Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

heh nawet jakby do naszej sypialni weszla Carmen Electra to nie dalo by rady:) On jest strasznie nie ugiety ,ale zzaskoczyl ze rozmawiam z nim tylko sluzbowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh myslimy podobnie bo ja mam zamiar poscic:P i on najwidoczniej tez:D Ale on raczej nie zaskoczy dlaczego tak sie odnosze do niego bo pytal dzis dlaczego taka jestem i co on takiego zrobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia..nie tylko twoj M :D :D :D moj tez nigdy nie wie o co mi chodzi :D i nigdy nie jest winny... poprostu faceci nie mysla tak jak my :P im trzeba wszystko ladnie wytlumaczyc i najlepiej dolaczyc obrazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze w tyg moj nie ma ochoty zmeczony jest, rano o 5 wstaje wraca do domu na 18 :o wiec w sumie sie nie dziwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ale sie napisalyscie w tym tygodniu troche malo pisze ale jakos tak nie mam czasu i caly czas jestem zmeczona i spiaca ale czytam was na biezaca mam nadzieje ze sie nie gniewacie ? u mnie wszystko dobrze piesi dalej bola ale to tak ze najchetniej to bym je wyciela :) oczywiscie zartuje wszystko dla mojego maluszka jestem w stanie przezyc :) ❤️ mldlosci jeszcze nie mam ale pewnie w krotce sie pojawia przy pierwszej ciazy mialam gdzies tak kolo 7-8 tygodnia a ja mam 6 tydz. staram sie nie zamartwiac ale strasznie sie boje zeby sie nie stalo tak jak za pierwszym razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia... no wkoncu :D :D czyli wszystko u ciebie oki :) bylas u lekarza?? napewno wszystko bedzie dobrze, duzo wypoczywaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) ja sie zastanawiam czy isc jutro na bete i sama nie wiem ja juz wogole nic nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota u lekarz jeszcze nie bylam bo jednak jeszcze poczekam bo tutaj sie idzie w 8 tygodniu ale mysle ze pojde wczesnij musze to zalatwic w przyszly tygodniu bo nie wytrzymam :) te mysli mnie zabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
onaxyz---> szczerze powiem, że jeśli jesteś przekonana, że to nie ciąża i możesz jeszcze poczekać z testem, bo nie musisz już wiedzieć, bo np. masz taką pracę, to beta nie bardzo ma sens...ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie jestem przekonana jak bym byla przekonana ze w ciazy nie jestem to bym nie poszla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona....ja bym zrobila badanie krwi, napewno nie moglabym sie doczekac ...ale zrobisz jak zechcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza .... to akurat da sie przeskoczyc :D ::D co jej to da ze bedzie czekac...nic tylko sie biedna stresuje a zrobi test i bez wzgledu na wynik bedzie spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×