Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciąża czy nie ciąża

Kto tak jak ja czeka teraz czy jest w ciąży?

Polecane posty

to wez krople i przestanie bolec. A ja dzis patrzylam na swoje piersi i dalej mam duzo widocznych zyl ktore ida od polowy dekoltu az po sutki:( ale to przeciez nie oznacza ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale podobno we wczesnej ciazy tak jest ze wiadc wiecej zyl na piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech niby tak i jestem na 100% pewna ze 2 tyg temu jeszcze ich nie mialam ale to zadne potwierdzenie ciazy:( wsćiekam sie pomalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wsciekaj sie bedzie dobrze w tym tygodniu napewno sie dowiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nop nie ma bata i w sumie nei tylko ja sie dowiem ale wiekszosc z nas. A ciekawe jak tam ciaza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaa no wlasnie tak sie zastanawialm co moze tu pasowac:Dhehe mogla by sie odezwac do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za pomyłki ale mała czasem mi cos nacisnie. A nop mogla by mogla by moze pozniej cos skrobnie. Ja uciekam bo idziemy na spacerek poki deszcz nie zaczal padac. Pozniej sie do was odezwe;)PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
No hej! Chyba o mnie piszecie ;). Monia jeszcze nic nie wiadomo skoro nie dostałaś okresu, poczekaj z testem do sb, tak jak ja ;). Dorota no trudno, uda się następnym razem :). A jeszcze nie dostałam okresu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
onaxyz----> jestem jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciąża czy nie ciąża
mam delikatnie brązowy śluz, ale to nie plamienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a moze nie czekaj z tym testem?? moze zrob i jak wyjdzie poztytwny lec do lekarza bo cholera wie od czego to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem nie mam pojecia ale podobno plamienia w ciazy nie sa niczym dobrym tak lekarz w szpitalu mowil to ja na twoim miejscu zrobila bym test i w razie pozytywnego szybciutko do lekarza szla im wczesniej tym lepiej no tak mi sie wydaje ale co ty zrobisz to juz tylko i wylacznie twoj wybor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie to nie stwierdzi tylko zbada cie pod katem ciazy i oceni czy wszystko jest w pozadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszych tygodniach ciąży u części kobiet występują plamienia i nie zawsze oznaczają, że ciąża jest zagrożona (podczas rozwoju kosmówki mogą pojawiać się plamienia). Ale w każdym przypadku należy udać się do lekarza ginekologa, który sprawdzi, co jest źródłem plamienia to znaczy, czy plamienie pochodzi z szyjki macicy, czy może jest to zmieniona zapalnie wydzielina pochowa, czy kosmówka, a później łożysko, rozwija się prawidłowo, a przede wszystkim, czy z dzidziusiem jest wszystko w porządku. Najlepszym „lekarstwem w przypadku takich krwawień we wczesnej ciąży (ginekolodzy określają je jako poronienie zagrażające) jest odpoczynek i podawanie leków- progestagenów. Ale o tym wszystkim dowiesz się od swojego lekarza prowadzącego. Mam nadzieję, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to byla ciaza stwierdzona testem poczekaj przesle ci cala jego wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 lis 2008 KNowosielski pisze: Dobra opieka lekarska to podstawa Gratulacje, jeśli test ciążowy wykonany dwukrotnie jest dodatni, z dużym prawdopodobieństwem można przyjąć, że jesteś w ciąży. Ale aby to potwierdzić, konieczne jest wykonanie badania ultrasonograficznego głowicą dopochwową. Dzięki temu Twój lekarz będzie mógł zobaczyć, czy płód rozwija się prawidłowo. W pierwszych tygodniach ciąży u części kobiet występują plamienia i nie zawsze oznaczają, że ciąża jest zagrożona (podczas rozwoju kosmówki mogą pojawiać się plamienia). Ale w każdym przypadku należy udać się do lekarza ginekologa, który sprawdzi, co jest źródłem plamienia to znaczy, czy plamienie pochodzi z szyjki macicy, czy może jest to zmieniona zapalnie wydzielina pochowa, czy kosmówka, a później łożysko, rozwija się prawidłowo, a przede wszystkim, czy z dzidziusiem jest wszystko w porządku. Najlepszym „lekarstwem w przypadku takich krwawień we wczesnej ciąży (ginekolodzy określają je jako poronienie zagrażające) jest odpoczynek i podawanie leków- progestagenów. Ale o tym wszystkim dowiesz się od swojego lekarza prowadzącego. Mam nadzieję, że wszystko będzie w jak najlepszym porządku. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×