Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

migotka81 nie chcę się nakręcać,ale przy moich poprzednich ciążach także starałam się po jednym cyklu,dlatego mam taką cichą nadzieję,że i tym razem tak będzie :)Co prawda minęło parę lat,organizm już nie taki młody hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz niktorzy staraja sie jeszcze dłuzej, ale nie patrz na innych tylko na siebie. aniula a ile maja twoje dzici?? Moja corka ma 2 lata i 3 m-ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula, no z owulkę, to nie wiesz dokładnie, ja mam niby krwawienie i bóle zazwyczaj i też mi się zdaje, że jest 14, 15 dc, ale w następnym cyklu zawsze może być inaczej...dlatego lepiej starać się i po domniemanej owulce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
no wlasnie nie znam przyczynytak dlugich cykli. ostatni mial 37,ale takie po 30,33 dni tez sa nawet czesciej. mam dosc nieregularny tryb zycia. czasami bywam zmeczona, bo zdarza mi sie pracowac po 12h. wstaje mega rozne od 4 rano do 9gdy mam wolne;) moze to tez na to wplywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri----> Monia ma rację, nie patrz na inne kobiety, bo jest dużo dziwnych przypadków, zdrowe starają się długo, a te np. PCOS szybko zachodza i na odwrót...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
no lekarka zalecila monitoring cyklu, zeby poobserwowac co sie tam zadziewa:) mialam przerwe we wizytach u gin, prawie 3 lata. zrobila tylko cytologie ostatnio i ok. no i usg, na ktorym zobaczyla to cialko zolte i powiedziala, ze wyglada na to ze owu sie pojawila. ide 18 i 25 stycznia wiec zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri---> nie wiem czy tryb życia ma wpływ, no może permanentny stres... jak masz 37 dni, to już za długo. pójdź do gina dla świętego spokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
no dokladnie tak jest. ale zawsze obawy sa. poza tym mysle, ze gdybym miala 21 ta owu-tak jak mi sie wydawalo, i 22 sie kochalismy to dzis ten wynik testu powinien byc dodatni, nie? a te 20-30%szans na zajscie zdrowych kobiet podczas jednego cyklu troche zalamuje:| sstrasznie malo:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia231 to rozumiem,że jesteś obecnie w trzeciej ciąży?Moje dzieciaczki mają córcia 9,5 a synek 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bardzo mozliwe, że miałaś 21 dc owulkę, bo masz długie cykle...a kiedy to dokładnie było, może było za wcześnie na test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
zobaczymy. no i poza tym stresujaca mega praca. no i odzywianie tez nie jest super. ale moze przyczyna tkwi zupelnie gdzie indziej? moze hormony?bede to obczajac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my teraz będziemy mieli 2 cykl intensywnych starań ;) no mało 20, 30 proc. ale to raczej prawda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
no ostatni cykl mialam 37. obecny zaczal sie 5XII. no i 21XII tj17dc czułam mega bóle w dole brzucha i dwa razy mialałam mocne uczucie wilgotnosci(nawet pomyslalam, ze dostalam okres-nie znam sie na sluzach jakos mocno, ale wydaje mi sie, ze byl plodny) i nastepnego dnia sie kochalismy regularnie az do 28. no i dzis zrobilam test b. rano. ale jak robilam to nie zabarwial sie tak rowno jak zawsze. no i zawsze jedna kresa pojawiala sie szybko, a dzis wolno. jakis dziwny ten test mi sie wydawal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riditik nie wiem jak pozostałe dziewczyny,ale ja nigdy nie robiłam żadnych wykresów,pomiarów etc.Dni płodne obliczałam(może wyda Wam się to dziwaczne i "babcine") licząc po 10 dni od pierwszego dnia cyklu.Przy obydwóch ciążach ta metoda się sprawdziła i tym razem tak obliczyłam.A co do dni płodnych to u mnie się pojawia śluz typowo płodny i nigdy nie notowałam,który to był dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri---> Powiem Ci, że test już mógł wykazać, ale mógł jeszcze nie wykazać...Rozumiem, że okresu jeszcze nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula, ja też liczę głównie na palcach i w pamięci te dni :D, no ostatnio na net mama :D, też czuję po śluzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
no ja tez skrupulatnie niczego nie notowalam. nawet pierwszych dni miesiaczek. tak jak pamietam to na oko sa miedzy 30a 40. obserwuje ostatnie no i te ostatni sa miedzy 30 a 37, dzis jest 31. aniula moze mimo wszystko masz bardziej regualrnie to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
migotko81 jeszcze nie mam:):):):):) i mam nadzieje, ze nie bede miec;D:D:*:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia231 mam nadzieję,że mi także się uda :)Życzę zdrówka dla córeczek i fasolinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri----> Może Cię to zdziwi, ale Ty też masz regularne, bo do 10 dni wahań przyjmuje się, że ma się regularne :D. Tylko jednak powyżej 35 dni cykl, to już jest zdecydowanie za długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri----> To spokojnie czekaj, tylko nie rób jutro testu, za szybko po tym pierwszym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
riditiki miejmy nadzieje ze nie przyjdzie bo w smei ma byc;) aniula dziekuje wam tez zycze zdrowka i jak najszybciej fasolki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×