Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalka 26

Ile należy dać pieniążków za pieska ze schroniska ?

Polecane posty

Gość Natalka 26
nic mu sie nie stanie, będzie u mnie bezpieczny i bardzo szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
pseudonim--może to znaczy, że mimo, że jestem osobą dorosła, to nigdy nie przestałam być dzieckim..... ponoć w dzisiejszych czasach to jest czymś wyjątkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co mi pseudonim
tylko zebys w tej dziecięcosci dbala o psa jak dorosla :) tego zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem cię, miałam dostać nowego kotka na "pocieszenie" ale zrezygnowałam... może za jakiś czas- obawiałam się zresztą słusznie, że będę cały cza porównywać nowego ze starym i ten nowy by na tym ucierpi. Także zastanów się jeszcze nad tym szczeniakiem bo nie tędy droga aczkolwiek każdy inaczej reaguje. A co do kasy 50 zł chyba wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
ten kotek w twoim profilu jest sliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
pokazywałam mojego przyszłego piesiunia moim dwóm kochanym psapsiółkom - były zaaachwycone :) Jejku jeszcze tylko 1,5 dnia i jadę po mojego piesiunia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
nawet mojej szefowej powiedziałam o moim piesku, o tym telefonie do pani ze schroniska i o wszystkich moich ostatnich przeżyciach, oczywiście też sie nie mogłam powstrzymać i znów płakałam. Moja szefowa jest taka wspaniała i mądra, tak mnie rozumie i współczuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
sacrifical--> po co Ci koza? do ozdoby czy w celach mleczraskich. jejku jak ja bym chciała mieć kozę i owce, w celach mleczarskich. a owce są taki słodkie i mają taki specyficzny zapach. " Stan wolny" = czy to jest propozycja matrymonialna ? ha ha haaa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
cały czas myślę jak mjemu szczeniaczkowi dać na imię. Moim przyjaciółkom nie podoba się imię prosiaczek. a mi się tak bardzo podoba te słowo, bo kojarzy mi się z tym malutkim prosiaczkiem z Kubusia Puchatka. No ale też stwierdziłam, że to nie jest najlepszy pomysł. Chciałabym, żeby imię było jakieś takie ciepłe, puchate, mięciutkie i delikatne. Ten piesek który zginał tydzień temu miał na imię "Niutke", takie sobie wymyśliłam zdrobnienie od "Niunia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
a dlatego myślę o imieniu np: Pimpuś, ale na pewno mnie oświeci jak go osobiście zobaczę, na pewno będę wiedzieć jakie dać mu imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak szlak moze cie
hmm może Scooby, Niko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
w tym sęk, że nie podobają mi się takie angielskojęzyczne imiona. chciałbym coś swojskiego, prostego i słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak szlak moze cie
Pimpuś mi sie nie podoba. moze kropek hehe nie wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
kropek, to tak jak z tej gry polsatu czy czegoś tam :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nailty nailty nailty
może Leoś? albo Ciapek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
a co sądzicie o takich imionach: - Pusia (tak miał na imię mój kot, ale zdechl ze starości), - Puszek - Misiaczek - Misiu - Słodziudnio - Słodziaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
albo Karmelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
podoba mi się też imię: Kuleczka. słodkie. Kiedyś była taka kreskówka Kot Top top i tam był taki koteke Benny Kuleczka. Pamiętacie ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heyyyyyyyyyyyyyyyyy
zapodaj zdjecie pieska jeszce raz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym dala jakąś symboliczną sumkę może 30 ew. 50zl i ani grosza więcej a za to przywiozlabym do schroniska ze sobą "prezenty". Jakąś wielką karmę dla psów, jakieś koce, może miski czy podstawowe kosmetyki do pielęgnacji zwierząt. Dlaczego? Za dzieciaka bylam wolontariuszką w schronisku i wspaniala, cudowna dyrektorka jezdzila najnowszym autem, obok miala wille postawioną :o nie mówię, że tego się dorobila tylko na pieniądzach które ludzie darują schronisku ale wiem, że większość kasy szla w jej lapy, resztę dzielili między siebie pracownicy i dla zwierząt zostawal jakiś marny grosz. Ludzie wysylali kase na konto, przywozili itd. po 100zl, po 200 nawet za jednego psa tyle, że chcieli dobrze, a dali zarobić. Wystarczy spojrzeć na to jak w Polsce schroniska wyglądają.... brud, smrów i nawet porządnych bud nie ma :( porównajcie sobie którekolwiek schronisko z PL ze schroniskiem w Berlinie - bylam tam kiedyś po psa dla znajomych i co? Stwierdziliśmy, że lepiej będzie przywieźć psa z PL z któregoś obskurnego schroniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do imion to wiele jest "ladnych". Można psa nazwać DŻEKI a można np. dać psu śmieszne imię to zależy od tego jak pies wygląda, jakie imie do niego pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
misia ten piesek w Twoim profilu jest Twój??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w stopce jest mój piesio :D ten którego wrzucilaś to ten ze schronu co go bierzesz??? Uroczy ❤️ a jaki duży urośnie? Pies czy suczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie oceniala kobiety po paru rozmowach przez telefon. Ja bylam wolontariuszką i też wydawala mi się super kobietą, która robi to z powolania i faktycznie nie powiem - lubila psy i koty ale jednak jak się okazalo kasę chowala do kieszeni bynajmniej w większości. Jeszcze kiedyś jak psa trzeba bylo operować i byla pilnie potrzebna kasa to wystawila info na str internetowej zamiast sama wylożyć pieniądze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
suczka. Twój piesek też jest bardzo słodki !!! taki misu do tulenia i całowania :) Nie wiem jaki duży urośnie mój piesek, ale to nie jest istotne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taa niedobra pupa
lubila psy i koty ale jednak jak się okazalo kasę chowala do kieszeni bynajmniej w większości. czy na takie osoby nie powinno się donosic, o tych nieprawidłowościach? nikt ich tam nie kontroluje, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka 26
z tą pani ze schroniska - bolałoby mnie, że miałbym komuś nie zaufać, zwątpić i podważyć kogoś uczciwość. Ja po prostu mam przeczucie dp ludzi i wiem, że ta kobieta na pewno przeznaczy je na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×