Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

godowa??? ty to masz porownania ale neich bedzie:P a zobaczysz nim sie obejrzysz i zaciazysz a wtedy go niedopuscisz do siebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad wiesz czy go dopuszczam czy nie nasze przytulanki sie nie zmienily:P urocze??? to sa male kociaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu jak jest u Ciebie z tym śluzem wyglądającym jak sperma :P tzn,że jest taki bardziej płynny,wodnisty?u mnie taki był kilka dni temu (na majteczkach lekka plamka jakby z wody),a teraz coraz więcej mam takiego biało-kremowego,gęstego,ale niestesty zawsze obserwowałam śluz płodny,więc nie mam pojęcia czy mój nie jest teraz normalny jak przed @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wlasnie taki jest wodnisty mozna rzec ze przeźroczysto bialy i tez na bieliźnie jakby woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w domciu:P odpoczne bo taka niewyspana jestem i powoli bede sie zbierac:P... wypilam dzis juz 3 kawy i teraz mi siedza na zoladku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jakis czas bole podbrzusza jak na miesiacke tylko lżejsze a poza tym nic dlatego stawialam na to ze nei wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniu a dokładnie w dniu Twojego testowania miała przyjść @?Jak długie masz cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota 3mam kciuki zeby bylo wszystko w jak najlepszym porzadku:) aniula cykle miam roznie listopadowy trwal 29 dni a ten liczylam na 30dni i w 30 dniu mialam dostac@ zrobilam test i blada kreska ktora sciemniala;) mam nadzieje ze tez tak bedziecie mialy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczy masz regularne ;), ale ja w sumie też, tylko to jeszcze o niczym nie świadczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czekam na Dorote i wlasnie skonczylam robic sobie nowe wzorki;) ciekawe co tam u niej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ciekawe, niedługo powinna się pojawić. a mi masakrycznie szybko schodzi lakier z paznokci, nie wiem jakiś lewy jest, czy co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ogólnie lakier na naturalnej plytce paznokcia trzyma sie do 3 dni, a na masie nawet do 2 tygodni tylko juz po tym czasie sie sciera ale bardzo malo widocznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×