Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Bąblinka, spokojnie :)...jak się bardzo stresujesz, to zrób ten test i już, najwyżej za 2, 3 dni powtórzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie, zwyczajnie, więc czekam tylko zeby okres szybko przyszedł i żeby mi się przez to zapalenie nie opóźnił....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już się nie stresuję :P a Ty jak się czujesz? jak obstawiasz szanse na ciażę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam panie z samego rana!!!!!! Widze ze Bąblinko nadal czekasz i masz dylemat??? Twoja decyzja zrobisz jak uwazasz;) Migotko nie martw sie moze @ sie nie opoźni i bedziesz mogla smialo zacząc znow starania od nowego cyklu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej monia! :) No właśnie wątpię, czy będą znów starania w przyszłym cyklu, raczej nie wskazane przy takim zapaleniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hej Monia- toś mi doradziła, że hej! :P a czułaś dyskomfort podczas bzyku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej ginki dopiero w marcu idziesz? jestem tak zakręcona że nie pamiętam dokladnie kiedy idziesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinka, no właśnie nie czuję nic, wręcz przez ostatnie cykle miałam ładny śluz że tak powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, no jakoś w marcu, nie wiem dokładnie, bo to zależy kiedy przyjdzie okres, ale jak w ten pt, sb, to pewnie jakoś ok. 7 marca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko zobaczysz co ci powie a nóż wam lepiej zrobi kilka dni przerwy ???:) Bąblinko do mnie o tym bzyku???? Jesli tak to konkretnie o co ci chodzi???? Ja jestem w goracej wodzie kapana to bym test zrobila a ty zrob jak chcesz i tak u nas znajdziesz poparcie co bys nie zrobila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia dobrze gada, już spokojnie możesz zrobić test :), no ale jak masz nieco nieregularny, to po prostu chłodno kalkulując lepiej zrobić jeszcze za kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Migotko jak oceniasz ten cykl moze jakies szanse sa przeciez zapalenie nie przeszkadza zapłodnieniu i nawet w ciazy mozna to wyleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąblinka, teraz to lepiej żebym nie była w ciąży, bo raczej spore zapalenie, choć szanse są bliskie zera, tak myślę...monia powiem Ci, że wolałabym nie odpoczywać, nie czuję się zmęczona staraniami, podobno są bez objawowe infekcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Migotko a wiesz ze jesli chodzi o ciaze to malo wazne czego chcesz???? Nie martw sie jak jestes w ciazy to zapalenie da sie wyleczyc jakie by onoo nie było straszne, a jak nie zaciazylas to i tak cie to kiedys czeka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no miałam opóźnienie ale to przez chorobę :P normalnie najdłuższy cykl to 30 dni, jutro 32 będzie, kurde dziewczyny nie wiem ale dziś kupię, ale który? różowy co pokazuje kreseczkę first response czy niebieski co pokazuje krzyżyk clearblue? Migotka ja mam jakieś bakterie co w cytologii wyszly wiec jak się udało to też nie fajnie ze takie mam cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinko kup jakikolwiek byle by pokazał pozytywny wynik:) a co do bakteri to nie martwcie sie tak nie wy pierwsze i nei ostatnie to przeżywacie Bablinko a kiedy chcesz zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bablinka, to ja Ci w takim razie radzę zrobić za 2 dni, ja chyba bym tak zrobiła ;). Ale będąc szczera, powiem Ci, że ja też nie miałam ponad 30 dni, a listopadzie miałam 34 dni, niestety to że ma się mega regularne, nie oznacza, że zawsze w każdym cyklu tak bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra- postanowiłam jutro rano zrobię jak będzie jedna to powtórzę najwyżej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia, ja czekam na bank do niedzieli spokojnie, a dalej nie myślę...bo na razie nie ma poco na zapas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie wydaje ze robienie testów ciążowych to sprawa indywidualna;) ale to tylko moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że indywidualna :D tylko jak się robi nieco później, to większa pewność że wyjdzie prawidłowy, tylko fakt czasem nie ma sensu czekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko chcialas powiedziec to czekamy do neidzieli:) e jutro juz czwartek to szybko zleci. bablinko zrob a pozniej powtorz jakby cos;) TRZYMAM KCIUKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×