Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak pyyttam

Zmiana nazwiska kilka lat po ślubie.

Polecane posty

Gość tak pyyttam

Ślub wzięliśmy 2 lata temu, wtedy zdecydowałam, że po ślubie pozostanę przy swoim nazwisku. Chciałam być oryginalna, samodzielna, a miałam z tego powodu same nieprzyjemności typu: "jak może być pani jego żoną, skoro macie inne nazwiska", każdemu z osobna musiałam tłumaczyć, że jestem jego żoną. Teraz podjęłam decyzję, że jednak zmienię nazwisko na nazwisko męża, ale jak to wygląda w praktyce? To jest w ogóle możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna decyzja
administracyjną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xfvzf
jest możliwe. składasz wniosek i ci zmieniają na jakie tylko chcesz nazwisko oprócz tych sławnych. żaden problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
Decyzją administracyjną, już odpłatnie. Swoją drogą dziwne: ja i moje dwie koleżanki zostałyśmy przy swoich nazwiskach i jak na razie żadna z nas nie ma z tego powodu żadnych nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha samocha
ja również chcę zostać przy swoim nazwisku. Wiele osób tak ma m.in aktorzy i żyją, tylko społeczeństwo takie ciemne i nietolerancyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
zocha samocha, ja jakoś nie odczuwam w tym temacie nietolerancji społeczeństwa. Natomiast wygoda wynikająca z braku konieczności wymiany wszystkich dokumentów - bezcenna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooqqqqqq
wmawiaj sobie tak dalej męża się wstydzisz albo chciałaś pokazać jaka ja niezależna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też
ooooqqqqqq, dzięęęki za prawdziwą kafeteryjną psychoanalizę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zocha samocha
ja jestem zdania, że jak się ma swoje nazwisko to po co przyjmować jeszcze czyjeś? ;) ale to moje tylko spostrzeżenia. Z takim się "urodziłam" to z takim chce pozostać :D mój kluby nie ma nic przeciwko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosik maly
to ile kosztuje wymiana nazwiska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×