Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Hej edzia! :) Jak się masz? :) A co u mnie jakoś leci, może nie najlepiej, ale humor mnie nie opuszcza :) Dorcia, wróci, tylko trochę się zlisiła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrabiaj edzia :-) u mnie okres niby jest ale go nie ma.. Migotka rozumiem o co Ci chodzi..naprawdę fantastycznie, ze znalazłaś taką babkę!!!!!! ja pójdę do gina pod koniec kwietnia a do tego czasu zero starań głupich-bo ja wtedy głupieję.. bo mam tego dość, na złość maż za mną łazi i zaczął skubany mi truć, ze teraz to będziemy "robić" dzidziusia nie po mojemu..tylko on chce już dziecko i on się postara zeby sie udało -jak sie usmiałąm heh..no to sie zdziwi...nie wiem kiedy mam plodne i juz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam u mnie spoko jakos leci jeszcze tylko 3 miesiace i ujrze swoje malenstwo juz nie moge sie doczekac a teaz to jeszcze tak wariuje w brzuszku ze czasami nie wyrabiam az mnie brzuch boli bo jak wystawi kolana to masakra :) tak mi zal ciebie bablinka ze nawet nie wiem jak cie pocieszyc ?? ja jak stracilam 1 dziecko to tez sie zalamamla i to bardzo ale podnioslam sie z tej tragedii i udalo sie 2 raz byc w ciazy i na szcze csie nie ma zadnych komplikacji ale z kaza glupota lece tylko do lekarza bo sie boje i pote jeszze to czekanie zeby miec 2 dziecko masakra ale ja jestem dobrej mysli i wiem ze ci sie uda :) a ty migotka to jestes fajna kobita zawsze umiesz na duchu podtrzymac nasza bablinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia ale ja nie straciłam dziecka tylko dostałam okres- spokojnie- będę życ :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, zleci do maja i będziesz mamuśką :) edzia, my z bąblinką mamy podobną sytuację, coś nas się czepia, miesza w cyklu, a teoretycznie jest ok...no ale ja zapewne w marcu zrobię sobie znów badania i wreszcie hormony, tak dla świętego spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musi zlecic do maja nie ma wyjscia a tym bardziej ze jeszcze pod koniec marca wybieram sie do polski bo mam pewne sprawy do zalatwienia i oczywiscie jakies male zakupki dla malenstwa :) wiem bablinka ze ty nie stracilas dziecka ale wiem co czujesz jak oczekujesz na @ ale bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nie kompletuj bo ja jestem w norwegii i tutaj jest tak wszystko kosmicznie drogiie ze chyba bym musiala milony zarabiac np wozek kosztuje taki z tanszych 4 tys zl a co z reszta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to zamierzasz w Polsce kupować rzeczy? tylko wózek przewieźć samolotem, to chyba ciężko, co? ;), choć wiem że się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochodem sie wybieramy z mezem do polski wlasnie jestesmy na kupnie audii a6 kombi takze duzy samchod i zrobie sobie zakupy wozka lozeczka i takich tam a reszte przywiezie mi moja mamusia :) bo sie tu wybiera jak urodze zeby mi troche pomoz napoczatku :) juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze coś takiego, że można przez net zamówić w Polsce i wysyłają za granicę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie nie ma co pzeplacac a na dodatek teraz trzeba oszczedzac bo zbieramy na dzialke :) a u ciebie jak tam samopoczucie ?? sa jakies znaki na @?? czy raczej nic ?? bo to juz niedlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mozna przez neta zamowic i wysylaja ale to sa duze koszty. nam jak moja mamka wysylala czesci do samochodu to zaplacilismy za wszystko ok500zl. a na dodatek szlo ze 2 tygodnie takze to tez nie jest za dobry pomysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mozna powiedziec ze nwszystkie mozliwosci przejzalam i za i przeciw i samochod jest najlepszym rozwiazaniem troche sie trzeba pomeczyc zeby do polski dojechac bo to az 2 dni w saochodzie 1500km plus plyniecie promem 7godzin masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy, no wiadomo jest drożej niż wysyłka na terenie Polski, ale często i tak się opłaca... edzia, ja mam zapalenie raczej, plamienie od tygodnia, większe, czy mniejsze, więc nawet o ciąży nie myślę...ale jak już pytasz, to teraz stwierdziłam, że jest zupełnie normalnie jak zawsze przed okresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samochód jest zdecydowanie najlepszą opcją, jak chcecie sporo większych rzeczy przywiedź, typu wózek, łóżeczko...ale jak tylko poleciec w odwiedziny, to zdecydowanie samolot :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko edzia powiem szczerze, że trochę późno mając na względzie Twój stan, ten wyjazd...tak wyszło z tym wyjazdem, czy celowo, żeby już z grubsza po zimie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze :-) :-) uda nam się los Migotkos w końcu!!!!!!! jak się @ nie rozkręci dam znaka -tymczasem idę do mego królestwa- czyli kuchni- zmywać i gotować obiados!! pa dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, pewnie że sie uda :), milego gotowania ;) ja też spadam... papa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka wiem ze moze juz troche pozno na ten wyjazd ale tak 23 marca musze sie zglosic do pani poloznej bo taki mam termin a po drugie mojego meza nie chce wczesniej szef puscic bo teraz ma taka odpowiedzialna prace i musi ja skonczyc a to troche potrwa a mysle ze bedzie wszystko dobrze najwyzej urodze na promie (oczywiscie zartuje ) :) widze ze juz sie zmywacie wiec zycze wam milego dnia buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka a co do twoich dziwnych plamien czy zapalen to ja tez milam tak bardzo czesto al na szczescie mi przeszlo bo zaczelam sie lepiej ubierac i leczylam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babki!!!! Migotko jak tam dzionek leci coraz bliżej@:) Bablinko dziwne to twoje plamienie lub okres ale trzeba miec nadzieje;) Edzia dobrze ze jest wszystko w porzadku u was:) U mnie jest git kolezanka byla dzis u mnie jest w 36 tc pogadałysmy sobie:P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monia! :) To se mamuśki pogadały ;) A wiesz dziwny ten cykl jest, zresztą jak każdy :D, więc tak na prawdę czekam na okres, żeby się szybko zaczął, nawet jutro i żeby się szybko skończył, to będę mogła pójść do tej nowej ginki i jakoś zacząć leczyć, to cholerstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejdiho, pozmywane pogotowane ale sama nie wiem co bym zjadła...brzuch mnie boli, kłuje jajnik fest, okresu brak,nawet te maluśkie plamienia na papierze ustały.. ej a może faktycznie się udało :P:P jak się pisze kłóje poprawnie ??? kłóje czy kłuje? hej Monia witaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja się nie martwię, bo mam strategię działania ;) bąblinka, może jednak zrób test, tylko może jeszcze nie dziś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie chcę zrobić ale jak co to w środę???zobaczymy jak bedzie z tym rozkręcaniem się... dobra odezwę się rano- miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinko tez jestem za tym bys zrobila test:) bo to plamienie to nie raczej implantacyjne bo inaczej testu nie kazali by robic w dniu spodziewanej@ ale to tylko moja mysl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×