Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

czytalam o takich plamieniach ze jak kobieta zaszla w ciaze to w dniach w ktorych powinien byc okres pojawiaja sie plamienia. Nie martw sie bo pewnie ani to zadna choroba ani okres tylko fasolka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie tez nie dostalam i wiesz ze mi przeszlo myslenie czy zaszlam czy nie. A z testem tez chyba poczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia----> nie martwię się :), bo jak na razie nie ma czym. no też czytałam, że pojawiają się plamienie w czasie spodziewanego okresu, jak jest się w ciąży. mam wrażenie, że jest teraz trochę inaczej niż zazwyczaj przed okresem, ale może sobie wmawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie pamiętam tego pierwszego razu czy był jeszcze przed czy już po :o No i u lekarza nie byłam , bo w anglii to w 12 tygodniu sie dopiero idzie :] Abstrakcja dla mnie jakaś dlatego wole 24 godziny autokarem jechac do PL do prywatnego gina u nas ( jak mam dac tutaj przeliczając 700 zł na wizytę prywatną, to za to pojade do polski i 4 razy pójde prywatnie ;) ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz roznie to bywa teraz myslisz ze jest inaczej a pozniej bedziesz pewna ze jest lub bylo inaczej. A ja dzis mam jak zwykly dzien w polowie cyklu a nie na koncu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia----> To znaczy, że masz śluz? aniołek---> Ano słyszałam, że tak jest w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
aniołek dobrze robisz, byś musiała tam jeszcze 6 tygodni czekać, przecież to masa czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie śluzu żadnego nie mam a zawsze na koniec cyklu mam bialy, chodzilo mi bardziej o to ze zadnych boli brzucha itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
aha. no ja akurat to nie mam żadnych bóli brzucha przed okresem, a ni w trakcie, teraz mam tak samo ;). czasem tylko czuje jakieś małe kłucie jak się zaczyna okres, a czasem wcale nic, jakby nie miała regularnych, to bym mogła czasem nie czuć, że się zaczyna okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez w sumie nie najlepiej bo mnie w dzien okresu brzuch pobolewa a dzis nic ale jeszcze czekam jak bylam niecierpliwa tak teraz wzielo mnie na czekanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
przez pierwsze lata jak miałam okres, to pobolewał mnie brzuch, ale mocno to dosłownie kilka razy tylko, ale już sporo lat nic mnie nie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
A możliwe :D i nie boję się pisać tego głośno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi od kiedy zaczal sie okres to tak mnie mocno brzuch bolał ze tabletki bralam a po porodach przeszlo jak reka odja a ze od 2 porodu minely 2 lata to pomału bole w podbrzuszu wracaja i nasilaja sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiem sobie poprostu tego wyobrazic!! Nie chce tutaj jakis teorii nie milych snuc, ale ciekawe czy przez to zalanie anglii obcokrajowcami ktorzy mowiac wprost rozmnazaja sie jak kroliki by nachapac sie benefitow- nie zrobili tak, ze nie ma leczenia farmakologicznego do 3 msc :o wkoncu to jest normalne, ze przy plamieniu czy cos dostaje sie duphaston czy luteine na podtrzymani ei wszystko ok!! Ile moich znajomych tak mialo.. A tu nic, jak poroni sie to trudno :o Nie moge tego zdzierżyć! Monia a gdzie az takie ceny?? W trojmiescie dobry gin prywatny to 70 zl max :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja u siebie na DOlnymslasku w dzierżoniowie placilam 100 zac wizyte do tego 50zl za usg ale tylko na zyczenie pacjentki bo jak usg jest planowane to za free

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia---> No niestety musimy czekać, ja dziś znów mam większą nadzieję niż wczoraj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na upartego dzis moglabym zrobic test ale nie chce narazie puki co wystarczy mi to ze nie dostalam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia---> rodziłaś naturalnie? anioolek---> Nie wiem czy to przez zalew obcokrajowców, jakoś nie wydaje mi się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No ja też niby bym mogła zrobić test, ale niekoniecznie by był wiarygodny, więc już wolę poczekać, nie pali się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
anioolek---> czy dobrze pamiętam, czy za pierwszym razem wam się udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam dwie cesarki pierwsza bo nie bylo postepu porodu a druga bo malo czasu minelo od pierwszej cesarki, ale teraz bede mogla naturalnie rodzic Moze anglikom nie zalezy na tym by rodzilo sie tyle dzieci albo lekarza nie zależy na kasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
monia----> A w którym tygodniu lekarz jest wstanie najwcześniej wykryć ciąże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba od 4 tyg ale nie wiem bo 1 ciazy poszlam w 9 tyg a w 2 w 6 tyg. To mysle ze od 4 juz by powiedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
Pierwszej się chyba nie spodziewałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie 1 byla kompletnym zaskoczeniem a druga w sumie mozna powiedziec ze tez chociaz sie staralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×