Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalka 26

Ile należy dać pieniążków za pieska ze schroniska ?

Polecane posty

Gość Natalka 26
a ile Twój szczeniaczek ma miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo sympatyczny psiak :). Najpowszechniejszą stawką jest 50 zł. Jeśli masz możliwość oprócz kasy możesz też przynieść do schroniska worek karmy czy jakieś koce na zimę dla zwierzaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
postanowiłam, że dam albo 70 zł abo 100 zł. Na miejscu zdecyduje. jak ta kobieta bedzie do mnie miła dostanie 100, a jak nie to 70 zł. Jak dać mu na imię? Myślałam o takim imieniu: Prosiaczek! :) jest taki słodki jak prosiaczek z Kubusia Puchatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psy w schronisku są szczepione i odrobaczane- weterynarz nie robi tego za darmo, wiecie? :P m.in właśnie z tego powodu nie dostaje się piesków za darmochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
koloratka - ok rozumiem, ale czy jest to normalne że musze czekać az 4 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoją drogą... natalko... jesteś trochę szurnięta... :O kupujesz psa, bo nie masz już tamtego... psy to nie ziemniaki, które trzeba kupować, żeby 'były'...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... a dlaczego nie? skoro dali mu tabletki na odrobaczenie, które pies musi przyjmować regularnie przez kilka dni... to chyba lepiej, że dokończą jeśli już zaczęli...? ...no i upewnią się czy psiak jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
to co mam czekać i dalej przeżywać żałobę po tamtym psie. Psychicznie tego nie zniosę.Muszę mieć pieska, żeby go całować, tulić i mówić do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
ok czyli jest prawdopodobieństwo, że te 4 dni to nie jest jakiś wymysł zeby mnie zbyć, bo już się bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
dlatego tylko że jestem wrtażliwa wysnuwasz wniosek że jestem szurnieta ?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla binella
Ale piesek to wbrew pozorom nie jest taka maskotka do tulenia i całowania... Prosiaczek :D :D :D proszę, nie rób takiej krzywdy temu pieskowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest prawdopodobieństwo, że to nie podpucha :ale jeśli tak się zachowywałaś, rozmawiając z ta kobieta przez tel... to nie zdziwiłabym się, gdyby chciała Cię tylko zbyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
Jesteś dziwnie infantylna, piszesz drobnieniami, płaczesz na widok zdjęcia... zadajesz pytania, jak małe dziiecko... wyślij tam mamę, bo chyba trzeba być dorosłym, żeby wziąć pieska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
a jeszcze chciałam dodać coś o czym nie wiecie, mianowicie mam jeszcze jednego psa, który ma 10 lat i się nim dobrze opiekuję. Miałam 2 a ten jeden zginął. Chcę mieć znów 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, o czym piszesz, nie ma nic wspólnego z wrażliwością :) ma być dobrze i Tobie i pieskowi... piesek nie może być 'na pocieszenie' albo dlatego, że TY potrzebujesz bo ani on nie będzie taki jak tamten... ani taki, jak sobie wymarzysz a co, jak nie będzie chciał się przytulać, jak będzie niegrzeczny?- psy mają różne charakterki... - jak ludzie... wymienisz go wtedy na innego? 'przytulaśnego'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alla binella
Ja też uważam niestety, że jesteś strasznie infantylna. Chcesz mieć pieska-maskotke do przytulania i całowania. Masz jednego psa ale chcesz mieć dwa i koniec- postawa godna dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'ja chcę mieć 2'?!? o matko... dziewczyno, Ty weź się trochę opanuj... mam nadzieję, że pani ze schroniska ma nosa i 'jakby co', to Ci nie wyda żadnego psiaka :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd pewność, że nie wiedzieliśmy o drugim psie? Mimo wszystko do przytulania, całowania i rozmów proponuje faceta!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
nad kwestią faceta pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co mi pseudonim
natalka ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazddda55555555555
ciesz się tym że będziesz mieć nowego psiaka,szybciej zapomnisz o stracie.On będzie miał dom,a ty będziesz szczęśliwa,olej gadki o infantylności,robisz coś mega dobrego:)gdybyś kupował psa za grubą kasę nikt by nie pytał dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co mi pseudonim
tez kocham zwierzeta,a psy w szczegolnosci,ale tak jak ktos wyzej napisal - bardzo infantylnie do tego podchodzisz.rozumiem tesknota po stracie psa jest wielka,ale co bedzie jak ten kundelek nie spelni twoich oczekiwan odnosnie przytulania i caluskow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
Gwiazda bardzo Ci dziękuję za te miłe słowa, bo już naprawdę bałam się, że może rzeczywiście jestem infantylna. Dzięki. Piesek będzie miał u mnie świetne warunki i będzie bardzo szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chomiczyna 999
prosiaczek to za długie i mało dzwieczne imie! no jak go bedziesz wołać,lepsze są krotkie quick , max, rex, alex.... ech zazdroszcze cudny psiaczek, ma boskie szczeniece łapy i poczciwą twarzyczke, dbaj o Niego ;* zeby tez nie wpadl pod samochod :(( taki slodki dziobaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co mi pseudonim
nie zrozum mnie zle.ja uwazam ze adopcja psiaka ze schroniska jest super sprawa! tylko ty tak jakos dziwnie o tym piszesz..jak bys miala 13 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×