Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

teoretycznie w czasie owulacji też można, ale tu już decydują godziny, a pewnie i minuty, żeby się wstrzelić jeszcze o czasie :D Patrzę na siebie, tylko różnie bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, chciałam Cię tu publicznie pochwalić ;), że się strasz nadal i niczym się nie martwisz :D. Normalnie szacun :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Witam!!!!!! co u was kobiety nowego slychac???:D U mnie nic w sumie specjalnego brzuch czasami lekko pobolewa sutki jak dotykam to tak jakby mi ktos igielki w nie wbijał a po za tym jest wszystko normalnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia hej, na razie nic nowego, stara bida :D. Czekamy na coś nowego ;) A Ty monia, to coś podejrzane masz te bóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh czy podejrzane to nei wiem ale mysle ze to troszke moja psychika tak dziala tylko nie wiem dlaczego skoro jestem pewna ze bylam po owu:/ A no co nowego czekacie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej na kogo, już Ty wiesz na kogo ;) bo ja wiem, czy psychika, okaże się już niebawem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, Ty pewne być nie możesz owulki :D, jedynie może mieć przeczucie, bo przecież pisałaś, że jej nie czułaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nop wiekszosc ludzi na kogos czeka:) a wiesz jak t ojest nie mialam objawow owu ale jakos mam przeczucie ze juz bylo po:/ a jak z toba wszystko w porzadku??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebawem to fakt ale tak bardzo sie nie moge doczekac ze chyba jeszcze tak nie mialam staram sie o tym nie myslec i wmawiam sobie ze nic z tego nie bedzie zeby sie uspokoic:p wiem chore ale przynajmniej ten tydzien jakos musze przetrwac:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jka ten cykle bedzie trwal jak popszedni to 2 dni byly po owu a @ ma byc 31, a jak 30 dni to owu byla w sumie w ten dzien co byly igraszki i bedzie 1.01.2011. Ale przypominam sobie ze troszke mnie brzuch 17 pobolewal i mysle ze owu byla wtedy ale nie jestem na 100 pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak dopisuje humorek :). mam nawet luz...plan mam taki, że jak w pt, sb nie dostanę okresu, to w niedzielę rano zrobię test...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow no t otrzymam kciuki za 2 kreseczki:D i mam nadzieje ze sie udalo:) co ja pisze napewno sie udalo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z terminem dokładnie masz jak ja :D, ja bardziej 31 grudnia powinnam dostac, ale 31 grudnia, czy 1 stycznia, to żadna różnica, tak na prawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyś miała rację :D, ale powiem Ci szczerze, że na prawdę ciśnienia nie mam, aż się sama sobie dziwię :D, wiadomo wolałbym żeby była już ciąża, ale starania są całkiem fajne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i od wsumie świat nie mam apetytu mogla bym calymi dnaimi nic nie jesc:/ nop niby dzien w tą czy w tą t ożadna różnica ale dla owu to juz jest. Ech jakos czas zleci i wszystko sie wyjasni czy beda 2 kreski czy nie. Dorota a co u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedyne co na razie mogę stwierdzić i z czego się cieszę, to jak pisałam wczoraj nie mam tego brązowego plamienia ani trochę, więc jest dobrze, że nie ma infekcji raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiem własnie dlatego nie zamierzam sie tym przejmowac. a najlepsze jest to ze te bole o ktorych ci pisalam wczesnie jw poprzednich ciazach nie mialam dlatego teraz jestem zdania ze to moja psychika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, przecież każda ciąża jest inna, sama to pisałaś :D Ja od poniedziałku 20 grudnia w sumie do wigilii do końca dnia, miałam takie wyraźne bóle podbrzusza, momentami jak na okres, momentami takie ciągnące, ale w zeszłej soboty, to bardziej, coś tylko momentami za boli, więc cholera wie, co to jest, było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby infekcja nic takiego, ale ewidentnie to ona mi okres przesunęła na początku listopada, po później bo wyleczeniu dostałam ją co do dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×