Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

e dorcia, bez przesady, pierze to natura, też jestem zdania, że nie ma co przesadzać, tym bardziej że mu to służy :) jak się pięknie patrzy, fajoski :) czyli do karmienia brałaś go w kocyku, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku jak nie moglam siadac karmilam go cycem na lezaco, lezal obok mnie na podusze. Gdy karmimy z butli tez lezy sobie w swojej podusi wtulony i tak mu najwygodniej bo trzymany do jedzenia na rekach bardzo marudzi i kopie nogami, rekami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, na samych rękach dłużej mu niewygodnie, twardo i w ogóle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka w kocyku i na rekach do jedzenia tez chyba zatwardo...on poprostu musi sie wygodnie polozyc rece i nogi porozkladac dziubol otworzyc i jesc :D :D. Bo o dziwo jezeli sie go nosi to juz mu nie przeszkadaz a ze kocyk czy gole rece :P:P. Takie ma swoje upodobania:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nawet logiczne, bo przy noszeniu to obserwuje, a nie skupia się na jedzeniu ;). to jeszcze kilka dni i będzie miał 2 miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tam na górze ma małpkę z bananem? ;) aż już się swojego nie mogę doczekać, bo tych dorcia twoich fotkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta malpka...ale doczepiona ... bo wg taty to synus ma miec pelo misiakow wokolo siebie zeby mial na co patrzec :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojni, doczekasz sie doczekasz swojego synusia nim sie obejzysz a tym czasem szykuj wyprawke zeby zdazyc przed narodzinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:). Trochę zachodu z tym szykowaniem jest, ale to akurat miłe zajęcie :) Nowe mebelki w sypialni mamy, jeszcze chcemy dokupić z tej samej serii, komódkę dla małego, bo gdzieś te ubranka trzeba trzymać. Sypialnia odmalowana na świeżo, już w kwietniu, wszystko niby zaplanowane przed ciążą, ale ciąża jeszcze to przyspieszyła ;). Jeszcze łóżeczko do sypialni się wstawi. dorcia, czy ty masz jakiś przewijak, warto kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.yatego.com/holzwolke/p,4e85d2e2c2a37,4188d27245bfc1_0,julius-zoellner-wickelbrett-penny nad czym takim sie zastanawialm ale kupilismy tylko to w kolorze lila :D i kladlismy w lozeczku w "nogach" a ze teraz maly troche podrosl przebiram go na tej "macie" tyle ze lezacej na naszym lozku http://www.yatego.com/adamoswelt/p,4c13778ba4fb4,475e92f39c28d7_0,be-bes-collection-wickelauflage-butterfly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobity dawno mnie nie bylo u nas piekna pogoda wiec siedzimy na polku no obecnie Julusia, spi a mama gotuje obiad czyli ja za 2 tygodnie znowu zawitam w polsce hehe juz nie moge sie doczekac,ale bez meza i jak pomysle to z jednej strony sie ciesze,a z drugiej juz tesknie za nim :Pale dam rade jakos troche rozlaki nam nie zaszkodzi a to w koncu tylko tydzien co myslicie ?? hehe dori piekny synus i rosnie jak na drozdzach,a niedawno bylas na porodowce hehe :D ja tez bym poslala zdjecia,ale jakos stracilam zaufanie do posylania zdjec na otwartych forach, moze jednak zalozymy sobie prywatna poczte i sie wkoncu poznamy i zobaczymy??? co myslicie?? bo ja tez bym sie pochwalila moja coreczka :D:D:D:D:D:D:D:D migotka co do rozkow to nie mam zdania,ja mialam ale bardziej mi to sluzyla za kolderke niz taki becik,ale tak jak dori pisala kocyki sie przydaja i ja polecam ci jeszcze o ile chcesz i bedziesz karmic piersia poduszke banan do karmienia rewelacja :D przynajmniej ja tak uwazam natka jak tam u ciebie?? monia odezwij sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dori ja mam cos takiego i do dzisiaj tego uzywam,ale tylko jak ja ubieram w lazience takze zdaje rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej edzia, e spoko na tydzień bez męża jedź :), a co tak często na krótko kursujesz? :). jak tam Julcia, jak ty się masz? :) dzięki za rady, widziałam właśnie te rogale, no chciałabym karmić piersią, a jak wyjdzie, to się okaże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do prywatnego maila i wysyłania własnych zdjęć, to wybacz edzia, nie to że jakoś nie mam do was zaufania, ale po prostu tego nie robię, czy na forum otwartym, czy na maila osób, których nie znam osobiście, ale takie mam zasady :), tak samo jak wysyłanie zdjęć z USG. I powiem szczerze, że mi jest bardzo dobrze z wami tu na forum, ale oczywiście jak macie ochotę, to zakładajcie prywatnego maila, tylko ja nie będę zdjęć tam swoich wysyłać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe wlasnie zapomnilam o tych bananach...podobno super sa do karmienia...ja milam kupic po porodzie(nie wiedzialm czy wogole bede karmic bo roznie z tym bywa) a potem jakos tak wyszlo ze zapomnialam, ale te babany sa tez fajne zeby w nim dziecko otuli(tzn polozyc w np lozeczku a wokolo rozek) jak jest zimno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migotka,a dziekuje u nas wszystko superasnie :D ja zdrowa Julcia tez takze czego wiecej chciec Julka coraz wiecej umie :D i juz sie berze do chodzinia chociaz lepiej jej na czterech a co do meila to to jest twoje zdanie i masz takie prawo,ale ja pisze jeszcze na jednym forum ktore mamy zamkniete i powiem ci ze ze nie ma czego sie bac bo przynajmniej nikt nie patrzy na nasze zdjecia i nie moze ich publikowac,ale skoro nie chcesz to to uszanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak na czterech szybciej :D ja wiem edzia, wiem, to takie moje poglądy są, wiem że niekoniecznie to końca sensowne, ale wiesz jak to jest, czasem człowiek ma takie swoje spojrzenie na jakąś kwestie i nie chce robić coś wbrew sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia...to zakladaj meila :P:P Migotka e tam i o co sie strachac :D masz konto na NK, Faccebook? Jezeli tak to pewno masz i fotki ktore znajomi Twoich znajomych... znajomych ogladac moga i pewno Ci to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorcia, mam konto na fb, na nk bez zdjęć i martwe tak na prawdę :D, no właśnie tu nie chodzi o strach, tylko o jakiś taki brak przekonania do wysyłania na maile ludzi, których nie znam osobiście, no ale już tak mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jeśli chodzi o fb, to nie ma tam zdjęć z mężem, rodziną, nawet znajomymi, bo wychodzę z założenia, że to moje konto i może sobie ktoś nie życzyć być na tych zdjęciach razem ze mną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×