Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

a wiesz juz odpuszczam sobie komentarz na ten temat bo tylko bede nerwy strzepila niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za czasów studenckich, to często były akcje, że sporo osób nagle rezygnowało z jakiś wyjazdów wakacyjnych, a tydzień, 2 wcześniej zarzekali się, że jadą na bank :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak niechce z kims gdzies jechac albo isc to mowie od razu ze nie mam czasu albo nie bede go miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze że tak mówisz, ale ludzie tak często nie potrafią, albo nie myślą o tym poważnie, tylko zdaje im się, ze w każdej chwili mogę zrezygnować, nie myślą o innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam baby :P migotka...to juz okres masz na maxa:( szkoda moncia...no jeszcze my zostalysmy...ale mamy dluzsze cykle to jeszczs czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dorka! ;) no macie masz ;) a tam szkoda, szybciej się zaczął, to szybciej się skończy, zdecydowanie wolę tak niż jakbym o miała dostać w sb, ndz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem naznaczona tym okresem odkąd go mam, to zawsze cholerstwo przyłazi, w każdym miesiącu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz lezy pod koldra to znaczy spi :D :D a ja pije 2 goracy kubek i kaawa sie robi jak to nie pomoze to do starego mykam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorkiem mnie brzuch bolal myslam ze dzis okres na 100% dostane a tu nic...nielubie tego czekania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokój z tym bólem brzucha...mnie dziś w noc jajniki napierdzielały, ale chociaż wiem dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama nie wiem, nic specjalnego nie chce mi się :D. jakaś sałatka pewnie, deser, ale musze coś na ciepło też ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×