Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

evika..gdyby na fasolke to bym @ nie dostala :D :D skonczyl mi sie w sobote w niedz byl S :D :D codow nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evika25-hmmm moze lepiej przygotujcie sie na jedna glupia kreche:( dorota a moze faktycznie ty test zrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota moja kolezanka do 3 miesiaca miala normalny okres wiec iesz wszytsko mozliwe evika25-ja bardziej sadze ze tobie sie udalo niz mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie normalny najnormalniejszy okres miala a teraz jest moja chrzesnica na swiecie podobno rzadko bardzo ale zdarza sie ze kobieta ma normalny okres kiedys moja mama mowila mi ze jak mnie rodzila to lezala na oddziale z taka kobietka ktora 7 miesiacy miala okres mniej obfity ale miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie znowu w glowie zakrecilo ale chyba od tego ze zadlugo sie w monitor patrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no jak ogladal mecz polski to w sumie sie nie dziwie ze usnal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakatam
wiecie u mnie problem jest taki ze najkrotsze cykle mam 25 a ostatnio mialalm 28 dniowy, nie wiem kiedy dokladnie ta owu była, do przytulania doszlo 12 dc ale nie bylo z zakonczeniem " w środku ", jednak boje sie ze cos juz moglo sie tam wydostac mimo ze mne zapewniała ze mam mu zaufac. do tego lecze prolaktyne i narazie miałam tak ok 10 tyle ze wynik mialam w czerwcu a odtamtej pory odstawiłam bromergon z uwagi na sesje a zle sie czuje jak go biore. Bola mnie pierski i brzuch, głowa mi peka, non stop ta mysl ze to ciąża. kochane a jak myslicie jak bym miala byc w ciazy czy test to juz pokaze ? jutro 28 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona...no tak trwala dzien krocej :P:P i byla jak pisalam wyzej 80% tego co zawsze :D :D ale nie mieszajcie mi w glowie :D :D ze moze jestem :D bo zas bede mila stresowke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakatam
sorki za błąd mialam napisac "zapewniał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taakatam
dorota myslisz ze juz jak cos jest to pokaze test mam Quike vue kupiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×