Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

szczeze ja sama jeszcze 3 miesiace temu nie wiedzialam kiedy sa dni plodne i nie a tym bardziej co to jest owu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nio nie wiedzialam nigdy mnie to nie interesowalo ale......... ale szybko w ciaze zachodzilam a teraz wiem a nie zachodze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym i tak źle i tak nie dobrze a ja bede dalej obliczala i liczyla ze moj M sie zapomni albo zdecyduje na dziecko. Bo chya nie mam innego wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza :D :D masz racje bo my wczesniej akurat w te nieplodne albo najmniej plodne tarfialismy :D :D teraz sobie postanowilam ze bedzie w ten najlepszy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie powinien wykazac ale czy tak faktycznie bedzie to nikt nie jest w stanie Ci tego obiecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to sie raczej nie da na luzie chyba ze pijana przez caly miesiac bedziesz chodzila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie nie marw sie na zaps zrobisz a jak Ci nei wyjdzie (bron Boże) to po kilku dniach jeszcze raz zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciaza...dlatego chce w tym cyklu na maksa dni plodne wykozystac i wtedy bede czekac...zobaczymy co wyjdzie bo tak dziabnac dni plodnych i tez czekac...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraaz wszystkie wykorzystajmy nasze dni plodne na maxa i bedziemy wtedy czekaly razem a o czym bedziemy mialy wtedy pisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe moj juz nie gada tylko od 3 mies zawsze grzecznie w srodku konczy :D :D a ze czlowiek nie chce sie stresowac i nie mysli o dniach plodnych to takie sa efekty ze i tak nic z tego :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×