Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

witam was dziewczynki samopoczucie dobre ale spala bym calymi dniami :) wlasnie obiad gotuje dla mojego kochanego meza i pomyslalam ze popatrze co tam klikacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dorota no to w sumie u was dziewczyny sie nic nie zmienilo tylko tyle ze coraz blizej dni plodne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nieuchronnie sie zblizaja:) Ja bede z wami pisała ale juz nie naleze do starajacych sie :( z ciezkim bolem serca uszanuje decyzje meza i nie bedziemy poki co starac sie o 2 dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia szkoda :( a fajnie by bylo jak by ci sie udalo w przyszlym miesiacu mielibysmy w tym sammy wieku dzieci ❤️ ja z mezem to chcemy miec przy najmniej 3 dzieci jedno to za malo o ile Bog nam da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem chyba do odwołania:( ale zobacze jeszcze moze to głupie ale nawet straciłam jaka kolwiek chcec rozmowy znim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia glowa do gory moze cie to rozweseli ale to dla ciebie 🌻 ja tez bym sie wkurzyla ale wiesz zawsze moze sie zdarzyc tak zwana "planowana wpadka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dziekuje za kwiatuszka:) z wami nie da sie byc smutnym:) a planowana wpadka raczej nie zda tutaj egzaminu on jest bardzo ostrozny:P a i tak z wami bede pisala i czekam z wami na wasze 2 kreseczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze pol roku temu chcial 2 dziecko yhh czemu sie głupia nie zgodzilam :/ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prosze cie bardzo monia jak ci bededzie jeszcze smutno to znowu dostaniesz prezent :) szkoda ze twoj M niechce jeszcze dziecka a to juz przesadzane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota ty chyba sobie zartujesz nie przedsadzaj okres to okres to sie zdarza bardzo zadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×