Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

iza, to zrób ten test, ja teoretycznie też bym mogła, jutro dopiero środa, więc jeszcze zobaczę, dużo się może do pt zmienić, np. rano przyjść okres ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza nop ja licze na wpadke chociaz z dania na dzien coraz mniej:/ pobawisz sie troche i odstresujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My 4 miesiąc można powiedzieć że drugi tak intensywnie,a już zaczynam świrować czy wszystko jest ok już sobie wmawiam milion przyczyn, kurcze czemu to nie jest prostsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w sumie na upartego moglabym jutro zrobic test ale ze moj maz siedzi w domku to nie zrobie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja tak samo, ale nie chce..za wcześnie jutro zdecydowanie, to już w pt bardziej, to ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiekszosc kobiet tak ma ze zaraz zakłada njgorsze, no ale w sumie mogło by to jakos szybciej sie toczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to iza pozostaje ci tylko sie odblokowac psychicznie i sie uda chociaz kto wie czy juz nie jestes w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, własnie chodzi o to, że natury niemożna na siłę pospieszać, bo szczególnie do terminu okresu, to wiele niekoniecznie dobrego może się zdarzyć, więc lepiej dla spokoju pscyhicznego nie wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, to spokojnie, jak już macie dziecko :), to na prawdę norma strać się nawet rok, wiem wiem, że ciężko w to uwierzyć, ale tak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale jak się mocno chce to ciężko jest nie myśleć mój mąż na mnie już krzyczy mówi że zgłupiałam, bo wymyślam jakieś testy, temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi chodzilo o to zeby szybciej w ciaze zachodzic a nie po kilka miesiecy sie starac ja mam 2letnia córke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nop w sumie to racja ale jak nie chce to szybko raz dwa a jak chce to nie zawsze tak kolorowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli masz podwyższoną temperaturę...iza, ja Ci radzę jeśli się bardzo stresujesz zrobić ten test w piątek, ale pamiętaj że wynik jeszcze może być niewiarygodny, no ale za kilka dni możesz powtórzyć, no ale zrobisz jak uważasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, oj różnie, ludzie świadome starania zaczynają i bywa, że w pierwszym cyklu wychodzi, a inni latami bez zabezpieczenia na luzie i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie w sumie nad tym nie glowie bo mnie to tak jakby nie dotyczy bo w sumie te 2 razy w niby plodne dni to fart, a ty wczesnie jpisalas ze tez tylko raz czy dwa w plodne i nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie np mój brat który ma 21 lat za 8 miesięcy zostanie tatusiem, oczywiście ciąża nie planowana, wpadka, jeden raz i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak monia, wcale nie tak łatwo jest trafić, bo jak np. jest seks 10, 11 dnia cyklu, a owulka powiedzmy 15 dnia cyklu, to wcale nie tak takie duże prawdopodobieństwo ciąży, plus miałam zapalenie, to też nie pomaga...no nie wiem, cholera wie, jak to jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×