Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

iza, wiesz kto wie czy raz, może raz, może nie, w tych sprawach nigdy nie wiadomo, czy ludzie mówią prawdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie my predzej zgłupiejemy niz zaciążymy naprawde to pomalu zacyzna sie przeradzac w paranoje przynajmniej u mnie dobrze ze to tylko ten miesiac taki byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze jeszcze nie ma takich testów co na drugi dzień po zapłodnieniu wykrywają ciążę fajnie by było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dorcia! łobzie pisz coś ;) iza, dobrze że nie ma takich testów co w 2 dzień po zapłodnieniu wykrywają ciąże, po po pierwsze jeszcze jej nie ma ;), a poza tym wiele jaj nie zagnieżdża się i zostaje straconych, mimo że mogła być ciąża, mądrze się, no ale takie są fakty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak migotko masz rację,:) a tempka zmierzona po południu jest niewiarygodna bo zawsze jest podwyższona,więc musisz rano mierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawse mam sluz przed@ a dzis nie mam(??) a jak bylam w 1 ciazy to 37st utrzymywalo mi sie pod pacha przez 3 tyg ale nie wiedzialam ze w ciazy jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, jednak jest różnica 34 stopnie, a 35 stopni ;), przy 34 już powinnam czuć się wyraźnie źle, a tak nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qfa czytamwas pol godz juz... a u mnie nic zadnych objawow na cokowiek :D :D tab. wczoraj skonczylam brac i wsumie tak ysle czy dostane po nich okres wczesniej czy normalnie 3.01 :P ale jak juz postanowilam w sylwestra robie test :P:P a od 1.01 juz nie mysle o niczym :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×