Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

...mam od listopda kalendarz gdzie zapisuje wszyskie moje dzinne dolegliwosc:D :D i wiesz ze to calkiem calkiem spoko jest mozna sobie wrocic kilka dni czy tygodni to tylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie od lipca każdy cykl jest dziwny :D...jak okres będzie skąpy ;), to możesz ewentualnie zrobić test, choć nie polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdziwniejsze bylo to ze w dniach gdy powinnma dostac @ bolal mnie brzuch jak na @ tylko o wiele lzej i dlatego jakies nadziej milam ze sie udalo:P:P ale rozczarowana albo jakos smutna nie jestem...chyba brak tej cysty tak na mnie zadzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisywanie jest dobre, ja za młodu zapisywałam sobie pierwszy dzień okresu, teraz już mi się nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okres jest normalny:P:P:P puki co:P:P wiec nie ma sensu robic testu czy wogole myslec ze to nie okres:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba mieć nadzieje skoro są starania :), no jakąś rewolucję hormonalną, to przeszłaś, ale spoko skoro nie ma cysty, to już cykl powinien sie wyregulować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mysle ze w tym cyklu pozbylam sie cysty bo od 12dc te bole brzucha:P:P..o czich staranich piszesz:P bo mysle ze ni o moich bo u mnie ich juz nie ma:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powaznie od swiat jest przerywaniec:P:P ale woole nie zaluje:) ciesze sie ze bede mogla odpoczac ..bardzo sie ciesze:D ... chociaz jeden cykl a najlepiej 2 lub 3 ale zobacze jeszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:), heh wiesz tak realnie czuję, że szanse są tak pół na pół ;), bo chyba inaczej być nie może ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka...wiesz nie wiem ile to potrwa ale ciesze sie na ta przerwe:P:P a jak dlogo bedzie trwac? moze az moje cykle wroca do normy ? moze az bede czuc owulke? a moze tylko kilka dni? zobaczymy ale wy i tak nie mozecie mi doradzic bo to ile czasu potrzebuje musze czuc sama:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D co do cila to bym nie powiedzial bo 2 mies plata mi ono figle:D a jak ty sie czujesz? nadal masz te bole jajnikow o ktorych wspominalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz dokladnie dnai owulki nie...ale wiedzialam ze nadchodzi bo mnie przez kilka dni w okresie okoloowulac. bolaly piersi ... wiec nie czulam co do dnia ale wiedzialm kiedy powinny byc przytulanki a potem po @ sprawdzalo sie ze ostani dzien bolu to byla owulka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale zobaczę, jak będę czuła owulkę ok. środy powinna być...ostatnio ją czułam takim charakterystycznym bólem podbrzusza ze 2 h wieczorem, ale plamienia nie było, a często też je mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to z tego ze niezawsze sie udaje:P:P:P ... luknelam w moj kale i wychodzi na to ze owulke milam okolo wigili a wtedy walsnie byly wieksze stranka i co i nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ten cykl liczę na 28 dni i tak mniej więcej płodne wyliczam, ale cholera wie, jak będzie :D, więc starania są już tuż po okresie i mam nadzieje, że do okresu będą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak zrob az do okresu stranka...bo nigdy nie wiedomo czy @ przyjdzie w terminie:) ....dzis sie o tym przekonalam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×