Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

dobra Migotka Ty czekasz do niedzieli - ja zrobię jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nieraz nie ma sensu a nieraz jest zalezy kto jak na to patrzy, ach co bedziemy gadały trzeba czekac i wierzyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak Cię pacnę Migotka ..a skady Ty możesz wiedzieć...co tu antycypujesz...co?? wróżka nie jesteś! a może się Tobie udało a mnie nie hm? i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany Migotka i jej czarne spojrzenie na świat:p ale w sumei jak nic z tego nie bedzie to nie bedzie tez takiego zawodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pacnij mnie, wiem że może gadam głupoty :D, ale jestem z Wami szczera, tak myślę, czuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o masz nastepna co wy tarota stawiacie czy wrożycie z pasjansa???? ech babki normalnie ubaw z wami jest jak nie wiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotko to przestan do neidzieli czuc i miec jakie kolwiek przeczucia no i tak sie okaze i tak i czy jestescie pozytywnie nastawione czy negatywnie to i tak wyniku nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheehe, no baw po pachy, a ja się śmieję ale cały czas myślę...nie chce mi się oderwać a muszę kupić warzywa i do polskiego sklepu pójdę po kilka rzeczy i tam obok jest apteka to wejdę i zakupię TEST chyba pierwszy raz w życiu jak na filmach normalnie będę testować...bo teraz przez brak okresu mam większe nadzieje niż normalnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie nie zmieni wyniku, więc nie musze przed wami udawać, że wierzę, że się udało :D, co nie znaczy, że nie chce być teraz w ciąży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinko wcale ci sie nei dziwie ze masz nadzieje:) kup moze od razu 2 testy skoro chcesz za kilka dni powtórzyc, ach oby to bylo to az normalnei nie moge sie doczekac chyba bardziej niz ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze nei udajesz, ale my tez jestesmy szczere i niestety ja sie nei zgadzam z toba ale to nic bede wierzyla za ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie...wyniku nie zmieni.... niby niektóre kobiety mają PRZCZUCIE że sie udało, ja to przeczucie mam dziś.... ALE jak się nie udało to żegnaj forum- wezmę Wasze gg albo mejle i koniec na dłuuugo ze staraniami u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bąblinka, ja też się nie dziwię, że masz nadzieję, bo jak na razie, to dobry znak, ze okresu nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia to za testuj za mnie please...tylko napiszesz jaki wynik bo ja skonam jak będę jutro go robić...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinko nie moge a żałuje:/ ale migotka ma racje brak okresu to dobry znak postaraj sie nei denerwowac bo jak masz maluszka w sobie to pomysl sobie ze on bedzie taki nerwowy po porodzie jak ty w tych pierwszych meisiacach:P Nie spoko o maluszkach jeszcze sobie popiszemy niech narazie wam testy pozytywne powychodza:)a emaila i gg jak najbardziej moge dac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja raczej powinnam już w pt dostać okres, tak wnioskuje po tym kiedy była owulka, bo bylo plamienie...ale ze względu na zapalenie cholera wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u ciebie migotko to moze byc troche ciezko moze od daty @ poczekaj jeszcze tydzien nie chodzi mi o test tylko wtedy tez ci sie spóźnił i teraz moze bedzie lepiej myslec ze przyjdzie troche poźniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia aż mnie zatkało jak napisałaś - ja chyba długo nie uwierzę jak się udało....Migotka e no to w sumie do piątku dwa dni -48 godzin, a Ty w ogole masz jakieś testy w domu czy czekasz ostojo cierpliwości do niedzieli a potem jak co w pon kupisz czy co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no poniosło mnei troche bo bradzo bym chciala zeby wam sie jak najszybciej udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dobrze że masz, a ja przestałam brać kwas foliowy miesiąc temu bo ginka mi powiedziała, ze nawet zwykły kwas foliowy może spowodować blokadę przez to, że codziennie go jem i ciężej zapomnieć o nie myśleniu o staraniach, ale kupie dziś na wszelki....Monia no jeszcze jak tu siedzę z Wami i gadam to jest ok, ale jak już wstanę od kompa to masakra...a nawet mi nie piszcie że mam się nie stresować..nie da się..:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że może przesadzam z tym czarnowidztwem...ale ciekawe czy was by to nie dopadło, po tym jak byście mieli dziwne plamienie tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bablinko da sie nie stresowac i jak zaczniesz myslec nie tylko o sobie tak na wszelki wypadek, a kwas foliowy w kazdej chwili mozna zaczac brac. Zrob tak kup najpierw test zrob go jak wyjdzie pozytywny to idz wtedy po kwas ja tak zrobilam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×