawy czegoś innego?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
we wszystkim i do wszystkiego trzeba miec dystans mi go brak w tej chwili:( Nie zawsze bedzie sie udawalo za 1 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
edzia czasem piszę, że 40 proc. szans, teorie znam ;), z praktyką bywa różnie jak same wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
edzia nie bo jestem preawie pewna ze w tym mies nic z tego. A wy jak tam? robilyscie ...czy czekamy do srody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasik ratuje cie tylko czekanie do daty @ i nic poza tym. My wszystkie czekamy i chyba zadna a przynajmniej nie ja nie ma takich objawow. Moze dziewczyny ci pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×