Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

riditik może masz rację,ja jakoś nie miałam problemów z cyklami,no może po ciążach,ale to normalne.A czy zauważasz śluz płodny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
te 10 dni naciagniete jest, bo 18 i 28 to tez 10, a 18 to jednak za krotko;) oj zafasolkujmy, trzymam za nas kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri----> Masz rację 18 dc, to za wcześnie ;), ale to chyba bardzo rzadko się zdarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
aniula jak nie przyjdzie to test powtorze w czwartek, jak wytrzymam to w pt oczywiscie,ze dam znac. staram sie 3 cykl no i znalazlam moje branie dusze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
wyczytalam tez, ze warto zbadac prolaktyne, bo ona tez ma duzo do powiedzenia i ze czesto plata figle;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ri---> No właśnie ja chyba w lutym się wybiorę na badanie hormonów. USG wyszło mi rewelacyjnie, ale co do hormonów, to nie mam pojecia, jak jesat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula nie mialam przeczucia ani objawow (oprocz sluzu wygladajacego jak sperma ale nie bardzo bralam go pod uwage) zrobilam 31.12. bo mialam dostac @ a jak nie dostalam to zrobilam i wyszedl pozytywwny:) migotka ja nawet po 5 dziennie pilam jak w ciazy nei bylam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
staram sie myslec:D pozytywnie;) ja wlasnie naczynka wycieram:) bede bywac tu tak czesto na ile czas mi pozwoli, ale topik juz jest w ulubionych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość riditik
ja tez witam i milo mi bardzo:) ja tez trzymam w koncu kiedys bedzie ten zloty strzal:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,że nie mam co testować za wcześnie,bo mi zawsze testy pokazywały się negatywne przed planowaną @,a po terminie już pozytywne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny niedługo się okaże :) Ja jakby co testuję dopiero pod koniec stycznia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem,że z testowaniem nie mam co się śpieszyć,pozytywne wychodziły mi zawsze dopiero po planowanej @,a te za wcześniej negatywnie(nawet jak już byłam w ciąży)Dlatego niektóre staraczki załamują się negatywnym testem niepotrzebnie,bo częst są po prostu wykonywane za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniula---> dokładnie taką samą mam teorie i każdy dobry lekarz Ci to powie ;), że najlepiej test zrobić przynajmniej kilka dni po terminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×