Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

Gość ciąża czy nie ciąża
ano niestety tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
papa do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota26XO
dzien dobry!! ja wlasnie @ dostalam, troche szkoda, ale za nadl jestem "oczekujaca" wiec jeszcze conajmniej mies. z wami tu zostane :*:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!!! Zrobiłam test i :( negatywny:( kurcze a tak czekałam w sumie jak nie dostane do konca tyg to znow zrobie. Ale czy warto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk78
ślicznie proszę o pomoc! cykle mam średnio regularne tzn. najczęściej co 30 dni ale bywa również,że co 29 i co 40. Dzisiaj mam 31 dc i @ nie ma, a ja czuje się tak strasznie dziwnie tzn. mam mdłości już od tygodnia, nie mam żadnych oznak okresu, buzia mi wydelikatniała (zupełnie nie tak jak przed okresem, kiedy to wychodzą mi pryszcze), temperatura nie schodzi poniżej 37,1 i te naprawdę zupełne braki oznak @, a zawsze zaraz po owulacji miałam oznaki @ typu 2 tygodnie przed bolące piersi i brzucha. Proszę o pomoc czy to mogą być oznaki ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Storczyk- moga t obyc objawy ciazy jak najbardziej, a moze zrob test lub idz na bete bedziesz wiedziala. My tutaj raczej nie powiemy czy to ciaza czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość storczyk78
na pewno zrobię ale nie wiem kiedy przy moich cyklach byłby wiarygodny. A poza tym tak bardzo pragne tego dziecka, że aż się boję o tym myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie wiem co czujesz mi test teraz wyszedl negatywny. Sproboj moze za tydzien zrobic albo poczekaj do tylu dni ile trwal najdluzszy cykl i wtedy test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota i monia przykro mi :(ale sa nastepne cykle i natepne staranka a pomyslmy jakie one mile sa:) nie martwcie sie:) ja to juz nawet nadzieji sobie nie robie jakos cala nadzieja sobie poszla:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
storczyk78-slyszalam ze przy takich cyklach trzeba wziasc pod uwage cykl ktory trwal najdluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona ja w sumie sie nie martwie bo we wczesniejszej ciazy test wyszedl mi w 6 tyg moze i teraz tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam znajoma ktorej kazdy test co zrobila wychodzil negatywny nawet jak ciaza byla juz potwierdzona przez lekarza az gin sie dziwil a zrobila ich chyba z 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ani okresu ani nawet jego sladow ani nadziei ze sie udalo nic poprostu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze ze nei mam okresu ani brzuch nie boli ani nie mam napiecia(nie wiem jak długo):) życ nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie ze dobrze ale do okresu mam jeszcze jakies 2-3 dni ale wiem juz nawewno ze sie nie udalo jakos to czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona przeczucia bardzo czesto sa mylne wiem to po sobie takze tym sie nie przejmuj. I jak zwykle trzeba czekac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba trzeba ale ja juz odpuscilam czekan na @ zeby zaczac nowe staranka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz mam wszystko gdzies. A moze sie mile zaskoczysz i @ nie przyjdzie:) Co ty tak pesymistycznie jestes nastawiona????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedawno jakos w tamtym cyklu mialam sny ze jestem w ciazy ze dowiaduje sie o ciazy ze rodze kurcze wiecie jakie te sny byly piekne az nie chcialam sie budzic a jak sie obudzialm to z lzami w oczach mialyscie cos takiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pesymistycznie?? hmm moze raczej realistycznie :D wole sie milo zaskoczyc niz niemilo rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam kiedys i pozniej bylam w ciazy, ale ja nie wierze w sny:( Tobie tez bym radzila o tym zapomniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czekam jak sie doczekam to nic a jak nie t o jeszcze lepiej, ale wole myslec ze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze to tylko sny:( zawsze mozna je zrealizowac ta chyba juz sama nie wiem co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×