Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

szczerze to wolę dostać okres przez zrobieniem testu niż zobaczyć jedną kreskę i po chwili nadchodzący okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
czy jesli ciagle chce mi sie siku to moge byc w ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
czy jesli ciagle chce mi sie siku to czy moge byc w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, od spania raczej nie bolą ;). tak wiem, ze nie ma co wracać do tego co było, tylko tak sobie przypomniałam, że dałam się wtedy lekko wkręcić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o czym mowisz tez nieraz dam sie wkrecic:P tez jestem tego zdania ze lepiej ujrzec@ niz jedna kreche. od wczoraj mnie tak bola po bokach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtedy to sama się wahałam, czy zrobić, ale chyba na topiku eviki mnie zbałamuciły ;), ale byłam usprawiedliwiona, bo już nie pamiętam kiedy miałam to 6 dniowe opóźnienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odnośnie bólu piersi, to jestem kompletny laik, bo mnie to nawet nie wiem, czy kiedyś bo0lały, no może kilka razy sutki, ale tak całe, no nie pamiętam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezłe nam sie teraz daty z tym testowaniem zgrały :D, ale w tym momencie czuje spokój wewnętrzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki...to do sylwka :D moncia...mnie czesto bola o roznych porach cyklu...wiec u mnie to nie jest zadne z objaw... migotka...skoro uwazasz ze nie jest czas to nie rob...ja jestem prawie pewna ze ciazy nie bedzie ale mma postanowienie i sie nie ugne:D a pozatym chce sie opic na stary rok :D wiec z jedna kreska bedzie mi latwiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybyśmy byli sami na sylwestra, to może fajnie by było zatestować tuż po północy ;), ale że nie będziemy sami, choć kto wiem, bo przecież ma być u Nas ciężarna, mogę nie przyjechać ;)...no to jak nie będziemy sami, to i tak jakby mój mąż się dowiedział o ciąży, to nie wiem, czy w euforii by się im nie wygadał, albo ja ;), a raczej jakby co to chcemy, to zachować na razie dla siebie ;), no albo bym była smutna, bo jedna kreska...ale 2 stycznia, to niedziela, dzień wolny, więc tez fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez wczesniej nigdy nie bolały a....... to teraz sobie poczekaj spokojnie i jak ktos ci bedzie pisal zebys zrobila to nie rob;) a my poczekamy na twoj wynik. dorota to masz to samo co ja tez jestem pewna ze nie jestem w ciazy i doszlam do wniosku ze nie mam po co testowac ale czekam na wasze wyniki z niecierpliwoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, tak trzymaj! ustaliłaś sobie i dobrze, że jesteś konsekwentna, bo niestety trzeba też zdroworozsądkowo do tego podejść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, nie będe przyspieszać, a Ty miej więcej wiary, bez wkręcania się, ale wiara być musi :), dorcia tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka :P:P tak tak mam wiare ze mimo cysty i braku owulki jestem w ciazy :D :D.. a u nas na ulicy od tyg maja sylwka :d takie odglosy ze szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz nawet nie chce mi sie myslec na ten temat bo głowa mnie zaczyna bolec:/ ale paskudny dzien dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, a cysta to dokładnie wiesz, że niczemu nie przeszkadza, a napewno nie ciąży :P, nie miałaś monitoringu cyklu, więc nie wiem, czy była, czy nie owulka, a testy owulacyjne bywają lipne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
nie, okresu nie mam, bola mnie piersi i to ciagle latanie do lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marischa...a ile masz spoznienia? masz zawsze regularne cykle? moze zrob test bedziesz spokojna a najlepiej mykaj do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marisha19
spoznia mi sie 2 tyg, jakos ciezko mi test zrobic bo sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Heh...no i znowu niemiła niespodzianka, właśnie zauważyłam różowo-czerwony śluz na papierze, właściwie wyglądało, to tak jakby się okres zaczynał, tylko że o co najmniej 2 dni za wcześnie, super...więc raczej o ciąży w tym cyklu mogę zapomnieć...muszę zbadać hormony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, no ale posmucę się teraz no nowego roku, a on nowego roku znów konkretne starania, nie ma to tamto...tylko po prostu przykro, że jak czekam na ciążę, to takie dziwne sytuacje mnie spotykają, a to tydzień opóźnienia, a to 2 dni za wcześnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej iza! Oj wiesz raczej nie mam złudzeń...ale mam dystans, więc nie martwi mnie to, że w cąży nie jestem, tylko bardziej gdzieś w głowie kołacze mi się, że coś nie do końca z hormonami mam ok, obym sie myliła...bo po 10 grudnia byłam na USG dopochwowym i wszystko jest jak najbardziej dobrze... A Ty jak się masz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×