Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

...wiesz niby ja wiedzialam od zawsze ze onn jest ginem ale jakos tak...a dzis mi w pracy babka mowie ze on jest naprawde super i ze on jej synka na swiat sprowadzil:D :D i po co mma chodzic i czekac w kolejkach jak po znajomosci lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ogólnie, to ja strasznie źle reaguje na niewyspanie, nawet jedną noc, mogę mniej zjeść i chodzić trochę głodna, ale jak nie śpię w nocy, to później w dzień słabo funkcjonuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, nie odkładaj za długo ;), przecież lepiej się wcześniej skonsultować, może Ci coś doradzi na przyszłe starania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj spokój z tymi tytułami, i nie oceniać tak szybko Ty specjalisto od ginów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najważniejsze żeby lekarz był kompetentny, bo jak nie jest super komunikatywny, no to cóż szkoda, ale to nie jest najważniejsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poważnie dorcia, to dobrze Ci sie trafiło, bo mieć wtyki do dobrych lekarzy, to nawet za granicą fajna sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...niom udalo mi sie :D a ja jakos nie chcila sie dopytywac czy i jak on przyjmuje...ale jak mi zaproponowali to co innego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie...tylko o cyscie wspomnilam :P:P i o 2 godz. czekania i o tym ze kazal mi zyc do wizyty lub @ jakbym byla w ciazy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie wracamy:D :D do pl :D moj maz jest tu jakies 15 lat tu ma syna ...tu jest jego praca dom zycie i ja:D... nie planujemy do pl wracac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, wiesz może jakoś niefortunnie mu się powiedziało z tym, że masz żyć jak byś była w ciąży, pewnie nie miał czasu rozwinąć mysli ;), podejrzewam, że myślał, że to się szybko wyjaśni, a przecież kobiety czasem i dużo więcej niż 35 dni czekają na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota Witam!!!! Odpoczywaj kobito teraz jak tylko mozesz śpij leniuchuj i miej wszystko gdzieś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach juz sie tym nie przejmuj bylo minelo @ masz cysty nie ma mozesz spac spokojnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech juz niewazne czy chcaca czy nie i co mial na mysli ... ale skoro nie pozwolil zadnych lekarstw brac i nie przeziabic sie brac folik i nie pic kawy to wiesz :D :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×