Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

hehe nie bo akurat mamy 1wrzosowa i 2 niebieskie duze 1 niebieska mala i 1 zlotawa mala. Wrzosowa duza kpilismy jak bylam chyaba w 8 mies ciazy :P (teraz juz takiej nigdzie nie uswiadczysz :P:P) i mala i duza z aventy Leo jednak zloscil sie na te z Aventa a z MAM odrazu byl zadowolony :). Co do mleka to kupilam w pon. mleko z Hipp tez Pre i bede probowac mu dawac jest o wiele tansze wiec dlaczego nie :) tylko jeszce musze M przekonac :D bo wg niego jak cos jest tansze to znaczy gorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i te MAM mamy wszystkie anykolkowe :P nie zeby kolki tylko dla mnie bajer ze sie odkrecaja rowniez od dolu i mozna je super umyc :). Acha i do mycia butli uzywamy plynu z Nuk a. A smoczki oczywiscie ze doi...dziki tatusiowi bo jak by moglo jego synusiowi cos zabraknac a skoro smoczek jest dla dzieci to nauczyl Leo smoka doic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz akurat z mlekiem to możliwe, że cena ma spore znaczenie, choć ja się nie znam, ale wiesz może więcej witamin ma to droższe mleko...tak sobie gdybam, no ale to łatwo porównać. E niech ciąga smoczka skoro tatuś pozwala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jeszcze trochę stres przed tym połówkowym USG...niby wydaje się, że jest wszystko ok...ale ostatnio gin zasiał we mnie niepokój, bo zapytał się, czy to mnie skierował do doktora x na konsultacje...z przerażeniem powiedziałam, że nie, on już nie rozwijał tematu, a mi przez gardło nie mogło przejść pytanie, czy podejrzewa że coś jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam wlasnie roznicy wielkij nie ma sklad dokladnie ten sam roznica tylko w gramach jakiegos skladnika a roznica jest minimalna do liczby po przecinku :P. E pewno ze niech sobie doi bez roznicy czy zacznie w wieku tyg czy 2 mies. najwazniejsze kidey skonczy D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stresuj sie ..gdyby cos bylo nie tak to przcieziz by cie skierowal na kons. a nie pytal o zdanie. :)...mATKO juz polowkowe to od niego juz tylko porodu czekac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeśli tak, to po co przepłacać, za markę? :) ze smoczkiem, to chyba teraz są mniejsze problemy, niż oduczeniem od pieluch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no połówkowe, wczoraj mi się 21 tc zaczął ;). synu już konkretnie daje znać o sobie :). myślę że przede wszystkim, to by mi po prostu powiedział, co podejrzewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wiem, to pytanie gina mnie trochę zbiło z tropu...ale czuję, że jest ok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie ma co przeplacac tym bardziej ze hipp to naprawde tez dobra marka w mlekach 2 zaraz po aptamil :). Jeszcze co do wczorajszego pytania o rozki..ja nie milam ale z ato mam 2 komplety koldrt standard i kolderka 90/90 +jaskiek40/40 i chyba ta kolderka mi za rozek posluzyla ...heheh no nie wiem bo jakos nigdy nie zwrocilam na to uwagi :D. Dodatkowo mam kolderko/mate z Ikea uzywam jej przy kapieli malego (klade po recznik) no i chyba z 5 kocykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, ale ta twoja mała jest duża, serio! dla mnie zdecydowanie na więcej niż rok wygląda i jakie długie włoski już! śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prosze migotak...suma sumarum wydaje mi sie ze jednak jest przydatny nawet jako mala kolderka zapomnilam sie pozalic ze wczoraj musialismy gdzies przebic kolo od wuzka i siedzimy jak za kare w domu az tata wroci i obejzy sprzte :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurna, to nieźle go ujeżdżacie :D. a w końcu jaki macie wózek, bo mi się zapomniało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka ja mialam wozek z tako i chwale sobie :D tylko spacerowke teraz dokupilam bo z tako jest bardzo ciezka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oczka ma takie brazowo-zielone bo moj maz ma jedno oko brazowe a drugie zielone w sumie to jest cyborgiem hehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia, moja opinie znasz, może z czasem się przekonam ;) ja to do wózka nie mam zupełnie głowy, ale mam pomysł, mąż będzie wybierał, a ja tylko obejrzę przez zakupem, czy mi się podoba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wloski ma od urodzenia takie nie wytarly sie jej takze rosna od kad byla w brzuszku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłaś za cyborga :D, no u mnie w rodzinie też jest kilka osób o oczach brązowo-zielonych...ja mam czysto brązowe po tacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no piękne włoski, bo roczne, to często jeszcze mało włosków mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas bylo tak,ze to ja wszystko wybieralam a maz i tak sie na wszystko zgadzal i placil oczywiscie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehee u nas tez ja wszystko wybieralam...no lozeczko M sam kupil ale wczesniej juz sie mu nagadalam jakie chce miec :D wiec w glowie mial tylko jeden kolor i model :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też większość sama wybiorę ;). ale wózek i łóżeczko chce dokładnie skonsultować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×