Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

heh moze to nie twoja psychika a tak faktycznie jest no niech boli byle by @ nie bylo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Monia, hej Migotka Chyba znamy się z innego forum,widzę że nie jestem sama w oczekiwaniu na @, mam termin na ok 31.12- 01.01, też już się nie mogę doczekać, te dni strasznie się dłużą, a wy chyba kobietki też gdzieś w tych dniach oczekujecie @. Oczywiście trzymam za was mocno kciuki, zeby nie przylazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra już nie świruje ;), jak to jednorazowa akcja i zaraz przejdzie, to robię test, jak nie będzie okresu dopiero w ndz, a jak będzie się powtarzać do piątku, to w piątek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej izabellka! :) Miło że napisałaś :). No my obie, teraz i Ty mamy mieć 31 grudnia, 1 stycznia okres :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie jestesmy już 3 oczekujące:) A jak wasze objawy, macie jakieś przeczucie, bo ja coś czuję że się nie udalo, ale cyce mnie strasznie bolą już z 10 dni, no i lekkie ukłucia w brzuchu. Migotka a mierzysz temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie jestesmy już 3 oczekujące:) A jak wasze objawy, macie jakieś przeczucie, bo ja coś czuję że się nie udalo, ale cyce mnie strasznie bolą już z 10 dni, no i lekkie ukłucia w brzuchu. Migotka a mierzysz temperaturę? Bo u mnie 37,1 dzisiaj była ale to jeszcze o niczym nie świadczy bo mi tempka spada w dniu @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam w sumie zadnych objawow sutki mnie troche bola i od czasu do czasu mam jakby skurcz w dole brzucha:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, nie mierzę temperatury, bo mój termometr świruje ;), no ale mam bóle podbrzusza jak na okres, czas takie ciągnięcie...ale spokojnie niedługo się okaże :), piersi zupełnie nie czuję, żadnego bólu tak jak zawsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sie przytulalismy z 18 na 19.12. i jestem pewna ze juz bylo po owu i tez mam wrazenie a wrecz próbuje sobie wmowic ze nic z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak jest dokładnie dziewczyny z temperaturą powinna być w ciąży już na początku powyżej 37 stopni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze zawsze jest jakaś nadzieja, ale i tak jak zaczyna mnie cos pobolewać w brzuchu to już myslę że nic z tego, my się przytulaliśmy w 9, 10,12, 14, 16 i 18 dc, i chyba owulkę miałam 17 dc bo robiłam testy owulacyjne no i tempka mi już wzrosła 18 dc, Potem przyplątała mi sie jakaś grzybica i już trzeba było przerwać przytulanka, a miały być w tym miesiącu co dwa dni Zamierzam testować w Sylwka, bo nie wiem czy iść gdzieś na imprezkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co migotka temperatura podwyższa się zawsze po owulacji jeśli wystapiła i kilka dni przed albo w dniu @ spada ,nie zawsze musi być 37 stopni może być 36, 8, albo 36,9 zalezy jakie kto ma temperatury w pierwszej fazie cyklu, ważne aby po owulacji podniosła sie o kilka kresek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iza, no to dobrze wyszły starania skoro miałaś owulkę 17 grudnia, nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to nic nam nie pozostaje jak czekanie:( a temp powinna byc podwyzszona od owu i utrzymywac sie przez 18 dni wtedy wiadomo ze ciaza jest a jka ciazy nie ma to pare godzin przed @ temp spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli jest ciąża to temperatura nie spada aha i ważne żeby mierzyć zawsze zaraz po przebudzeniu przed wstaniem z łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwon555
ja tez liczę, że może sie udało :) tylko, że szanse mam żadne.....użyliśmy prezerwatywy..., bo były dni płodne.... niby taka decyzja..tyle, że ja bym chyba chciała.......jakoś tak podświadomie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My nie zabezpieczamy się od lipca, czasem seks w płodne, oprócz jednego miesiąca, ale faktyczne starania dopiero pierwszy cykl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×